Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2022/23.

Статус
Затворена за писање одговора.

valant

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2021
Порука
24
Reaction score
242
Локација
Novi Sad
meni je ovo danas bilo sasvim OK.Andrade i Sveta se pokazuju baš kao prava pojačanja
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.737
Reaction score
29.554
Локација
Beograd
Kad god izgubiš utakmicu, pa makar i pripremnu, ne možeš baš da kažeš - bilo je super, ali...ako uzmemo sve u obzir: ovo danas uopšte nije bilo loše!
Protivnik je bio jak, mi još uvek u sastavljanju (i rastavljanju) tima, atmosfera na utakmici prava fudbalska, Fener naravno bolji i jači (i brži), ali ipak...šteta je što nismo izjednačili...

Stolica ima moju potpunu podršku jer je luđi od mene! :respect
Ja oduvek zahtevam da Partizan igra fudbal, ali on bi da to (samoubistveno) počne još od golmana!
Ako mu dovedu nekog novog Igitu...moglo bi da ima smisla...ali...u svakom slučaju biće zanimljivo za gledanje, pa makar pola navijača Partizana zbog stresa (i usled toga opadanja kose) do kraja prvenstva bude imalo istu frizuru k'o Stolica!

Videli ste, igramo u nekakvom ,,prinudnom sastavu,, još uvek se ne zna ni ko dolazi ni ko odlazi, ali...IGRAMO FUDBAL...a to je nešto što bi svaki pravi navijač Partizana valjda hteo da vidi!
Ne treba se danas opterećivati nekom titulom ili ko zna čime - nek se momci vrate u BGD, nek se odmore par dana i zatim nek pobede Javor u Ivanjici, a posle ćemo da mislimo za dalje...

U međuvremenu nek Iliev pita Rikija i Andradea, imaju li još nekog brata od tetke Zelenorćaninskogostrvljanina koji se bavi fudbalom pa da dođe da nas dodatno pojača - očigledno da tamo taj njihov morski vazduh povoljno utiče na razvoj talenta i fizikalija - Andrade je pravi fudbaler, a kako je ,,sklonio,, dva igrača Fenera kod one šanse, to je bila poezija!
Oprostiću mu što je danas posle ,,sklanjanja,, odbrane ,,omašio,, gol, ako ga da na derbiju... :D

A kako je Holender dospeo do Partizana, misterija je u rangu one kako Krstajić uvek nađe negde neki ozbiljan trenerski angažman...evo mali Petković, juče se ,,ispilio,, ali hoće da igra fudbal, ide ka golu, šutira, ako ništa drugo, mlad je, pa MOŽDA nekad bude nešto od njega, a zašto bi ,,neprimetni Hole,, bio u timu ili na terenu pre tog Petkovića ili bilo kog drugog našeg klinca...stvarno ne znam...

Ali dobro, šta nam je to nam je, ja ne znam ni koliko ćemo igrača uopšte imati ,,u rosteru,, u roku od par dana, a kamoli da nešto zanovetam ko je kakav i koja mu je pozicija...,,peckam,, ponekad naše igrače u komentarima, nadajući se da će mi na sledećoj utakmici dokazati da grešim...
Evo, bio sam negativan prema Fejsi, ali danas mi je dokazao da može bolje nego što sma mislio da može...

Dakle: da imamo 11 igrača za Ivanjicu, nekoliko rezervi, dovoljno bonusa, da igramo fudbal i da pobedimo, i biće sve o.k. za početak...
Valjda nam dođe još neki ozbiljni igrač do neke sledeće utakmice, ako ne stigne baš na tu prvu zvanično-takmičarsku...
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.267
Reaction score
18.297
Локација
Kej Republika
Pop
Filipović - Kiflica - Sveta - Čaki
Fejsa - Dr#6 - Andrade
Dunja - Riki - Bonus

Klupa Ćelavi, Šehovic, Pantić, Klinci x5

Lutovac I gosn Holender? Oni su još tu?

Nama nedostaje startno krilo, dva iskusnija veznjaka i špic kao backup.

Ako je plan da Riki pegla opet sam, da se Fejsa neće povrediti bar malo, da Dr#6 može više od 60 minuta, onda smo se zajebali.

Dva puta imamo. Dovesti par iskusnih na free ili uz skromna obeštećenja. Ili jednostavno dati šansu Baždaru & Co pa šta bude.
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.247
Reaction score
3.620
Bez jedno 4-5 ozbiljnih pojačanja koja posjeduju prije svega brzinu i čvrstinu i znaju da igraju presing, mi se od razmišljanja o tituli možemo oprostiti već poslije 3 utakmice na startu sezone.

Samo da mi je ući u glavu ćelavom, da probam da dokučim razlog neviđene gluposti koju je uradio....
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Sve je ovo fino, ali spremite zivce i zajebite pljuvacinu nakon sto ispadnemo iz Evrope ili nam neki javor uvalja 2-3 komada.

Za ovaj fudbal trebaju vrijeme, igraci, normalni tereni i strpljenje u lozi i na tribinama.
Stolica nema ni jedno.
Od mene ima punu podrsku, ali se bojim da nece biti dovoljo vizije i strpljenja za ovo...
 

Chika Rale

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2022
Порука
624
Reaction score
2.299
Локација
Beograd
A Lukač je golman ili trener golmana?
Kakva misterija!
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Svaka čast treneru i igračima.
Trener bolji od prethodnog i daću mu podršku.
Čovek pravi sistem. Ne može preko noći. Nema kompletan tim, a nije imao ni vreme. Postoji šansa da dobijemo derbi ove godine. Bilo bi lepo igrati evropu i igrati fudbal cele sezone, i ja ći biti zadovoljan.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.870
Reaction score
13.628
Ако је Станојевић добио "два (и више од два) прелазна рока да направи тим по свом укусу" онда треба и Столица. Ако ни због чега другог онда због модернијег приступа фудбалској игри.
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.263
Reaction score
6.962
Ja bih bio srecan sa jednim krilom i jednim veznjakom/boljim stoperom od dua S V, ljudi pisu treba nam 4-5-6-7-8 igraca. Braco i ja bih jednog Mo-a, jednog Leonarda, jednog Klea i jednog Evertona dodao ovom timu, ali to mogu na menadzeru, mi nemamo duha koji lebdi i ispunjava zelje. Jebo im pas mater svima cigansku.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Ono što meni bode oči je projekat informisanja u vezi FK Partizana.

Slučajno sam ispratio uživo naslove sportala B92 i opisa naše igre protiv Fenera (koji čini mi se vicešampion Turske)
Od "bezidejan" preko bezopasan, do bez ikakve šanse. Dok sporadično napišu Fener muči odbranu Partizana... Ili "Ponovo velika šansa"?
Još uvek ne mogu povezati i saznati razloge ali ne sumnjivo postoji nešto što žele i koriste sugestibilnost kao instrument.

Iako mislite da je to bezopasno, običan cz92, ciganosport... I slično, nažalost to nije tako u svetu informisanja uvek se to radi planski sa nekim ciljem i to kroz 80% javnog informisanja. Ide se do te mere da se biraju komentatori na Areni koji će pojedinim igračima stavljati akcente na greške , i sugerirati sebičnost i kurcobolju.

Dve stvari su sigurne.
Jebeno će biti i ove godine i Partizanovi navijači plaču za glasilo koje nije kancerogeno.
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
Jedina primedba na današnju igru je to što Natho nije izvodio sve prekide.

Sve ostalo će leći vremenom ili dolaskom pojačanja (očekujem makar jedno).
Stevanović je golmanski deo odradio dobro, ovo s nogom je proces koji je nama nesvojstven od golmana.
Sveta je izgledao potpuno ok s obzirom da je tek sišao sa aviona.
Natho izgleda najbolje od 2019. i Andrade se sjajno ubacuje. Mali Petković ima potencijal

Uz štopera i krilo, ovo će izgledati sasvim solidno
A vremenom biti i uspešno
 

Alex B

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
448
Reaction score
2.542
Локација
Novi Beograd
Andrade je vrhunski igrač, baš je osveženje. Druga je stvar što timovi poput Fenera imaju deset andradea. Pritom, napravili su toliko izmena da imam utisak da imaju fond igrača kao Makabi danas u basketu. Ili košarkaška sekcija Fenera. Što znači da je rezultat solidan, a igra zaista nešto novo. Hvala Stolici što pokušava da sprovede ono što svi želimo da vidimo. Uz još dva andradea, ovaj način igre će imati potpuni smisao.
Hvala Stolici i što je napravio solidnu čistku, ceniću ga još više ako najuri holendere i lutovce, pa makar ne došao niko.
Prvi sam u fazonu da ako titulu ne smemo videti, neka igramo fudbal i neka igraju klinci.
Baš mi se sviđa ovo što pokušavamo. Samo napred!!
 

da1981

Grobar
Учлањен(а)
28.05.2009
Порука
345
Reaction score
213
Локација
Odakle Bog izvodi korner
Nije ovo lose izgledalo kako je pocelo, 2 greske iskusnog golmana u roku 2 minute prouzrokovalo golom .
Pocinje da mi se svidja taktika Stolice.
Sveta dobar, tako i treba da igrac kad dodje moze udma na teren a ne neke rehabilitacije, odmor, navikavanje itd.
Petkovica za bonusa, netrazit bonusa nego 2/3 iskusna igraca od tih jednog spica i desetku.
Ispisnice za Holendera i Lutovca.
Uloga Terzica mi nejasna takodje i Jovica ?
Gdje su Zdjelar i Milovanovic jel to ih nema da ih lakse prezalimo kad ih prodaju za vrecu krompira?

E sad valja ovo uklopit kad pocne sezona slijedece subote i pogotovo 3/4 prve utakmice u gostima.

Nek nam je Bog u pomoci i srecno!!!

Edit: Andrade je dobro pojacanje takodje.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.502
Reaction score
29.238
Локација
Novi Sad
Sve i da te greske golmana zaboravimo, mene strah od ove igre i to nenormalno.... Mislim da nemamo igrace za takvu igru 90minuta.
I ovo sto se svi oprastamo od titule, kao cekacemo da se uigra tim, da ih Stolica namesti sve, muka mi od toga.... a i niko ne garantuje da ce Stolica izdrzati pritisak ciganskih jeseni, zima i proleca + silni dim tompusara iz uprave. Ne znam, nisam pametan vise a i ne zelim euforiju sebi da stvaram pa posle da bude potop mozga
 

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
595
Reaction score
839
Локација
Beograd
od lige sampiona ove sezone gledao sam samo real nakon grupa i tada mi se svidelo sto i ako npr City,Celzi naprave presing lopta ide od golmana i od odbrane u gradjenje napada i uvek sam razmisljao kako to sa lakocom rade i mastao da bi mozda mogli i mi,ali se tada setih da imamo miljkovica i slicne u odbrani koji bi samo napucavali u napad...ove pripreme i jucerasnja utakmica mi se svidela jer upravo to radimo..znas da rikardo nije skok igrac i da nemas koga da napucavas kao onomad tavambu i onda ajmo lagano...ove greske su normalne jer igraci nisu nikada igrali nesto slicno,ali verujem da ce treningom to da se usavrsi...vecina ligasa nam nece igrati presing ali evropa i cigani hoce i moramo to da usavrsimo max.Utakmica nije bila losa vidi se klasa kod andradea,fejse...nismo bili podredjeni i verujem ako se susretnemo sa njima u evropi igracemo ozbiljnije jer cemo nadam se biti i pojacani..
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.437
Reaction score
40.889
Локација
Žrnov
Za ovu igru koju Stolica forsira, najveće pojačanje koje nam treba je na pozciji kondicionog trenera. Ovakva igra zahteva mnooogo trčanja, koje koliko god da je "pametno", iziskuje mnogo snage.
Ova igra sa golmanim se uči u pred-petlićima, realno, kada rezultat nije bitan, tako što se golmanu zabrani ispucavanje lopte, po cenu grešaka i primljenih glupih golova.
Da li mi imamo taj luksuz - ne znam.
U našoj ligi verovatno, jer nema mnogo ekipa koje će nam vršiti presing na golmana.
Kod gluposti golmana, jedino što je pozitivno je što nije psihički pao i imao je posle jedno 2 vrhunske odbrane.
Sve u svemu, ovo i nije loše izgledalo, na momente je zaista lepo za gledanje bilo.
Ali ako ne bude pojačanja- mrka kapa...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top