Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

њакви

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
542
Reaction score
2.170
Локација
45
Ии ајмо још један низ победа...ал до дербија...опет...
Јебеш ми све боље војводина да нас избаци него још једна утакмица с мусавцима.
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.175
Reaction score
18.457
Локација
U Kinšasi
Kako je rekao Stanoje u prvom mandatu, svaki navijač Partizana se raduje kad izvučemo komšinicu.

Sad molim boga da nas zaobiđu, ne mogu ovu dekadenciju koja od nas dopire sa terena, iz svlačionice i pres sale više da podnesem.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§

Ja se samo nadam da svoje PR novinare plaća iz svog džepa a ne da fakture stižu na klub.
 

Cleo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
815
Reaction score
2.733
Локација
.
Nadam se da ce Stanojevic odrzati reč i otici u letnjem prelaznom roku. Bilo bi dobro odma po zavrsetku lige 21vog ili 26tog ako budemo igrali finale kupa.

A onda nek nam je Bog u pomoci, od sledece sezone ne ocekujem nista, cak mislim da je i grupna faza evrope upitna.

Za sledeceg trenera tipujem na Krstajica ili tako neku njusku
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.883
Reaction score
7.966

Ja se samo nadam da svoje PR novinare plaća iz svog džepa a ne da fakture stižu na klub.

Htedoh okaciti ovaj tekst…

Kakva sramotna baljezganja i hvaljenje onoga sto nije za hvalu…

Ali Milosa Jojica niko ni da pomene
 

TokyoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
1.113
Reaction score
4.026
Локација
Београд
Kako se dobijaju pohvale Mocarta:

1. Zakucaj najboljeg igrača za klupu.
2. Postavi ga da igra neku drugu utakmicu, bilo koju.
3. On dokaže da zaslužuje mesto u timu kao što jeste sto puta pre toga.
4. ??????
5. Profit! Pohvale Mocarta za genijalnu taktiku.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.759
Reaction score
29.641
Локација
Beograd
Čestitke momcima na pobedi!

Nisam bio na utakmici morao sam da idem na posao.
Nisam gledao snimak, nešto nisam imao volje posle nule u derbiju i poraza košarkaša u Areni.
Nisam ni golove još pogledao, možda ću...nekad...
Ali da nisam morao na posao, svakako bih pre otišao na JNA nego u Arenu.
Prvo, tradicione di familia je da neuporedivo više (uživo) pratim fudbal nego košarku, drugo, iz zdravstvenih razloga bolje podnosim to ,,napolje,, nego ono ,,unutra,, a i, treće, ne volim baš da trčim tamo gde je kao nešto ,,in,, i gde svi hoće da dođu i uđu...
Ok, kad god mogu da dođem, ja dođem - i kad je to što puni stadion, ali isto tako dolazim i kad je skoro prazan.
Meni je to isto, Partizan - Partizan, utakmica - utakmica, stadion - stadion. Zabole me ko je protivnik i koje je takmičenje!
(U smislu dolaska na JNA, ali naravno da su protivnici, utakmice i takmičenja ipak manji ili veći.)

Ali većina navijača Partizana su navijači rezultata i velikih očekivanja. Velikih protivnika, velikih utakmica.
I veliko je pitanje kakva će biti sledeća poseta na utakmici naših fudbalera, ali i naših košarkaša.

I, da, košarka i fudbal su vrlo različiti sportovi.
 

LuizEverton

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2020
Порука
370
Reaction score
1.741
Локација
Novi Sad

avax

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2011
Порука
3.409
Reaction score
10.476
Локација
okupirana Srbija

quimi

Početnik
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
20
Reaction score
23
Priznajem da nisam odslušao konferenciju već samo pročitao tekst, ali ovo je bezobrazluk. Sad ih ne opterećuje jer ne zavisi od njih, ali kakvo je stanje bilo pre 10 dana ili kada je bilo plus pet? Da je rekao više na zavisi samo od nas, imali smo svoje šanse koje nismo iskoristili - bilo bi u redu. Malo kritike i na sopstveni račun, preuzmi odgovornost ispred tima koji si selektirao i pripremio.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top