Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2022/23.

Статус
Затворена за писање одговора.

aleksabor

Početnik
Учлањен(а)
30.09.2020
Порука
37
Reaction score
93
Локација
Beograd
Ima jedan što je hteo ali jedan telefonski poziv menja sve
Mislis na Sava? Posto vidim da i Pantic to provlaci kroz pricu. Ali nije mi jasno, ako Vucela i Gmazura rade po zadatku sto bi ga uopste zvali, mogli su odmah Petrica. Postoji li neki info da je stvarno Savo bio opcija ili su nagadjanja?
 

zoig

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
295
Reaction score
2.644
Локација
Beograd
Ovdje fali samo tok lopte u napadu, preskače se igra. Odbrana je danas bila super, osim par duplih pasova, s obzirom koliko su ovi imali loptu u nogama.
Natko je igrao cijelu i nije pao što je dobro.
Mislio sam da nam je kondicija loša, ali to je izgleda do lige. Svi timovi, uključujući i miljenicu imaju 60 min u nogama,a ostalo je pakao. Jbg, kad nemaš regularno prvenstvo pa pola utakmica svi znaju rezultat unaprijed.
 

El Patron

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
972
Reaction score
4.348
Локација
Nis
Ja stvarno ne znam sta ste vi ocekivali, tim nije bolji od prosle godine. Nemamo upravu, nemamo trenera...ovo je za mene super kako moze da bude. Prosle godine se nije skandiralo uprava napolje a ni pre dve godine, cekalo se dno da se pokrene nesto. Petric za sad radi najbolje sto ume, dace bog da razbijemo kucku.
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
Neko (mnogi) ce da kaze da je to defetisticki stav, ali mi da budemo srecni ukoliko ove sezone nijedan derbi ne udje u anale. Przenje da smo bolji od njih, da cemo u derbiju da pdelomimo sezonu, osvojimo titulu i slicno, ostavljam optimistima. Ovo na sta mi kao klub i tim licimo je tuga.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.237
Kako mozete da se lozite na derbi u sredu
Nema tog derbija koji ovo moze da spase
Dronfulja vise ulaze u jebeni marketing nego mi na pojacanja, nebo i zemlja
Ovo je tuga na sta mi licimo ali tuga
Da nismo izvukli one maltezane ni tu trecerazrednu evropu ne bi igrali
Uvek kazem sebi da se necu nervirati i uvek se izdeprimiram
Proklet bio svako ko ucestvuje u ovom umiranju pfc-a, da bog da kompletna uprava i svako ali bas svako ko je u skupstini kluba digao ruku za ova govna, potrosi svaki dinar na sahrane svojih bliznjih, da bog da sahranili svaku osobu koja vam znaci a onda pucali sebi u glavu (i preziveli)
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.090
Reaction score
5.049
Локација
vezenemam
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.763
Reaction score
55.375
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ovo je sasvim pristojna ekipa pre svega napred. I nije sigurno realno da ne može da da gol i da se muči s ovakvim ekipama, to je pre svega do trenera. E sad i Ekser iz roda da je ne znam kakav trener trebalo bi mu vremena da u sred sezone napravi to da izgleda na nešto. A ja se nadam da je on prelazni trener do odlaska uprave.
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.249
Reaction score
3.658
Ja se nadam samo da je Petrić neko prelazno rješenje, da se sprema odlazak uprave i izbor trenera umjesto ovog što trenutno imamo.

Tužno je gledati na šta mi ličima i koliko je toga do trenera, odnosno njegovog neznanja.

Postao sam radvnodušan, ali ne bih volio da u derbiju doživimo blamažu, ali sve ovo kako izgledamo, vodi ka tome...
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
Ovo je sasvim pristojna ekipa pre svega napred. I nije sigurno realno da ne može da da gol i da se muči s ovakvim ekipama, to je pre svega do trenera. E sad i Ekser iz roda da je ne znam kakav trener trebalo bi mu vremena da u sred sezone napravi to da izgleda na nešto. A ja se nadam da je on prelazni trener do odlaska uprave.
I ja se nadam tome…

Steta je ovih igraca da ih Petric vodi
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Ona ekipa Tavamba,Ozegovic i ostali su u odnosu na ovu ekipu Liverpul. A ta je ekipa isto bila losa. Ovo me podseca na one utakmice kad ne igramo nista i onda ga Sale Ilic rebrom da u 80 i nekom.
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.179
Reaction score
6.952
Локација
NbG
@Goginhosa
Ne znam kako slikovitije da ti objasnim ali recimo da je dres, ime i grb Partizana ono sto igrace cini boljim nego sto jesu.

Da si trener neke Bolonje, Almerije, Djenove, koliko bi igraca Partizana poveo sa sobom?
U pravilno postavljenim stvarima to bi trebalo da bude tako ali mi smo duboko okupiran klub i tragovi urusavanja se vec poprilicno osecaju pa tako kod nas dres, ime i grb, cak i navijaci, postaju otezavajuci faktor za igrace, trenere (koji nece da dolaze) u ovom urusenom sistemu. Cela atmosfera je poremecena i bolesna i to je glavni razlog zasto promene moraju da se dese. Za zdrav Partizan - uprava napolje!
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
Ona ekipa Tavamba,Ozegovic i ostali su u odnosu na ovu ekipu Liverpul. A ta je ekipa isto bila losa. Ovo me podseca na one utakmice kad ne igramo nista i onda ga Sale Ilic rebrom da u 80 i nekom.
Ne sprdaj se…

Ova ekipa sa recimo jednim iskusnim stoperom moze mnogo….

Ali je ubijena psihicki, fizicki spremljeni lose, ostavljeni na vatrometini od svih… plus nemaju trenera…

Sta moze Petric da kaze Natku?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top