Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2022/23.

Статус
Затворена за писање одговора.

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Što manje pažnje njemu to bolje. Takvi ljudi najviše mrze kada shvate koliko su nebitni i ako ih neko ignoriše. A i realno je totalno nebitan lik. Na nivou ovih sa farme, zadruge i slično.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.540
Reaction score
29.470
Локација
Novi Sad
Nebitan lik, ali pravi narkoman kog volim da tovarim vise nego bilo koga drugog.... prosto uzivam dok ga kara hiljade Grobara :D
To sto ga prozivamo i zajebavamo ne znaci valjda da je bitan? Prozivamo i borjanu, pudlicu, pedera, pa naopako da iko misli da su nama bitni?
Dete me smara od kad se vratio sa propale turneje van Srbije, kad cemo kad cemo... Danas! Vozom! Kao nekad! Trpati budalu i na terenu i na tribinama, pa ne moze bolje za kraj nedelje.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.540
Reaction score
29.470
Локација
Novi Sad
To se slazem, mozda bolje u nuklearku da sam napisao ali jbg... oprastajte ovaj put, meni na dusu i za dusu :icon-lol:
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.400
Reaction score
4.629
Локација
Zemun
Ja ne znam sta smeta da se skandira Lalatu, skapirao sam da se stvorio neki specifican odnos, on je to cak i zgotivio... Necu pomenuti vise ako smatrate da se ovim truje tema, ali, realno, odnos izmedju nas i njega je postao nekako deo folklora ove jsl ciganske blatusa lige.
Gazimo ih danas, nehajno su cigani iskljucili oba odbrambena standardna proslu utakmicu, ne sluteci da igraju sledece kolo sa nama.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.769
Reaction score
19.397
Локација
Nickname
Meni je čak postalo i žao njegove dece, facijalne ekspresije na konferenciji posle onog cirkusa u Nišu ukazuju da je zreo za ozbiljno odvikavanje. Ono je tužno videti, šta jedan trener ekipe iz prvog ranga fudbalske lige sebi može da dozvoli, ma koliko bio ciganski i napredno nastrojen.

Mislim da ćemo ovo danas rešiti već na poluvremenu i popraviti atmosferu pred ključni meč sledećeg četvrtka.
 

MAK

Grobar
Учлањен(а)
14.03.2016
Порука
629
Reaction score
2.053
Molim neki link za danas,nisam u Bgd
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
PARTIZAN (4-4-2): Popović – Živković, Vujačić, Saničanin, Urošević – Pantić, Traore, Belić, Baždar – Rikardo, Pavlović.

- Pantić i Baždar od starta, sa dva špica... nema Svete, Natha, Meniga i Dijabatea.

- Na stranu sve, treba tući sva govna u ovoj ligi ako je moguće.
 

El Patron

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
981
Reaction score
4.438
Локација
Nis
Lepa pobeda, bravo Flash Gordon, bravo ekipo!

Posebna pohvala za Pavlovica, Rikarda i Bazdara!

E sad da kazem nesto o navijanju.

Politicko navijanje i ispiranje mozga je ciganska retorika i ne prilici navijacima Partizana.

Pevanje narkomanu pola utakmice je isto ciganisanje.

Uprava napolje je lepo cuti sa istoka i zapada, govna na tuznoj tribini trebaju da cute ako imaju i malo obraza jer su bas ta ista govna podrzavala tu istu upravu do pre par meseci. Tako da nista vise ne zelim cuti sa tuzne tribine.

Imamo tri faktora koji unistavaju Partizan
1) drzava (fss)
2) uprava
3) tuzna tribina

Da dodam da je ova liga smesna, odavno smo presli ovu igricu, treba nam regionalna liga pod hitno!
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Ma bravo bre Gordane. Kakvo trezveno razmišljanje, ubaciš klince jer nema poente napinjati tim koji ima priliku za prvo mesto u grupi LK. Ovaj rezultat je vetar u ledja pred duel protiv Slovackog (imajte u vidu da su oni odložili svoju ligu jer su igrali u petak Keln)

Odlična raspucana igra, bravo za Baždara, kakav će to lider tima da bude sledeće sezone, možda već i na proleće. Reklo bi se igrali smo s pola gasa i rešili ovo.

Moram da pohvalim i Pavlovića, sve više bi forsirao u 11 i njega i Rikarda. Daleko smo opasniji od retardiranog sistema 4-2-3-1.

Edit: čist penal nije sviran….
 

Milan Pa80

Početnik
Учлањен(а)
04.08.2018
Порука
98
Reaction score
292
Локација
Pancevo
Malom Bazdaru svaka cast,pozdravljam povratak Pantica....Svaka cast momcima i Petricu.A sada u cetvrtak znamo sta nam je ciniti da razmontiramo Slovacko i dace bog da Keln i Nica odigraju nereseno pa da budemo i prvi u grupi.Nadam se lepoj slici sa Jna u cetvrtak i minimum 20000 dece....
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.244
Reaction score
2.825
Zamalo petarda. Bravo za pristup mecu. Kao da je ovo bio mec koji nas vodi na prvo mjesto u Ligi Konferencija. Bazdar skoro svakim potezom odusevi. Zao mi je sto ne udje odmah onaj sut jer je poslije u nekim situacijama bio i skrt, ali vrlo dobar. Rikardo probio golmana koliko je snazno sutnuo za treci gol. A uopste mi se cini kao da smo mnogo opasniji kad smo sa Pavlovicem i Rikardom. Ovako i protiv Slovackog. Bice sigurno golova a vjerujem da cemo mi dati vise.
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.272
Reaction score
7.013
Kakva partija mocna! Ni sekunde se nisam brinuo, ni od prije utakmice. Rjesavamo buraniju bez problema. Zao mi samo sto nas govna kradu majku im jebem.
P.s eno i Real kiksnuo, samo kurvetina raspala nikada.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.540
Reaction score
29.470
Локација
Novi Sad
Odlicna utakmica, lepo je videti kako klinci kidaju. Pantic konacno tu opet!
Mene odusevilo kad je Gordan pri nekom prekidu otisao do klupe, uzeo flasicu vode i doneo Belicu da popije i udenuo neki savet.
Smrdljivko lalat presedeo 80minuta, zabrinuli smo se na zapadu na sekund da nije umro dole na klupi.... al mrdo je ipak, vidis kacket kako mase glavom nesto :D kakav komad budale i kad sedi. Momci iza klupe su mu priredili show, cak su mu nudili i belu liniju da izvuce ali nije se dao nesa. Oni doktori, sta li su, sto voze onaj autic, pocrkali od smeha a i kad je voditelj opomenuo za fer navijanje masa krenula jos jace a on ode do delegata i govori mu pa reko sam ti da ce pevati jos glasnije ako ih upozorim :buhaha pa se sve okrece ka nama i smeje se...

Ps. Brzi Soko je full, ovaj spori sto smo se vracali je katastrofa, pun kao oko, stoje ljudi jedni na drugima, kao da sam se peske vracao za Ns...ali mali izgrbavio kod Indjije da sedi sa nekim klincima pa ajd jos nekako se istrpi kad ne zanoveta i ne kuka :cool:
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.889
Reaction score
13.728
Кад год прегазимо неког сетим се овог интервјуа и неке чудне пророчке одлучности овог детета.....
- "Како ће Партизан да победи Дзвезду ове сезоне""
"Лако, само ће да да 100 голова и добро"
Ја сам ово схватио као да нам треба 100 голова за титулу, а момци су сада на 42 гола.....ако просек до краја буде 3 ето је стотка :icon-smile:
Ово вечерас је било бајерновски, треба више ротирати, играчи са клупе су очигледно спремни и способни да решавају ливадаре
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top