Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
A jel ste vi sigurni da Stanoje ne mrzi Sumu, obziron da je crnac? Ja mislim da zato nije igrao :D
Da malo skrenemo temu sa, za mozak uveredljive polemike... U medijima citam da je Dragovic Kajzer, nekon ovog derbija.
Ja sam tipovao na njegov kiks, ne zato sto je los igrac, vec sam smatrao da ce kao debitant, emotivno uci u utakmicu i zeleti da demonstrira tehnicke elemente, koje uistinu ima i da ce napraciti kiks.
Istina da je odigrao bez kiksa, ali tokom cele utakmice ja sam gledao njegovo mucenje sa Rikardom. Utisak je da Rikardo nije imao nikakvih problema sa njim.
Sad, reprizu gledati ne mogu definitivno.
Iskreno me zanmima, mozda nisam primetio, a voleo bih da mi objasni neko ko razume fudbal, gde je on to i zasto postao Kajzer?
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.448
Reaction score
40.988
Локација
Žrnov
On mož' samo kajzerica da bude, pošto mu je Riki decu napravio.... da je bilo suđenje kako treba, pitanje je da li bi završio utakmicu, jer je svaki put rukama išao na Rikarda da ga zaustavi.
 

Miki80Pancevo

Početnik
Учлањен(а)
19.07.2021
Порука
17
Reaction score
56
Локација
Pancevo
Steta sto ih nismo dobili i zgazili......Citam po novinama,portalima skoro niko nespominje ponisten gol Rikarda ali niko,ali za to se velicaju zvezdina deca,katai magiko i dragovic (sve sam namerno napisao malim slovom),cime su oni to zasluzili i sta su toliko uradili pojma nemam?!
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.752
Ciganski mediji su apgrejdovali jedan level, i sada su otkrili novu foru-kajzer...
Do sada im je omiljena metafora bila-brutalno :D
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.175
Reaction score
18.455
Локација
U Kinšasi
Meni nije jasno kako debilčina Kanga nije dobio drugi žuti posle njihovog gola.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
@Grave ne mogu da provalim u kom kontekstu se pominjem, ali stojim iza ovog sto sam napisao tada.
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Naše je da nastavimo sa pobjedama, time ćemo da ih deprimiramo. Do kraja jesenje sezone imamo 5 gostovanja, a oni čak 8. Idemo da dobijemo sve. Jedan njihov kiks im pravi pakao.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.877
Reaction score
13.667
Покрали су нас и ту нема збора. Родић је заурлао и пао чим је сконтао да има Урошевића иза себе. Судија је после кобајаги чекао потврду из вар собе и наравно ништа није проверавао на екрану, а смрадови са арене су из најгорег угла приказали ситуацију и то на блиц. Они не могу овако да нас краду сваки меч варом али довољно је још једном-два пута да то ураде и титула нам је недостижна.
 

Amadeus

Grobar
Учлањен(а)
20.07.2021
Порука
655
Reaction score
1.540
Локација
Jug
Valjda i ne proveravaju na ekranu već im var javlja tako da je tu Jovanović pre svega seronja ispao ako iz 10 uglova stvarno misli da je ono faul a sve i da jeste onda je morao da svira i faul kod njihovog gola.
 

Dzo

Grobar
Учлањен(а)
19.12.2008
Порука
286
Reaction score
942
Локација
013
Синоћ сам после изласка са стадиона био задовољан виђеним, упркос нерешеном резултату, и сада је након одгледаног снимка исти осећај.
Ишли смо на победу, играки на победу, нападали, стварали шансе, борили се...Овакав приступ се мора увек имати. Да су улоге биле замењене па да смо ми извукли реми, са онаквом игром коју су цигани имали, био бих незадовољан. Били смо бољи, заслужили смо победу, али то је фудбал, не побеђује увек бољи.
Опет се превише помиње играч који није ни био у протоколу за утакмицу.
Чули смо шта Станојевић има да каже у вези тога али Сумину верзију нисмо чули... Данас су сви играчи на друштвеним мрежама, није проблем контактирати их, послати им поруку...
Па ето, сви који не верују у Станојевићеву причу могу контактирати Суму и питати га шта он има да каже у вези свега. Можда уз дозволу и договор са уредништвом одавде, да то буде и интервју за Партизан.нет.
Лакше ће бити тако него да се после сваке утакмице стварају разне теорије, нагађања и све те зајебанције, јер се после сваке утакмице окреће иста прича Сума фали, мрзи га тренер, нема кеша... Сума је срање, не треба нам...
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
A Sadik je inace planirao da celu karijeru provede u Partizanu ili sta?
Pa je ispalo da je oteran.
Mislis da je neko drugi trener da bi mi njega i dalje gledali kod nas?
Хтео је да остане још једну сезону због континуитета (исти случај као са Ђурђевићем), реално, било му је добро овде по питању напредовања. У то време, прочитах тако нешто, ако ме сећање не вара.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.702
Reaction score
22.682
Локација
Beograd
Nije "partizanski (grobarski), ali ne mogu da se otmem utisku da oni od kad znam za sebe daleko bolje zatvaraju utakmicu pri vođstvu, gotovo kao da ih školuju, non stop seckanje, valjanje, i prođe ni u čemu 15 minuta, dok mi nikako da naučimo lekciju...
 

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
767
Reaction score
1.883
Odmah da se traži suspenzija i kazna i za sudiju i za sudije iz VAR sobe i za ovaj faul nad Vujacicem i za nas gol koji je bez razloga ponisten
Gde je saopstenmje koje mora odmah da se prosledi?
Ili ce da cute naprednjacki izrodi iz uprave?

Ako iz kluba ne reaguju na ovu kredju i prećute do titule ćemo teško, jer će nas pokresti opet kad im bude trebalo.
Predpostavljam da uprava neće sada reagovati, jedino možda kada bude kasno nekim bednim saopštenjem ili ni to.
Dok god ćutimo, nismo glasni i nečujemo se, oni će krasti iznova i iznova.
 

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.211
Reaction score
7.030
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Nije "partizanski (grobarski), ali ne mogu da se otmem utisku da oni od kad znam za sebe daleko bolje zatvaraju utakmicu pri vođstvu, gotovo kao da ih školuju, non stop seckanje, valjanje, i prođe ni u čemu 15 minuta, dok mi nikako da naučimo lekciju...
Pa kad su smećari, zato to i rade.
Što se tiče zatvaranja utakmice, golom za 2-0 zatvaraš utakmicu, tj. useravaš im se u život, jer posle može da upadne još koji za totalno nakantavanje.
Mi smo sinoć dali taj drugi gol, ali evidentno smo pokradeni.
Podrška za Stanoja i igrače!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top