Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2022/23.

Статус
Затворена за писање одговора.

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.081
Reaction score
15.770
Локација
Храм фудбала
Онда је опција да се нама отвори тема УПРАВА НАПОЉЕ, па ви немојте тамо писати, пустите нас којима је пун курац циганских титула, пун . лажних појачања, пун . трија В без једног В, пун . прича о некој борби која не постоји, пун . поклањања наше дјеце док неко ван папира на њима узима милионе и пун . још милион ствари.

Стварно извините што не можемо баш ово мирно да гледамо, једући кокице и славећи сјајне игре и побједе против Радника.
Опростите на изреченој лажи.

Чекам коментаре појединих колега што су нас склањали са теме, јер ми не волимо Партизан тако јако и добро као они.
Или су можда после овога постали свјесни да нема неке разлике и да поистовјећивање није због наших ставова већ њиховог заједничког дјеловања на уништавању ФК Партизан.

ОСТАВКЕ ОДМАХ!!!
Од кафе куварица до челника са 2В.
 

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.932
Reaction score
7.302
Локација
Banja Luka
Gordan ne zna, pa ne zna. Boze moj...
Ivici kralju, jebem svu uzu i siru familiju. I musku i zensku. I sve sto mu je u kucu krocilo.
Vazuri jebem sve gore navedeno takodje, za lijekove ti trebalo dabogda mrtvu li ti majku jebem. Dabogda ti misomor umjesto kokaina podvalili.
O vuceli vise nista, njega mi smrt nece.
Dabogda umrli manji no sto se rodili
Koliko smo mi jebeno proklet klub, to na svijet nema. Od kad znam za sebe, a nisam vala vise ni mlad, nikad normalnu upravu nismo imali. Sve neke secikese, jajare, poltrone.
Najgore od svega sto ce se sutra svi ponasati kao da je ave normalno. Pa krvavu ti majku jebem, ovaj gat je dao 12 golova za citavu polusezonu a danas 4.

Pu zivot ti jebem i danasnji dan.
A igraci... kuki majko, muda su ima vjerovatno sa fristajlerom potonula.
 

El Patron

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
966
Reaction score
4.311
Локација
Nis
Ovakvu svinjariju nisam video od one utakmice vs fk nedimovic. Sta reci...mislis da si sve video... daleko smo od dna, ima tu mesta za jos blamaza.
 

MAK

Grobar
Учлањен(а)
14.03.2016
Порука
629
Reaction score
2.053
Ulazi Fejsa da nas pojača????????????????????
 
  • Like
Reactions: BaX

Pato9

Grobar
Учлањен(а)
10.12.2007
Порука
400
Reaction score
1.503
U neko normalno vreme, sad bi nas bilo nekoliko hiljada ispred stadiona da govnjivim motkama govna iz uprave isteramo, po ulici jurimo i satiremo da neko ne utekne kojim slučajem.
Jedanput u životu udariti linč na te nemoralne spodobe i da vidiš posle da li će se sme krasti i neodgovorno ponašati u bilo kojoj sekciji sportskog društva.
Ako to dočekam verovaću da nismo pukli kao grobari i kao partizanovci, za naciju znam da jeste načisto.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.316
Reaction score
37.423
Zabranjeno vredjanje igraca i trenera PARTIZANA!




Po zavrsetku utakmice, slobodno, po "nasoj" UPRAVI! Bez zadrske
I uvrede treba zaslužiti, ovaj performans večeras je bio čak i ispod tog nivoa.

uprAVa je odavno zrela za streljački vod ili javno vešanje na Terazijama, trener i igrači... da se ne ljubimo.
 

MAK

Grobar
Учлањен(а)
14.03.2016
Порука
629
Reaction score
2.053
Danas težak protivnik...jbga sve su to namazani igrači,igrali su rasterećeni.... Biće bolje za koju godinu..jbga
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top