Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2022/23.

Статус
Затворена за писање одговора.

Chika Rale

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2022
Порука
640
Reaction score
2.351
Локација
Beograd
Ne znam, ali mislim, da se Duljaj već zahvalio upravi što mu je ukazala poverenje i
da je njegov stručni štab: Albert Nadj, Strahinja Pandurović, Miša Filipović, itd itd.

Teško ćemo mi u Evropu dogodine, dok se na nama vežbaju "vojnici Partizana".
 

VukPP94

Početnik
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
30
Reaction score
90
Локација
Humska 1
Imam utisak da ovi naši bivši igrači (legende) misle da ako prihvate ponudu kluba u teskim vremenima čine veliku stvar za navijače, klub itd..A u stvari nesvesno produžavaju agoniju i po pravilu uvek ispadnu krivi,toliko krivi da se nikad više ne vrate....
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.014
Reaction score
26.081
Локација
ante portas
Protiv Duljaja lično nemam ništa, ali fakat da te bira ova uprava i da si se dogovorio(našao zajednički jezik)sa njima odmah te diskredituje u samom startu.
Neverovatno kako bagra uvek nađe nekog da podmetne leđa za njih.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.368
Reaction score
37.727
U njegovu "odbranu", ništa on nije prihvatio danas niti juče. I Duljaj i Nađ su Petriću bili pomoćnici. Zato ne razumem zašto smo "ogorčeni" Duljajem danas, a nismo bili pre nedelju dana recimo? Radi već duže vreme za istu upravu.
 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.082
Reaction score
4.053
Локација
Beograd
Iskreno, nikada se više za 35+ godina nisam plašio derbija.
Partizan, naš Partizan nažalost gotovo da je uništen od strane kvinslinga iz uprave i jedino što je kao izborno obraćanje diktator ispunio to je uništenje JSD Partizan, ali prvo i osnovno FK-a.

Zamislite dokle smo mi došli kada prizivamo Ostoju kao spasioca.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Kako su ovi nasi problemi dosli u pravi cas da se skrene paznja grobara sa tim sto ce da ustolice matoru kurvu dzajku na mesto sefa FSS i sto ce ovi nasi rabovi iz kluba da glasaju za istog,tj.pucas sebi ne u nogu nego u pluca.
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.432
Reaction score
11.899
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Psovanje i provociranje članova
Da li neko na forumu ko je blizak klubu ima neke informacije o velikim promenama u FK. Kao na primer sto se desilo za KK. Da li postoji uopste neka mogucnost da vrhovne pozicije zauzmi neki iskreni grobari koji ce voditi klub do staze slave? Mislim ne znam cemu ovo vodi, svaki put kad pomislim na fk uhvati me neka depresija, vise se ni ne nerviram, potpuno sam ravnodusan. Dal je moguce da niko ne moze da smeni ovu dvojicu. Razumem da se firer pita za sve, ali u kk smo opet doziveli neki preobrazaj, zanima me dal je moguce to i u fk.
M'rš u pm
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.770
Reaction score
19.399
Локација
Nickname
Ruku u vatru bih stavio da niko od forumasa nije glasao za nakazu.

Nemoj, opržićeš se.

Ubijena mi je svaka volja za FK Partizan.
Nekad sam znao tačan rezultat svakog meča u sezoni i strelca svakog gola po redosledu.
Sada samo iznova doživljavam gađenje zbog ovakvih stvari koje ne predstavljaju ništa osim Dana mrmota koji klub sve učestalije obeležava.

Došao sam do stadijuma da mi je potpuno svejedno da li ćemo danas rutinirati Radnički 3:0 ili će utakmica otići u skroz drugu krajnost, što je vrlo lako moglo da se desi.

Kvalifikacije za LŠ doneće samo dodatni novac u privatne džepove, kvalitet nazovi fudbala i rezultati će nastaviti kretati se ka slobodnom padu, tako da me je potpuno briga koji ćemo biti na tabeli do kraja sezone.

Jedina želja mi je da se ne obrukamo u preostala dva meča sa fukarama, što je jasno da je jedini preostali neispunjeni hir vrhovnog ludaka pre potpunog gašenja koje, nadam se, neće stići da dovrši.

Fudbalske taktike i laičke ocene igre neću komentarisati na forumu niti bilo kom drugom mestu sve dok vrhovni ludak politički ili biološki ne ode sa vlasti ove takozvane države.

NUSKNVP.​
 
Последња измена:

Kezmanica

Početnik
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
72
Reaction score
353
Локација
Kraljevo
Za derbi Od Sudija do VAR sudija do delegata Svako ali Svako je drasticno ostetio Partizan .Jedan penal nad Necom drugi gol Boacija treći nam oteo 2 boda protiv Napretka prošle godine za titulu . Skinuli su nam gaće o vezali i ruke o noge o stavili flaster na usta za petak ne bi li vasaraska Srbija igrala uz svoju Bozanu u petak .Jebem Vam mater !
 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.082
Reaction score
4.053
Локација
Beograd
Znate šta mene najviše brine u celoj situaciji?
Strašno teško mi je zamisliti da ova dva ološa odu, ali braćo moja, da se to desi, da li vi mislite da neko ima muda da se uhvati u koštac sa ovim ludilom i da preuzme Partizan sa iskrenim namerama?

Ja u to zaista ne mogu da poverujem i kažem sve da se i desi da ova dva ološa, lopova, kriminalca odu, ko bi došao da zaista može nešto da promeni?
 

malicovek

Početnik
Учлањен(а)
26.06.2022
Порука
188
Reaction score
1.796
Локација
Beograd
Ovo definitivno upucujes na pogresnu adresu. Ruku u vatru bih stavio da niko od forumasa nije glasao za nakazu. Razumijem emocije i ja mrzim citav svijet danas, ali ovo napisati ovdje je neukusno.

Apsolutno je upućeno na pravu adresu, svi su uvek nešto gadljivi i na foru ih ne podržava, pa op op 60% i 2,5 miliona ljudi glasalo. Taj broj se ne pojavljuje niotkuda i ne može baš tako da se našteluje. To se skoro sigurno odnosi i na dosta ljudi ovde, ali to nije tema uopšte.

Promašio si poentu moje objave. Nisam govorio o političkoj opredeljenosti forumaša (što nije ni dozvoljeno verovatno), već sam aludirao na to da je promena uprave, koju svi toliko priželjkuju, iluzija. Ne znam kakvu vrstu promene sa time očekujemo, ali budimo realni, ništa se neće desiti. I dalje ćemo morati da budemo u senci kluba sa stadiona pod tenkom i tako će biti sve do 2027. ili dok faraon bude živ. Opet će staviti nekog svog limara, svinjara i samo u krug. Davno je prošlo vreme za neko bolje sutra.

Na primer, tada je Jug bio preokupiran mlaćenjem neistomišljenika, jbg.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.114
Reaction score
14.616
Локација
Kipar

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.597
Reaction score
3.407
Локација
JNA
I on je ovim dao legitimitet upravi..i to bas kad su i bili blizu ivice tacnije blize nego inace, ovako se opet pomeraju na sigurno..malo mi jos imamo legendi medju zivima!
Petricu ne znam ni sta bi ti rekao, ovo kako si otisao, jedna od vecih bruka!
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
813
Reaction score
4.301
Локација
Beograd
Sada krecu fudbalske analize na forumu. Duljaj nije los kandidat, ima iskustvo iz Sahtjora a sigurno ce razdrmati ekipu I, uz dva do tri prelazna roka, bice to bombona. Dovodi se jos par pismenih igraca tipa Andrade I Fejsa a stoper Markovic ce uz njegovu strucnu pomoc napredovati sto cemo posle par sezona naplatiti transferom u Legiju za 350k evra. Jug se miri sa upravom I spremamo se za kvalifikacije za LS iz koji izlazimo sa Ligom Konferencija u dzepu.
Da ponovim moje misljenje u vezi trenera jos jednom - svaki onaj koji sedne na klupu sa ovim lopovima je izdao Partizan.

Edit: Evo dok sam ja kucao vec se covek pita kakav stil igre forsira Duljaj.

Naravno da sa ovim neljudima na celu kluba nema nikakve buducnosti, ali klub mora da prezivi dok ne odu, tako da je bitno i ko je trener i kakve rezultate belezi, jer nije isto da li nakon njihovog odlaska iz kluba imamo evropsku jesen u dzepu ili ne, ako primera radi odu u toku ove sezone. A iskreno verujem da nece docekati kraj sezone u klubu, jer su se i “novinari” koji po pravilu pisu kako im se kaze okrenuli protiv njih, deluje mi da su procenti podrske ipak bitniji od mrznje prema Partizanu.

Ipak, slazem se da je moj post bio nepotreban, i da je trebao da saceka da se taj lepi dan zapravo i desi, svakako mi nije bila namera da skrenem fokus sa glavnog problema naseg kluba, a kapiram da je moglo da bude i tako protumaceno.
 

Kezmanica

Početnik
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
72
Reaction score
353
Локација
Kraljevo
Ne znam gde ce uprava u subotu ujutru ...na našu veliku zalost izgleda da cemo i tu sramotu morati da gledamo u petak
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top