Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2022/23.

Статус
Затворена за писање одговора.

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.437
Reaction score
40.889
Локација
Žrnov
Споразум о сарадњи ФК Партизан и клубова ЈСД Партизан

Jel' to ove budalet8ne sebe više ne smatraju članom JSDP-a?!!
 

Pera115

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2011
Порука
2.851
Reaction score
3.672
Setio se fudbalski klub tek sad manjih sportova u Partizanu.Gde su bili kad su mnogi manji klubovi vapili za pomoc.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.075
Reaction score
14.315
Локација
Kipar
Setili se kad se zadrmala fotelja. To je inace model rada na drzavnom nivou. Dok ne zagusti kradi I otimaj a kad postane tvrdo malo olabavi. I mora se priznati da se takva dresura ispostavila kao funkcionalna.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.502
Reaction score
29.238
Локација
Novi Sad
Svanuo je i taj dan kad se ide opet na JNA. Koliko mi je nedostajao taj moj, naš, Hram... nemate pojma. Jedva čekam da iskočim iz Prokopa i ugledam reflektore i stadion. Volim Arenu, poštujem i Pionir ali stadion mi je mio kao da mi je kuća. Jeste i ovakav i onakav, ali je naš!

SVI NA JNA!

UPRAVA NAPOLJE!
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.426
Reaction score
11.728
Локација
Beograd

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.746
Vucelic vodi fk, koji zadnjih sest godina nije osvojio titulu, koji zadnje cetiri sezone nije osvojio nijedan trofej, koji je dug sa 15 uvecao na dug od 40+ miliona evra, koji nijednom nije pokusao ni kobajagi da stane u zastitu kluba, koji u zadnjem prelaznom roku nije doveo pojacanje, a ni prethodnih prelaznih rokova se nije pretrgo...a ipak, i dalje je tu, neuzdrman za razliku od kluba koji vodi. Srecan vucic svima koji slave.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.758
Reaction score
19.328
Локација
Nickname
Jebiga, nije da sam generalno protiv crne i tamnijih boja uopšte na sportskim događajima gde nastupa Partizan, ali ljudi sada nose jakne, nije da baš svi imaju crne.
Za toplije vreme ok.
Za prvu sleva sam saglasan u svakom slučaju.
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
808
Reaction score
4.286
Локација
Beograd
Interesantan sastav, mada bih voleo da vidim Dijabatea umesto Pantica u 11 (za Belica racunam da ne igra zbog toga sto je bio bolestan), mislim da bi se dobro snasao u ovakvoj postavi. Takodje, Kolorado je na klupi, videcemo da li ce dobiti minute, ali i ako ne dobije ovo je verovatno znak da ce sledece nedelje sigurno igrati.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.234
Reaction score
2.784
Nadamo se da je nas teren u boljem stanju i da cemo veceras pokazati sta smo spremili na pripremama. Ajmo crno-beli!
 

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.932
Reaction score
7.302
Локација
Banja Luka
Dajte neki link, jebem ti arenu i supernovu i sto krvavih majki
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top