Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.237
ja sam konkretno pitala sta se IGRAČKI i FUDBALSKI zamera Pantiću. Ne videh odgovor.
Najkrace receno - nije pojacanje, nema kvalitet da igra u pfc-u i njegov povratak je samo jos jedno pisanje u usta navijacima od prelaznog roka

Oko ilieva - od kada on baca bombe mi se od titule oprastamo u oktobru, svaka dalja prica o njegovom radu je gubljenje vremena
 

Beelmt

Početnik
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
166
Reaction score
222
Локација
Beograd
Kako u evropi ne vidi niko ono što vide pojedinci glede Sume.Za Miljkovića i Pantića izjasniliste se,videćemo vaše favorite
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.751
Reaction score
11.453
Локација
.
Meni ne vredi da se raspravljam sa vama, potpuno ste pogubili konce. Navijač Partizana nema dvostruke standarde i ne menja mišljenje kako vetar duva, to je rezervisano za one sa kontra strane brda. Zapitajte se svi kolektivno kuda idemo kao navijači, kao klub smo odavno u kurcu...
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
01. Avgust 2021

416 dana od poslednje pobede nad kuckom u kupu
617 dana od poslednje pobede u grupnoj fazi evropskog takmicenja
677 dana od poslednje pobede u prvenstvu, nad kuckom
800 dana od poslednjeg osvojenog kupa
1532 dana od poslednje osvojene titule


0 broj navijaca Partizana ispred stadiona.
0 broj navijaca na centru Zapada (znamo kako).
200-300 broj navijaca koji potseca pedera da je peder
400-500 broj navijaca koji potseca upravu sta mislimo
10-15 broj navijaca koji preskacu da sprece da potsetimo pedera da je peder
7-8 broj igraca koji dinara nisu videli
0 broj igraca za koje smo platili obestecenje ove sezone
 

Veselin

Početnik
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
36
Reaction score
102
Локација
Požega
#20 S. Soumah je za naše uslove odličan igrač. Ako se pogleda kakvu "upravu" imamo, on narasta automatski na top igrača.
Idemo redom, nzm. ali logika: #11 T. Asano: ne daš čoveku par plata, i on po ugovoru, ima pravo da ode. Ode... = SABOTERIJA.
#20 S. Soumah: ne daješ čoveku platu, a on ti zimus produžio ugovor, i on bojkotuje - ne igra = SABOTERIJA.
ovo krilo Mening = neko napisa, škomračiš, povećavaš drugu ponudu za celih 25.000€ (' leb te 'ebo) ...SABOTERIJA
E sad da zamislimo Stanojev tim sa ova 3 igrača ?!!
Kakav soči, kurac palac...
Ah da: nemate pare???? Pa marš onda iz kluba, koji ćete kurac tu, sto vam majki jebem!!!
Nađite, molite, pušite im, koji ćete moj tu, ako ni za plate nemate, bednici, MARŠ iz PARTIZANA!!
prebacite ovo u upravu, ako objavite...
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Nek mi neko objasni sto Popovic ne brani? Ako se pokazao protiv Slovaka, sto ga sada skidas? Golmanima treba samopouzdanja i utakmica...
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Korona hara na zapadu i dalje, uglavnom oko centra ispod loza, levo i desno covid barijere!

100 godina bez stadiona zbog mera zakljuvavanja, klub u kurcu, nas šaka jada. Šta kažete, teško će nas ugasiti?? aha

stidim se za sve koji nisu došli.
 

Прилози

  • AECF0FEE-B783-4217-9C2B-444FCEA4FFA2.jpeg
    AECF0FEE-B783-4217-9C2B-444FCEA4FFA2.jpeg
    227,9 KB · Прегледа: 91

Loki85

Grobar
Учлањен(а)
13.10.2009
Порука
851
Reaction score
876
Локација
Wien
Moze neki dobar link za preko telefona?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top