Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.935
Reaction score
3.012
U RANU ZORU, ZORU, ZORU
KAD SVANE DAN..................

Ja ubeđen da ih danas dobijamo.
Imam neki isećaj da će ciganima svo ovo omalovažavanje, ovo sa Stanojevićem u igračima izazvati takav pozitivni bes da me ne bi iznenadilo da im opet "zatvorimo sve ovo" iako smo realno slabiji od njih.Zato danas očinski savet igračima..." jebite im nanu naninu!"
I da, Jojića zaključati danas u kupatilo ili......
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
Crna-belo raso,
Da li ste spremni da povilenite, da slavite Zeku Jojića bar 50% koliko ga pljujete, da gledate romike kako suze rone od muke, da dođete u ludačkoj košulji, da oderete grlo, da vređate sve živo što nema naše boje, da slavite do duboko u noć...

Vidimo se na Rajku gde ćemo propisno da im jebemo i oca i majku!!!

 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.628
Reaction score
8.462
Локација
Македонија
EaJI28DWkAImdbU
 

Cane77

Početnik
Учлањен(а)
11.09.2021
Порука
108
Reaction score
266
Локација
Bileca
Previse se potencira ta tuca na terenu kao treba ih polomiti ili ne znam sta. Valjda treba da izadjemo i odigramo dobar mec i pobjedimo? Tuca se podrazumjeva na otvaranju meca kao i svaki derbi ali za pobjedu treba nesto i odigrati.
Glavna boljka naseg tima u odnosu na njivov je desni bek i sredina terena. Oni su po toj lijevoj strani najjaci a mi na sredini nemamo brzinu a nemamo bas ni fizicki doninatne igrace koji ce da polome Sanoga tako da ta prica kako treba da ih polomimo mi odmah pada u vodu. Jos kad vidim da se najavljuje Jojic u 11, pa cak i da stavi trio Zdjelar, Jevtovic, Natko, pa odmah vidim spor vezni red koji je fizicki inferiorniji. Za tucu tu fali veznjak tipa Everton a mi takvog nemamo.
Sta od Stanojevica ocekujem? Pa iskreno ponovo ocekujem da se ceka neka kontra i da se proba iskoristiti brzina Meninga i snalazljivost Rikarda. Ne verujem da cemo izaci visoko i odigrati presing, mozda na momente to pokusamo upravo zbog sporog veznog reda.
Da pokusamo sto duze drzati nulu iako znam da se to vecini ne svidja ali tako cemo ih uciniti nervoznim. Povedu li oni pouceni prethodnim iskustvon to je gotovo, ne secam se kada smo zadnji put preokrenuli neki derbi? I da dodam, svaka sansa se mora iskoristiti, nemamo luksuz da pronasimo dve tri sanse.
 

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
825
Reaction score
3.854
Pametno i puna koncentracija. Drzimo sudbinu u svojim rukama i neka tako ostane i posle utakmice. Danas je najveci dan za nasu crno-belu porodicu, neka bude upotpunjen i pobedom fudbalera. Srecno crno-beli!
 

El Patron

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
981
Reaction score
4.438
Локација
Nis
Da im jebete cigansku majku danas....Velika podrska Stanoju i ekipi !!! Uprava napolje!!!
 

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.551
Reaction score
862
Danas je taj dan.
Danas je dan za pobedu.
Sve što sam o sastavu tima razmišljao izgleda da će Stanojević uraditi.
Stevanović,Miljković,Miletić,Vujačić,Urošević,Jevtović,Zdjelar,L.Marković,Terzić,Menig,Rikardo.
Zato što Natho nema snage za 90min. značiće nam više u drugom poluvremenu.
Baš danas Stanojević treba da primeni svoju taktiku, čvrsta odbrana i da im ne damo šansu za gol i igra na kontru.
Ako uspemo da povedemo, onda nastavljamo tako do kraja i pokušamo da ih dotučemo na kontru.Ako ne oni će vremenom da se povlače i mi ćemo morati napasti, pa pored Natho možemo još ubaciti Milovanovića kao drugog špica i Živković na beka da pojačano ofanzivu.
I to je to.
Pobeda i ništa drugo.
Dolazim danas u rupu posle mnogo godina da im se najebemo majke i slavimo do jutra.
Idemo Grobari.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.009
Reaction score
26.075
Локација
ante portas
Stanoje molim te pobedi ih danas i sve ti je oprosteno.
Momci userite im se u zivote danas.
Ajmo Zeko,ajmo Natho, ajmo Vujača i Sani...
Vole vas Grobari.
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Derbi ne nameravam da gledam. Po prvi put u životu.

Svima iz uprave, a i dobrom delu sportskog sektora imam da poručim da mogu da mi duvaju.

Dao bog da pojedem ova govna što napisah i da pobedimo danas.
Pa da se izvinem sportskom sektoru.
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Da li ste spremni da povilenite, da slavite Zeku Jojića bar 50% koliko ga pljujete, da gledate romike kako suze rone od muke, da dođete u ludačkoj košulji, da oderete grlo, da vređate sve živo što nema naše boje, da slavite do duboko u noć...
A jednom budi ti pesimista, pa da razbijemo cigane k'o ljudi.

P.S. Molim vas bez spamovanja, krenuli ste pisati sve i svašta. Držimo se teme i činjenice da je ovo forum, a ne chat ili fejsbuk.
 

Pato9

Grobar
Учлањен(а)
10.12.2007
Порука
401
Reaction score
1.510
Da me preko 30 godina drži ovakvo ludilo još uvek i sve je luđe...
Jako danas braćo i ako iko čita forum od igrača ili sam Stanojević :
"Evo molimo vas, jebite im majku danas i userite im se u živote ciganske!"
Samo da ne igraju Jojić, Marković i Miljković.
Ne znam ko umesto njih i ne znam kako ali samo ne oni i možemo se nadati pobedi.
Srećno!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top