Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.312
Reaction score
37.371
Popov najveći problem je kao i kod većine golmana taj što su retki oni sa kojima može da radi i da ga pri tom nečem korisnom nauče.
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.740
Reaction score
11.333
Локација
.
Popov najveći problem je kao i kod većine golmana taj što su retki oni sa kojima može da radi i da ga pri tom nečem korisnom nauče.

A da li ima ko da ih nauči? :D Da možda nije problem u radu sa golmanima u mlađim kategorijama? Jedan Živko Živković sa kojim su se navijači Partizana sprdali, dogurao je od viška u Partizanu do Paoka.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.926
Reaction score
26.723
Covek je plac Majke Bozje.
Ali on takav isforsiran i postavljan na to mesto zaista i jeste personifikacija njihovih navijaca.

E sad ono sto je nevolja, dobro razmisli koliko i medj nasim navijacima ima slicnih.
Ja sam u poslednje 2 godine, pa blago je reci zgrozen.
Iskreno, za sada to vidjam samo na forumu, pa dobro razmisljam sta mi je za zeludac pametnije.

Apsolutno da ima i medju nasima...
Kada govorim o ljubiteljima psiha, ne generalizujem samo na navijače jednog kluba, naprotiv.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top