Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2022/23.

Статус
Затворена за писање одговора.

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Ovi iz ciganJskog žurnala pominju Petkovića kao bonus za Javor...
----------------------------------------------------------------------------

Пеле Партизанов бонус за Ивањицу

Михајло Петковић, популарни Ћићко („Пеле из Ћићевца”) заблистао је на припремама у Словенији


FKP-FENER-02-07-2022-8401-01.jpg

Повреда Немање Јовића лансирала је у крупан кадар Михајла Петковића: Партизанов бонус на суперлигашкој премијери у Ивањици биће везиста рођен 27. маја 2004.

Популарни Ћићко („Пеле из Ћићевца”) заблистао је на припремама у Словенији, у финишу генералне провере с Фенербахчеом пропустио прилику да ударцем с дистанце чак и изједначи.

Петковић ће против Јавора (субота, 20.00) принудно да заигра на левом боку, у централном делу везног реда требало би да дејствују Фејса, Натхо и Андраде.





Пеле Партизанов бонус за Ивањицу

 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Urošević će biti kapiten u subotu protiv Javora... Zdjelar neće igrati zbog povrede.
---------------------------------------------------------------------------------------------

"NIŠTA ME NE MOŽE PROMENITI" : Zamenik kapitena Partizana Slobodan Urošević, za "Novosti", o traci, borbenosti, ambicijama...

- Veliko je zadovoljstvo i čast biti kapiten u svom klubu. Uvek sam isti, ništa ne može da me promeni ili poremeti, samo sada moram više da pazim na sve, potrebno je više ozbiljnosti - jasan je Urošević.

118976_74560_f.jpg
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.876
Reaction score
13.659

Да ли је могуће тражити да се игра на другом стадиону где постоје услови за фудбал ?
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.993
Reaction score
26.016
Локација
ante portas

Да ли је могуће тражити да се игра на другом стадиону где постоје услови за фудбал ?
Ili da se odloži ?
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.700
Reaction score
22.673
Локација
Beograd
Ovo bi bilo top. I dalje mi nije jasno kako niko nije pokušao onaj najlepši dres iz 1984. koji smo i tada nosili u samo par utakmica da progura kao rezervnu varijantu do dana današnjeg...
 

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
595
Reaction score
839
Локација
Beograd
Ovo izgleda vrh..uvek sam voleo ovu braon plavu varijantu...ne znam koje sezone smo imali onu sivo crnu garnituru to bi bila dobra treca garnitura.
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.398
Reaction score
4.619
Локација
Zemun
Ja jesam daltonista(vise sto ne znam sve boje, niti me interesuju, a ne sto ih ne vidim), ali zar nije ovaj gostujuci dres plavo - bordo. a ne plavo-braon?
p.s. I meni jako draga kombinacija.
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Kako bi ovi dresovi bili lijepi, bukv
Појавила се прича око нових дресова, тако је и Пбг.невс написао да очекујемо изненађење.. Ево мој предлог овако нешто би било супер.
Prelijepo, vise ni ove pruge ne umiju da naprave nego sve nesto jednobojno... Ovakvi dresovi su preduslov da se ljudi vrate na stadion.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.953
Локација
Žrnov

marinho94

Početnik
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
187
Reaction score
603
Локација
New York
Evo sad cu vam pojasniti malo, s obzirom da sam radio u glavnoj Nike EU bazi u korporativnom svetu ovde u Holandiji. Najveci problem je to sto pravljenje jedinstvenih/unikatnih dresova je to sto zahtevaju ogromne minimalne kolicine kao porudzbinu unapred sa strane kluba. Nas klub to nije u stanju da ispuni, i zbog toga se dobija katalog sa standardnim sablonom Nike Teamwear-a iz koga mi biramo sta nam odgovara. Bas zbog tih razloga, uvek sam bio za neki manji brend koji nema toliko velike zahteve u tim minimalnim kolicinama (Kappa, Macron itd) nego ovi veliki brendovi koji ti daju te dosadne kataloge, sem ako si klub koji poruci preko 150-200,000 dresova kao minimum jer znaju da ce to da prodaju veoma lako. A mi smo u stanju da narucimo maksimum mozda nekih 3000-4000 dresova za celu godinu... To znaci da svi ovi photoshopovi su manje vise beskorisni kada radis sa velikim brendovima i ako si klub koji ne ispunjava njihove MOQ (minimum order quantity) zahteve. Mislim da su ove 3 opcije za nas. Obratite paznju na 'lifecycle' - zivotni ciklus proizvoda.

domaci.PNG


2.PNG3.PNG
 
Последња измена:

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
595
Reaction score
839
Локација
Beograd
Hvala na info..uvek sam mislio da je vise do nas sto se tice dizajna tj mi posaljemo sta zelimo i neko uradi..nisam znao da postoje takvi uslovi.ali opet i tu je do uprave pronadji brend koji moze da ispuni to sto tebi treba
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top