Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2022/23.

Статус
Затворена за писање одговора.

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.357
Reaction score
37.672
@-Sale-
Iskreno nije bolje da ćuti, ni on ni ostali. Najbolje je da sada svako izmili iz svoje rupe ako već podržava ovaj ološ i kaže šta ima. Da znamo na čemu smo. Pa ako smo spali na samo par bivših igrača i jednu kafe kuvaricu, ok. I to je nešto.

@Grncarija
Rade 100%, ali u našem slučaju verovatno dodatno zamrzavaju umesto da greju. Iskreno, bilo šta iz domena Monti Pajton ili Alan Ford logike mi ima mnogo više smisla nego da grejači greju.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Ne razumem što se razbacuju sa parama da kupuju ovakve članke, kada je totalno nebitno koliko ćemo nisko pasti. Svakako se neće desiti neka pobuna ili slično.
 

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.597
Reaction score
3.402
Локација
JNA
Jbt, nista u klubu i oko kluba nije zdravo! Sve trulo, ukljucujuci i nas navijace! Prosto neverovatno koliko smo ubijeni , kakva letargija!
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.889
Reaction score
13.725
Ја и даље не вјерујем да ће јебени ТСЦ бити други сигурна ЕЛ. Мрзим управу
Како ствари стоје и треће место је под знаком питања.
Ово није ни несрећа ни неспособност играча, тренера, ово је режија, јасна и прецизна. Дијабате је испао већи партизановац од Дуљаја.... Кад се сетим како је Марковић прозивао Асана.....и треба да нас јебу кад нам такве вуцибатине глуме капитене и остала муда.....
 
Последња измена:

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.532
Reaction score
29.391
Локација
Novi Sad
Zar igramo danas? Negde sam juče pročitao da je odloženo celo kolo?
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.357
Reaction score
37.672
Ja mislim da se odavno nije desilo da su svi, ali bukvalno svi ujedinjeni oko iste želje. I uprAVA, struka, igrači, navijači... svi gledamo u nebo i molimo se da se utakmica ne igra. :D (ovde bi bolje legao neki :smejemseaplakaobih smajli)
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.759
Reaction score
29.643
Локација
Beograd
Ili da se ugasi FK pa da nemamo tu ružnu obavezu da navijamo za tog nesrećnika?
Nesrećnika a naslednika Bobeka, Miloša, Galića, Moce, Mancea, Mijata, Ćire, Saleta, Moa i Lea...
Da, kvari nam raspoloženje...bolje da ga nema...

Ili možda ipak da dođete na utakmicu da kažete tamo šta je bolje, a šta gore, šta i kako dalje...

Ah, da, niste u prilici...mnogi od vas...

A šta je sa ovima koji su u prilici a neće?

Smrt fašizmu i tako dalje...

:napred-partizan:
 

strong_nis

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2022
Порука
163
Reaction score
413
Локација
Tamo_negde
Igra se,jedino ako ne odluce da ne pociste teren,juce se igralo normalno u krusevcu,prva liga je odlozena samo,jedino,ako nesto ne promene do po podne,u ovoj drzavi je sve moguce
 

viva la victoria

Početnik
Учлањен(а)
07.07.2022
Порука
17
Reaction score
56
Локација
Petrovo
SS u startnoj postavi,, prema tome u slucaju pobjede danas ona je skroz neplaniran splet okolnosti....
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.357
Reaction score
37.672
Nekada je umetnost promašiti ono što mi umemo da promašimo, ali pišu se tri boda. Jeste da jedva čekam da većini vidim leđa, ali :clap za rezultat i partiju u dobrom delu meča.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top