Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

Amadeus

Grobar
Учлањен(а)
20.07.2021
Порука
655
Reaction score
1.540
Локација
Jug
Kad pomenu Lolu, on čovek produži ugovor opet očigledno.
 

bolex

Grobar
Учлањен(а)
18.12.2008
Порука
319
Reaction score
1.019
No 51 ponovo u timu Partizana. Mladjani Vanja Vlahovic uzeo broj 51. Sad mora da se kaze No 51 OO :)
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.237
Dronfulja se mnogo pojacala... ali mi smo jaci za jos jedne pripreme ?!

PA STO SE MI NISMO POJACALI MNOGO
Ah da popunjeni smo

O sunce ti ebem i ovakvu drzavu i ovakvo drustvo i ovo vreme

Dajte im tu titulu odma, odmah im dajte evoooo na izvolite
I nek je okace tamo na kalisu kod pobednika nek oklembese pehar zajedno sa salom i jos jedna pesma zeljka joksimovica sa ciganskim recima i auuu pi◇ku materinu vise
 

Amadeus

Grobar
Учлањен(а)
20.07.2021
Порука
655
Reaction score
1.540
Локација
Jug
Ja ne znam zašto govore ljudi da su se oni pojačali mnogo kada oni nemaju u zadnjoj liniji jednog krštenog igrača, sem onog roma Dragovića a i on je na nivou Saničanina.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.889
Reaction score
13.728
Нека добијемо оба дербија и нека кикснемо највише три пута и ето заиста неће бити као јесенас:pfc:
Места за критику прелазног рока и припрема увек има али то је што је, у прошлост се не може у будућност се мора. Да узмемо титулу, добијемо цигане и одемо што даље у ЛК па на лето нека се понови онај прелазни рок кад смо довели Садика, Асана и оца игре
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
"Nedostaje nam povređeni Pantić, a tek bi trebalo u jači ritam da uđu Marko Jevtović i Ljubomir Fejsa"

Za šta nam nedostaje Pantić?
Za koji sport?

Dovedeš dva slobodna igrača na pola priprema i izjaviš ovako nešto?
Što ih niste doveli na početku prelaznog roka?

Samo se brukaš Stanoje.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.914
Reaction score
7.823
Ja se iskreno ne secam, da smo mi doveli pojacanje koje je odmah "gurnuto" u prvih 11, svako ko dodje najpre mora mesec dana da se priprema, pa tek onda krene punom parom.
Svakako mislim da ce sredina terena biti rezervisana opravdano za Zdjelara i Natka i neopravdano za Jojica.
Sutra je tezak mec, cigani su preko puta, uradice sve da nam otkinu bod(ove), na nama je da napunimo Cair i jebemo im mater:pfc:
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.009
Reaction score
26.074
Локација
ante portas
Dronfulja se mnogo pojacala... ali mi smo jaci za jos jedne pripreme ?!

PA STO SE MI NISMO POJACALI MNOGO
Ah da popunjeni smo

O sunce ti ebem i ovakvu drzavu i ovakvo drustvo i ovo vreme

Dajte im tu titulu odma, odmah im dajte evoooo na izvolite
I nek je okace tamo na kalisu kod pobednika nek oklembese pehar zajedno sa salom i jos jedna pesma zeljka joksimovica sa ciganskim recima i auuu pi◇ku materinu vise
Dobice kurac picka im materina odvratna.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.760
Reaction score
29.643
Локација
Beograd
Играч који није спреман да одмах донесе разлику у игри (у нашу корист) не може се назвати појачањем, то су само повратници или ветерани, или и једно и друго...

Иако ми је безвезе у ком правцу су отишли наши прелазни рокови (значи не један, него више њих!), ипак овај тим има и неке своје адуте...писао сам већ да се не понављам, уосталом кога брига шта је ко писао, сутра ће терен да покаже СВЕ.

Имамо ,,попуњеност на свим позицијама,, имамо играче који ,,осећају Партизан,, имамо играче са неким фудбалским квалитетима (и фалинкама), имамо прво место на табели, пет бодова предности и 16 утакмица до краја да на том првом месту и останемо.

Вазура каже да је сваки наш играч бољи од звездиног, Станојевић је направио екипу у стилу ТВ серије ,,Повратак отписаних,, - остаје још само да играчи на терену буду успешни као јунаци из те ТВ серије...

Сутра победа, прва у низу, и онда тако редом...
Ту је куп, ту је и Европа, али...
...иако то баш и није могуће, сваки навијач Партизана очекује да Партизан у СВАКОЈ утакмици победи...
Али тако му то дође ако већ хоћеш да будеш у Партизану.


 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top