Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2022/23.

Статус
Затворена за писање одговора.

mapmaker

Početnik
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
50
Reaction score
111
Локација
Земун
Što a smo mi Bogu zgrešili da se ovako mučimo.
Svaka čast Nathu, ostali dal umorni dal ko zna šta ali matori se bori ko lav.
Traore za prvu utakmicu solidan.
 

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
595
Reaction score
839
Локација
Beograd
izjave petrica zabrinjavaju..umesto kao deo tima da govori MI on timom smatra samo igrace pa govori ONI...ova uplasena izjava za derbi u fazonu ne znam sta cemo i kako cemu je sramotna za partizan ..pa majku mu cak i ako ne mislis budi kurcevit malo,pokazi volju,snagu reci idemo na pobedu idemo da ih pregazimo pa onda ce i igraci zivnuti...ovako vide smorenog trenera koji ne ume da ih ohrabri i kome je svejedno sta se desava i koji se ne smatra delom njihovog tima pa kako onda da igraju....
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.398
Reaction score
4.619
Локација
Zemun
To je i meni "zaparalo" usi, pa ti si taj tim, kaze se mi smo, a ne oni su.
Ljudi, ja nisam ekspert, ali sad hipoteticki, da nas sluzba nekog protivnika u LK skautira, sta bi napisali u izvestaju strucnom stabu?
 

Djomla97

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
675
Reaction score
4.457
Локација
Kosovska Mitrovica
Zamislite situaciju, dok skauti Nice i Kelna gledaju naše utakmice. Tačno se ubiju, koliko je teško za gledati. Rek'o sam još posle Hamruna kući, ovo ič nije dobro. Što je najgore, nema nikakvog pomaka od tad, a i u budućnosti koliko vidim nema ništa od toga.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
Петрић можда није тренер, али не треба бити тренер да се види да овдје нема среће. Имамо једног ипо играча.
 

GoxyBG04

Početnik
Учлањен(а)
19.07.2021
Порука
122
Reaction score
196
Локација
Beograd
Petric je tu samo jer niko drugi nije bio dovoljno lud da se upusti u ovaj poduhvat. Da, pobedili smo, drago mi je ali taj utisak da smo "porodili" i ovu pobedu, da se mucimo, je ono sto mi srecu kvari.
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.263
Reaction score
6.962
Zao mi je sto moram da konstatujem ali mi da se ne zovemo Partizan i da ne nosimo ove crno bele dresove, sad bi imali debeli minus a ne ovih -7.
Je l’ mozes samo ovo da objasnis sta si tacno mislio? Mozda sam premoren pa pogresno shvatam ovaj dio.
Izuzetno mi je drago zbog Natha, covjek je trcao, trudio se, pritiskao, nervirao se. Dijabate propustio dobru sansu, koja bi sigurno donijela malo drugaciju utakmicu. Mene brine sto mi ne znamo dupli pas, a svi nasi protivnici nam na taj nacin ulaze u 16 i stvaraju izgledne prilike. Imali smo prostora na 19-20m od gola, samo je mali Bazdar imao muda da oplete po njoj. Ne znam zasto se forsiraju centarsutevi, radije sut sa distance pa ako udje odlicno, ako ne mozda neka odbica i neko natrci, 80% centarsuteva iz igre ode dodjavola.
 

El Patron

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
972
Reaction score
4.346
Локација
Nis
Mening uneo svezinu, agilnost i to je apsolutno jedino vredno pomena, uz 3 boda koja se pisu. Sve ostalo je zabzaborav. Zao mi je sto moram da konstatujem ali mi da se ne zovemo Partizan i da ne nosimo ove crno bele dresove, sad bi imali debeli minus a ne ovih -7.

Nemam pojma sta da ocekujem u derbiju, bojim se nekog nakantavanja, preumorni smo, Natko 90 minuta, Urosevic 80, Rikardo 90, jos ako igra pod injekcijama.. odbrana nam je uzasna, ako bude igrao Zivkovic, urnisace ga Bukari, pa onaj ga je pred kraj ostavio u prasini ali na srecu Sanicanin ocistio loptu.
Malo ste se zaneli sa ovim gulanferskim postovima....u derbiju ocekuj nakantavanje ciganske kucke!
 

MAK

Grobar
Учлањен(а)
14.03.2016
Порука
629
Reaction score
2.053
Što bi reklo društvo sa preferansa:
Srećno kupi,bato glupi.
 

GoxyBG04

Početnik
Учлањен(а)
19.07.2021
Порука
122
Reaction score
196
Локација
Beograd
@Goginhosa
Ne znam kako slikovitije da ti objasnim ali recimo da je dres, ime i grb Partizana ono sto igrace cini boljim nego sto jesu.

Da si trener neke Bolonje, Almerije, Djenove, koliko bi igraca Partizana poveo sa sobom?
 

MikiBL

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2021
Порука
362
Reaction score
965
Локација
Banja Luka
Može li lošija igra od ovoga?
Saničanin nekoliko puta spasio, a još toliko puta usrao.
Živković, pa svaki drugi post ja na njega,... Vujačića, Saničanina...otkad nema Holendera i Miljkana,
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Druga pobeda zaredom u prvenstvu i to od po 0:1, obe na strani i obe u poslednjim minutima.

Rezultat je tu, kakva takav ipak je tu. Ali igra... zabrinjavajuća. Opet situacije kada nas ovi pritisnu, sabiju u 16, pretrčavaju kao decu...

Prvo poluvreme jadno. Osim onih šansi Dijabatea gde je morao mnogo bolje kod prve situacije kada ga je Natho izbacio, trebalo je da postigne gol... u drugoj je bilo već teže iako je šutirao nekako.

Ali zato oni dosta šuteva (iako ne baš opasnih), pa kornera zaredom i konstantnog pritiska... da strepimo protiv ovih kao da su Real jbt.

Drugo poluvreme nešto bolje u smislu da smo malo živnuli ali tek kad je Menig ušao pa i Baždar. Pre toga opet mučenje, pa umalo gol da primimo kada je Saničanin nekako izbacio loptu u korner. Inače, osim one greške pred kraj kada ga je onaj nadtrčao i obišao, još i solidna partija Saničanina.

Imali smo sreću da ga damo. Dobar skok Saničanina ovaj brani i odbija na našu sreću do - Natha. Pre toga šutevi Meniga, Baždara...

Traore ništa specijalno ali prva mu utakmica, videlo se ipak da imamo igrača na sredini terena, pokušavao u par navrata sa nekim solidnim dugim loptama.

Rikardo nevidljiv, malo lopti na njega. Andrade slab. Uroševića pretrčavali ovi lagano...

Petković mali usrao onu situaciju kad je morao da ubaci na Rikarda, on kao šutnuo nešto bezveze. Jović još gori, dobro nije dobio drugi žuti za onaj start mada kad je bio usporeni snimak stvarno i nije delovalo da je bio kontakt.

Diabate popizdeo da li zbog izmene ili naše nemoći.

Sve u svemu očekivano mučenje, jedva izborena pobeda opet. Da nemamo crno-bele dresove i grb Partizana neko bi rekao da su igrala dva prosečna ako i toliko - superligaša što nažalost mi u ovom trenutku to i jesmo.
 
Последња измена:

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.300
Reaction score
15.354
Локација
U pizdi materini
To je i meni "zaparalo" usi, pa ti si taj tim, kaze se mi smo, a ne oni su.
Ljudi, ja nisam ekspert, ali sad hipoteticki, da nas sluzba nekog protivnika u LK skautira, sta bi napisali u izvestaju strucnom stabu?
Pa zahvalili bi sreći na žrebu i poslali B tim da otalja posao.

Već drugu dobijamo na guzove protiv domaćih livadara a to neće doveka tako.

Zamišljam Živković - Vujačić - Saničanin protiv ozbiljne ekipe i nije mi dobro.

Nije mi jasno šta pojedini vide u Andradeu, da je neki domaći igrač psovali bi mu mater odavno. Ako su ga doveli za sitne pare da pravi društvo Rikardu onda ok.

Nemamo vođstvo kluba, nemamo vođsvo ekipe, nemamo par startnih igrača, nemamo klupu, nemamo mnogo toga.

Uprava napolje, VČĆPDR.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top