Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2022/23.

Статус
Затворена за писање одговора.

Djomla97

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
678
Reaction score
4.474
Локација
Kosovska Mitrovica
Dodao bih još, i njegovog pomoćnika. Radoje Smiljanić. Izuzetno, kvalitetan trener. Izvinjavam se, za skretanje sa teme, samo sam se nadovezao.
 

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.757
Reaction score
14.148
Локација
Madagascar
Nasih startnih 11 za utakmicu Partizan-Radnicki 1923
Popovic,Urosevic,Vujacic,Ilic,Zivkovic,Kolorado,Pantic,Traore,Menig,Diabate,Rikardo
Klupa:Stevanovic,Sanicanin,Markovic,Filipovic,Sehovic,Fejsa,Natko,Jevremovic,Jovic,Bazdar,Pavlovic(instagram pbg.news)
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.749
Reaction score
29.602
Локација
Beograd
I kad je hladno i kada je vruće, ništa bez druge kuće!
ZABRANJENO nam je da budemo u donjim redovima Istoka i na bočnom delu tribine do Juga!
Razlog?
Možemo nekog da gađamo grudvama...
Pa ja ako hoću nekog da gađam, ja to ne moram da učinim grudvom...
A pogađam i sa veće razdaljine... :icon-rolleyes:
E Srbijo, zemljo robova...ne može tamo ne može ovamo...
Smrt fašizmu - sloboda narodu!
IMG_20230227_134335.jpg
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.950
Локација
Žrnov
jel' moguce da niko nije trazio neki link? ili ja ne mogu da nadjem ako je neko okacio vec...
 

Grncarija

Grobar
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
1.384
Reaction score
5.165
Локација
Beograd
 

baros

Početnik
Учлањен(а)
24.10.2006
Порука
96
Reaction score
580
Alal vera vodecoj garnituri. Ovo je verovatno rekordno najmanja poseta u 72.godisnjoj istoriji kluba. Vise je bilo sigurno i na utakmicama bez prisustva publike.
Sram da vas bude, djubrad, stavili ste svoje licne interese na prvo mesto, da razvodnite bes, da skratite ekipi dan odmora za derbi, ko da je vas klub licno. Proci ce i godine, i decenije i vekovi, al ostace ova danasnja sramota vecno arhivirana.
NELJUDI
 

hedonizam

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2022
Порука
112
Reaction score
813
Локација
Krusevac
Uradili ste svoje. Velikan ce se podici jednog lepog dana, ogrejace iznad humske ulice.
A vas ce kratko pamtiti kao najvece govnare, a onda i brzo zaboraviti jer ste sljamovi i neljudi. Sluzicete samo kao uzor, kako ne vaspitavati decu, koga ne pustati u kucu i sa kime ni u crkvu ne otici.
Nije uvek lako, a nije uvek ni lepo. Lepo ce biti kad odete.
 

fudbal011

Početnik
Учлањен(а)
30.09.2020
Порука
97
Reaction score
458
Локација
Novi Beograd
Jel se za derbi deli prihod od ulaznica ili ide sve samo domacinu? Ako je ovo drugo, ne bi me cudilo od ove govnjive uprave da sad namerno ciljaju 4. mesto pred plej of da bi igrali taj treci derbi na jna.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top