Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

crna ovca bela vrana

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2018
Порука
1.066
Reaction score
4.241
Локација
Humska 1
Bolesno je da iz sezone u sezonu zelim FK-u sto gore rezultate i sto dublji kanal i da nam pokaze da moze uvek gore od goreg, jer mu zapravo zelim samo najbolje. Koprcanje, ad hoc rezultati i slucajni incidenti kao 2017 mu apsolutno nista dobro nisu doneli niti ce doneti.

I da: Molim moderaciju da do daljneg zabrani termin "legenda" na temama o FK-u, mi to nemamo. Sram da ih bude sve komplet.
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.051
Reaction score
4.737
Локација
Nomad
Moze li sjutra neko Ivici da postavi pitanje: cija je krivica da vas je odbilo 10 trenera koje ste kontaktirali?

Sto se tice Stolice on je idealan za ovu upravu. U 3 kola uzece 2 boda i dobiti nogu u dupe ako uspiju da pronadju drugog, a bice im idealno obrazlozenje zasto je izgubljena jos jedna titula.
Kao igrac bio je statista u kukuruzu, par utakmica u Partizanu i Zemun i par neuspjesnih sezona po evropskoj provinciji i SAD.
Kao trener 0, jedan od onih koji imaju kapacitete da se vrte izmedju Proletera i Surdulice i da svaki put kad ga zoves on doje, jer jednostavno nema se posla, bolje ista nego nista.

Dolazak ovog je dokaz da smo svedeni na nivo nekog Napretka ili Radnickog iz Nisa.
 

Dusan

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
730
Reaction score
333
Marko Nikolic je leta 2017.g. kad je odlazio predložio Stolicu za naslednika. Tada je dosao Djukic. Nikolić je veoma pohvalno govorio o Stolici. Pričalo se da Stolica ima veliki br ljudi oko sebe, mnogobrojni stručni štab, trenere, analitičare.. Sećam se da nas je pobedio sa Vozdovcem 2017-18 na našem stadionu 3 -1. Do tada nešto nisam obraćao pažnju na rad Stolice, na toj utakmici sam video da kopira Gvardiolu, ulaz u igru, bekovi ulaze unutra I igraju kao vezni...skroz je zbunio naše, pravili su nam viškove, kontre, imali i dosta kontinuiranih napada-sto je retkost za ekipe koje nam gostuju..

Ali posle se nije dugo zadržao nigde, nije imao rezultate.

Kako ce se snaći sada u ovoj našoj situaciji ne znam. Niti sam optimista niti pesimista.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.872
Reaction score
13.639
Изненадио бих се квалитетнијим решењем од Столице. Ипак, upgrade у односу на Станојевића....барем што се тиче фудбалског размишљања, а какав је у селекцији играча то остаје да се види. Све у свему - танак избор.....али могло је и горе. Ако циганске новине после његовог доласка престану са прогнозирањем састава Партизана и почну да му упућују све више критика можда то буде добар знак.....
 
  • Like
Reactions: BiP

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.165
Reaction score
4.366
Da mu damo šansu, ali mislim da on nije na potrebnom nivou da bi vodio ovakav Partizan. Čim je on radio u Savezu, mnogo toga je jasnije...Potrošiće ga uprava kao toalet papir. Njima ne treba trener od znanja, profesionalnog i ličnog integriteta.
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
Marko Nikolic je leta 2017.g. kad je odlazio predložio Stolicu za naslednika. Tada je dosao Djukic. Nikolić je veoma pohvalno govorio o Stolici. Pričalo se da Stolica ima veliki br ljudi oko sebe, mnogobrojni stručni štab, trenere, analitičare.. Sećam se da nas je pobedio sa Vozdovcem 2017-18 na našem stadionu 3 -1. Do tada nešto nisam obraćao pažnju na rad Stolice, na toj utakmici sam video da kopira Gvardiolu, ulaz u igru, bekovi ulaze unutra I igraju kao vezni...skroz je zbunio naše, pravili su nam viškove, kontre, imali i dosta kontinuiranih napada-sto je retkost za ekipe koje nam gostuju..

Ali posle se nije dugo zadržao nigde, nije imao rezultate.

Kako ce se snaći sada u ovoj našoj situaciji ne znam. Niti sam optimista niti pesimista.
Uh, kad Miljkon uleti u taj slatki vezni red, ima da bude fudbalska rapsodija.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top