Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

b-pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
20.04.2009
Порука
1.616
Reaction score
91
Локација
БГ
Сматрам да одавно нисмо видели овај ниво залагања код повратника у наш клуб. У свим сегментима игре види се жеља за доказивањем. Не даје, нити залагање може дати моментални производ, али полако почиње. Овакав рад ће му се исплатити, а и нама са њим.

Ниједан играч Партизана не сме, при таквим околностима, да буде оспораван и саплитан од нас...
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Ozbiljne evropske utakmice su merilo nečijeg nivoa.
I tu se vidi odstupanje od referentnog.
Nisam impresioniran tim zalaganjem Pantića koje se spominje,više se zalaže mučeni Jojić, ali zar je to bitno uopšte? .
Bitno je imati dobrog igrača na toj poziciji.
Da li je Dača dobar? Ne znam... Čuće se.
Ja mu ne zameram ništa od početka sezone ali ništa više od solidnog ne mogu reći da je igrao.
Ali ako u timu imaš Miljkovića, Jojića, Šćekića, Vujačića, Lutovca vrelu ludu glavu Jovića...Pa na terenu u takvom timu izgledaš fenomenalno. Mesi lično.
Dvomeč sa Rusima pa možemo secirati svakog igrača Partizana.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.237
Biran pre jednog Danila Pantica nego 10 Stojkovica.

Dete pogresilo, kao sto smo i mi gresili kao mladji. Bitno da na cigane svrsavate kad dodju, oprastamo ruznu proslost hue hue hue
Mislis da to dete ne bi igralo za cigane ?!
Grobar do koske a ?!

Da dete moze da pogresi ali klub ne sme da gresi a ako se vec desi neko mora da snosi posledice

Pantic je samo jos jedna paradigma vodjenja kluba, on decko je tu najmanje kriv ali ljudi kao da ne kapiraju u cemu je problem kao da ne zele da vide sumu od drveta pa se krece sa floskulama o ciganima i nase dete...

GLAVNI USLOV da bi neko bio igrac pfc-a MORA da bude kvalitet, znaci jel on ima kvalitet da nosi nas dres jel pravi razliku jel je to igrac sa kojim se osvaja titula jel to igrac sa kojim se jebu cigani jel to igrac koji moze da pomogne u evropi - kratko i jasno DA ili NE nema ali nema ako, to pa sve ostalo ako taj uslov ne ispunjava onda sve ostalo je nebitno
Kod dace je odgovor - ne, ruku na srce daleko od toga da je on jedini uf da je jedini ni po jada
Znaci sustina je u tome da on ne bi ni trebao da bude tu !!!

ON NIJE POJACANJE !

Voleo bi da vidim te tekme u dresu cukarickog gde je doticni bljirirao, te poteze koje su naseg sportskog direktora koji je u ostavci vec dve ipo godine naterali da kaze: ufff bas je dobar daca ne bi bilo lose da ga vratimo... naravno da ih necu videti, nisu ih videli ni oni koji su ga vratili, mozda zato sto ne postoje a mozda zato sto ih bas briga za te poteze najverovatnije da je i jedno i drugo u pitanju...
i onda se postavlja pitanje pa dobro sta ce on tu i zasto smo ga vratili ?!
Odgovor bi potrazio pod recima kao sto su menadzer procenti dogovor govna dug minus plus oprano isprano ekonomija crna hronika i titula u rupi

Niko od novinara da pita trenera šta je sa Sumom
Pitali bi da su novinari, pitali bi mnogo toga ali jbg kad nisu... ne mozes od ribe traziti da leti
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.748
Reaction score
11.395
Локација
.
Ne volim da iznosim ružne stvari o igračima Partizana, a pogotovo ne o trenutnim. Taj Pantić što ima vaše simpatije(ovde savršeno leže jedno hrk pljuc na koje pravo polaže jedan član koji nažalost nije sa nama) je ovaj klub koji volimo prejebao i nije potpisao ugovor sa nama zarad jednog auta i 2 stana. Da, toliko je koštala njegova ljubav prema Partizanu u prvom mandatu. Da ne pišem dalje...
Što se mene tiče na njega gledam isto kao na Stojkovića, sramota za klub ali dok nosi dres Partizana ima moju podršku. Ali nemojte da se zavaravamo sa nekim bajkama i pričama za malu decu, čuj Pantićeva ljubav prema klubu :puke:
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.751
Reaction score
29.610
Локација
Beograd
Dača je bio kritikovan pa i ,,popljuvan,, onda kada je tu kritiku (a i ovo drugo) itekako zasluživao...ali otkako smo ga videli da iznenađujuće dobro igra na pripremnim utakmicama, pa i sasvim solidno na ovim zvaničnim, uglavnom je ovde dobijao pohvale, ne znam šta ste SAD zapeli da ga branite, kad ga skoro niko i ne napada...

Evo, nisam ni Sumu dosad potencirao, nije prošao pripreme, itd, itt, Dača igra sasvim dobro kao ,,desetka,, pa može i da ,,seče,, sa krila kad je Natho u timu, Natho je isto imao dobre partije i Suma sad zaista mora da ,,čeka na red,,...ali...ako već Stanojević priča o rotaciji i da ima dosta utakmica do kraja, ozbiljno ću se naljutiti, ako Sumu sutra uveče ne vidim u timu makar na 20 minuta!

Ako naš trener ne računa više na njega, to je njegovo pravo, pa ma iz kojih razloga, ali red je da nam to onda javno kaže!

Recimo i Banjaka je ,,precrtao,, kao suvišnog, i odlučio je da su mu Vujačić, Saničanin, Ostojić štoperske uzdanice, molim lepo, njegovo pravo, njegov izbor, ali nam je bar rekao ono što je mislio.
Mada mi na forumu uglavnom mislimo da je to ,,tanko,, i rizično za jače utakmice, ali...to nam je što nam je...

Videli smo da Jojić ,,ulazi u formu,, mesecima, videli smo da je Obradović dugo van stroja, videli smo da Holender dobija šansu iako je totalno van forme i učinka, videli smo i da nam krilo Lutovac igra beka, molim lepo, hoću i da Suma dobije svoju šansu za ,,ulazak u formu,,...pa makar to trajalo i malo duže...

Ili mu lepo nađite angažman kojim će ćovek biti zadovoljan i neka ode.
I šta je sa Željkom Bebekom? Jel prima platu? Jel ima obe noge? Jel trenira? Ako nije za Partizan, dogovorite raskid ugovora, ili, ako neće, dajte ga na pozajmicu u Teleoptik!

Asano je pobegao, Stojke je otišao, imam utisak da su problem Sumine i Bebekove plate...
A što neko reče, mi imamo 30 fudbalera pod ugovorom...a možda i 50...i sve to treba plaćati...a pitanje je i da l ih uopšte plaćamo...
I onda, daj da odu Sadik, Banjak, Asano, Suma, Bebek...
Pa bolje da odu Vučelić i Vazura, a Ilievu da se smanji plata...
A skauti da imaju ,,varijabilu,, - kad nađu igrača kojeg ćemo posle dobro da prodamo, da onda dobiju neki procenat...

Svaka čast svakome, ali Partizan ima tako glomazan ,,aparat,, i troškove...a rezultati svega toga su ipak nekako skromni...
 

Amadeus

Grobar
Учлањен(а)
20.07.2021
Порука
655
Reaction score
1.540
Локација
Jug
Ja nekako ne mogu da verujem da neko ko prođe sve mlađe selekcije ne voli klub. Čak šta više kada napustiš na kraju Teleoptik prosto si ljubomoran jer nisi više tamo. 11, 12 godina kada provedeš tamo nije malo.

Ne znam da li Danilo voli klub, ne znam ni da li je zvezdaš kao što se pričalo ali ti kada od malih nogu kreneš da peglaš derbije nema šanse da ne zavoliš klub jer ipak je svako na terenu željan da pobedi, a kod dece je to daleko izraženije.

Ne treba uzimati ni deci za zlo kada odlaze tako jer se i ne pitaju previše a često i sam klub učestvuje u tim stvarima.
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.748
Reaction score
11.395
Локација
.
Ja nekako ne mogu da verujem da neko ko prođe sve mlađe selekcije ne voli klub.

Nemanja Radonjić, Miloš Bosančić i onaj govnar što je igrao u Čukaričkom, zaboravio sam mu ime. Ali to su imbecili koji su javno pričali o tome. Nemojte da se zanosimo, znam ja da lepo to zvuči sva deca vole klub, cveće, drveće pičke materine... U stvarnosti je malkice drugačije.
 

Amadeus

Grobar
Учлањен(а)
20.07.2021
Порука
655
Reaction score
1.540
Локација
Jug
Pa ta trojica su bili budale koje je trebalo isterati i pre. Bosančića i znam on je tri godine mlađi od mene ali su ga poredili uvek sa Dankom i govorili neka ga proćiće ga.

Glupo mi je da navodim primere dobrih momaka koji su i dan danas veliki Grobari.

A Birmančević, Radonjić i Bosančić kad ih vidiš vidiš da im fali nešto.

Radonjić je u svojij generaciji bio ono što je hrvatima bio mali Halilović ali baš zbog svoje glave nije nikafa otišao u veliki klub.
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.748
Reaction score
11.395
Локација
.
Pa ta 3 imbecila su javno pričali o tome, a koliko njih pametno ćuti?

Ja stajem ovde, krenuo sam da kucam svašta i obrisao jer sam onda skontao da neću da vam rušim fantazije. Cveta cveće, svi vole klub, nema cigana u igračkom kadru...
 

Amadeus

Grobar
Учлањен(а)
20.07.2021
Порука
655
Reaction score
1.540
Локација
Jug
Naravno da ima, i bilo je i biće ih, uopšte nisam na to mislio. Pitanje je samo da li će neko da bude toliko drzak da to ne krije.
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
Al kad procitam "najbolji igrac lige"... mozda u istocnom timoru, ako se igra fudbal tamo... znamo da su ga brze bolje arapi vratili i to sa masnicom pride i da ga niko nece iz roka u rok... al nebitno, puna podrska za sve igrace, za Pantica i Jojica na prvom mestu, i za sve sto radi Stanojevic!!!
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Nemanja Radonjić, Miloš Bosančić i onaj govnar što je igrao u Čukaričkom, zaboravio sam mu ime. Ali to su imbecili koji su javno pričali o tome. Nemojte da se zanosimo, znam ja da lepo to zvuči sva deca vole klub, cveće, drveće pičke materine... U stvarnosti je malkice drugačije.
Birmancevic.
Nisu imali potrebu javno da pricaju o bilo cemu. Njima je na celu pisalo da su cigansture. Neobrazovani, primitivni, nevaspitani i glupi. Tek kad progove, blam je jos veći.

Dača je bio kritikovan pa i ,,popljuvan,, onda kada je tu kritiku (a i ovo drugo) itekako zasluživao...ali otkako smo ga videli da iznenađujuće dobro igra na pripremnim utakmicama, pa i sasvim solidno na ovim zvaničnim, uglavnom je ovde dobijao pohvale, ne znam šta ste SAD zapeli da ga branite, kad ga skoro niko i ne napada...

Nije tacno. Bio je pljuvan preventivno, kao sto je na zalost u zadnje vreme to postao i obicaj.
Nemam ja sta njega da branim, nek se brani sam. Sada kada je ponovo dobio priliku i nek bude zahvalan klubu na tome.
I nije on jedinini koji je dobio slajmaru unapred.
Miljković je dobio toliko toga po nosu i glavi da nicim to nije zasluzio. Kvalitet je takav kakav je. I on bi voleo da zna bolje.
Uglavnom, uporedivsi ove dve utakmice protiv DAC, Miljković je u prvoj bio Dani Alves u odnosu na Lutovca i to je zaista tako.
Ne kritikujem Lutovca time, to je cinjenica. Momak je odigrao koliko moze na mestu koje nije njegovo. Gotivan mi je kao momak, daje svoj maksimum. Rekao bih da trenira kako treba, ponasa se na nivou igraca Partizana i za mene je to dovoljno da ne bude pljuvan. Ako bih sudio samo na osnovu igre....
 

Dr. Okltis

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2021
Порука
69
Reaction score
133
Локација
Srbija
Sto se mene tice uvek Pantic u ovoj formi treba da igra pre svih ostalih ofanzivnih veznjaka koje Partizan ima,posebno pre Sume,coveka koji je igrac manje u defanzivi,duel nikada u zivotu nije dobio a u napadu ga cekas svaku desetu utakmicu da uradi nesto.
Lazaru Pavlovicu isto treba dati sansu,to su nasa deca,dosta mi je ovih stranaca koji jedva na penale prolaze Letonce i Moldavce. Jednom je Suma bacio na dupe neokretnog Megvajera i sad treba da mislim da je novi Maradona i tu utakmicu nismo pobedili,Nathu svaka cast ali on nema snage za vise od poluvremena. Rikardo je u stanju boga oca da promasi,zato sam za to da nasa deca igraju,dobiju rano sansu i ne prodaju se na prvu kikiriki ponudu ali to tesko da cu ja docekati.
 

macan666

Početnik
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
181
Reaction score
228
Suma ne igra zato što čovek ima snage za 20 minuta kada prodje pripreme a verovatno ni za 5 bez njih. Igrač takve tehnike, ludački brzih prvih koraka, nepredvidljivosti... je igrač za Real. Azar je neuporediv sa njim po talentu. A najveći domet mu je Linglong i Slovačka liga!? Jedino kako može da bude upotrebljiv je u zadnjih 15 minuta, kad nam treba gol, ali obzirom da ima veliki ugovor, da nije prošao pripreme, da imamo Natha koji kod Stanoja igra njegovo mesto a bogami i njegovu ulogu, realno je da neće videti teren. Možda ako ne uspeju da ga uvale negde a on pristane na smanjenje plate.
 

њакви

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
541
Reaction score
2.168
Локација
45
Какав год да је Сума није ми нормлано да није заслужио да уђе бар на тих 15 минута, 'у којима је једино употребљив', док неки играчи играју 120 минута иако се види да после 60. нису ни за шта. Очигледно је да постоји неки проблем са њим ван терена и то не види само онај који не жели да види. Сад да ли је тај проблем са тренером, управом или нечим трећим, нити знам, нити сам сигуран да желим да знам.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
partizan65.png
VS
vozdovac65.jpg


Superliga Srbije - sezona 2021/22 - 3.kolo:

Nedelja, 01.avgust od 21:00h, Beograd: Stadion: "Partizana"

Partizan - Vozdovac

TV-prenos: Arena Sport 1 (Serbia, Macedonia, Montenegro), Arena Sport 5 (Croatia)


- Dobrodosli na stadion Partizana... Nastavlja se prvenstvo i nakon odlicnog starta gde iz dva kola imamo obe pobede i to na gostovanjima u Novom Sadu (Proleter 0:4, Vojvodina 0:2) po prvi put u ligaskom delu igramo na nasem dobro poznatom terenu - u Humskoj. Takodje, dobro smo startovali i u Evropi sa takodje dve pobede i ono sto je zanimljivo jos uvek nismo primili gol na zvanicnim utakmicama u ovoj sezoni (gol razlika sve ukupno 9:0)... Nadam se nastavku pobedonosnog niza.

- Vozdovac je zapoceo sezonu polovicnim uspehom od jedne pobede (Proleter 2:1 na domacem terenu) i jednog poraza (Cukaricki 2:1 u gostima)... U prosloj sezoni Vozdovac se jedva provukao i opstao u ligi tako sto je zauzeo 14.mesto i za jednu poziciju izbegao ispadanje u nizi rang i to tako sto je imao isti broj bodova kao i Rad ali i bolji medjusobni skor od njih.

- Kada je igracki kadar u pitanju kod Vozdovca tu izdvajam Stefana Hajdina (levi bek, bivsi igrac cigana), Litvanca Justasa Lasickasa (desni bek), Ivana Milosavljevica (dva gola ove sezone, centralni vezni), Nemanju Milojevica (jedan gol ove sezone, ofanzivno vezni, sin od bivseg trenera cigana), Milosa Pantovica (1 asistencija ove sezone, levo krilo, izdanak ciganske skole) i Dragana Stoisavljevica (napadac).

- Sto se nas tice opet ce biti nekih promena... kako je Stanojevic najavio branice Stevanovic, na stopera ce Ostojic a na desnom beku Zivkovic... ostalo bi trebalo da bude popunjeno standardnim igracima...

- Medjusobni ligaski dueli sa Vozdovcem izgledaju ovako:

*Stadion Vozdovca:

14 utakmica: 10 pobeda Partizana, bez remija i 4 pobede Vozdovca uz gol-razliku 23:11 (+12) u nasu korist

*Stadion Partizana:

14 utakmica: 9 pobeda Partizana, 1 remi i 4 pobede Vozdovca uz gol-razliku 37:16 (+21) u nasu korist

*Ukupno:

28 utakmica: 19 pobeda Partizana, 1 remi, 8 pobeda Vozdovca uz gol-razliku 60:27 (+33) u nasu korist

- Kao sto vidite itekako nam je nezgodan ovaj Vozdovac... Pa mi imamo cak 8 poraza od njih u 19 utakmica... pa cak i na nasem stadionu je muka gde su znali da nas neprijatno iznenade... Evo jos nekih podataka: u poslednjih 10 ligaskih meceva skor je: klimavih 6:4 u pobedama za nas... Sve ovo jeste statistika ali i ona nekada govori vise nego sto mislimo.

- Zakljucak: Poceli smo jako dobro sezonu, pogotovo rezultatski, igra moze biti jos bolja... ali idu nam sve bitniji i bitniji mecevi a treba ostati fokusiran na trenutna dva fronta... bitno je da imamo sto vise kvalitetnih igraca u rotaciji, vapimo za pojacanjima ali upravu boli kurac iako Stanoje prica da jurimo neke igrace... govna su juce dobila i verovatno ulaze u onu "njihovu poznatu seriju"... sto znaci samo pobeda veceras i nista drugo nas ne zanima... verujem da ce tako biti.

I za kraj ko god moze: Humska, istocna ili zapadna tribina, podrska Partizanu i prozivanje pedera sve dok postojimo. Vidimo se.

Ajmo crno-beli !!!
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
duel nikada u zivotu nije dobio a u napadu ga cekas svaku desetu utakmicu da uradi nesto.
Trebalo bi da dodaš ispred da je tvoje mišljenje za ovako nešto.
Recimo u mom životu
I većini ljudi sa ovog foruma koji su ga izglasali za igrača sezone
Zapravo dočeka u 90 minuta njegove igre tj na svakoj utakmici ono što očekuje od igrača na toj poziciji.
 

Amadeus

Grobar
Учлањен(а)
20.07.2021
Порука
655
Reaction score
1.540
Локација
Jug
Ne znam šta mi je strašnije u fudbalu postalo. To što odeš u poluamatersku 4. Ligu Nemačke i imaš 1500 eura platu ili što slični takvi Afrikanci dođu u male zemlje i imajj 50, 60, 70 000 mesečno. Valjda je to kako koga sreća opali.

Oko Sume se digla frka kada je dolazio što od Ilieva, Pantićeve nebuloze oko promocije do ljudi po internetu. Da se pojavio kao Tavamba ne bi ga ljudi možda ovoliko ni uzeli na zub, ovako su ga sami namestili na nišan, poredili sa Moreirom i ostale gluposti a on je kao i Lazar ne više od igrača za termin koliko god i jedan i drugi na momenat bljesnuli.

Čovek u životu nije video jaku ligu i ti ga predstaviš kao neko vrhunsko pojačanje, zemljo otvori se.

I takve stvari se obično završe ovako.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top