Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2022/23.

Статус
Затворена за писање одговора.

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.546
Reaction score
2.575
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Da se veselimo što cepamo po ovim humanitarnim akcijama za plaćanje SNS poreza, dok FK bukvalno umire. Gde je nova generacija 2022/23 momaka sa juga da povede Partizanovce u akciju spasavanja fudbalskog kluba?
Nema tu spasa dok se ne skloni uprava, ovo sto se radi za KK da se uradi za FK ne bi vredelo jer nema ko da pruzi garanciju da ce isto biti i uradjeno tj da nece zavrsiti u dzepu krmka, matore drtine i njima slicnim.
Da dodju Jokan, Mijat, Bata, Tomic itd imalo bi efekta jer znas da su ljudi Partizanovci do srzi i da ce kao ZOC da stanu iza kluba i pomognu svojim autoritetom, ovako dok su govna u upravi te akcije i tog boljitka nema da vidimo i verujem da bi mozda 2% ljudi nesto uplatilo kad bi istu pokrenula govna iz fotelja.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Sastavili smo ekipu za plej out,mislim da ce Vazuru i Vucelu sef da kazni sto cemo na kraju da zavrsimo na mestu broj 4,5. Ne mogu da verujem da u igracima ne radi inat posle svega sto smo prosli i da igraju ovako. Reset juce nam treba moramo da se probudimo i da oteramo ovu gamad.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.460
Reaction score
2.236
Najgori plasman je 6 mesto dole ne mozemo nadam se dali cemo igrati Evropu to zavisi od garda Duljaja on se i dalje bori ali neznam za sta. I to sto je pre nekoliko meseci vredelo u igri Partizana a to mislim na Rikarda, Natha, Meninga sada ne moze da se sastavi sa loptom. Treba da pitamo upravu kluba dali treba da se i za njih organizuje akcija za placanje duga pa da nam krene na bolje.
 

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.254
Reaction score
3.719
Jebena sramota i horor na šta licimo. Predstava dostojna Loknerovih reportaža iz Bačinaca ili sa veteranskih okupljanja i trećeg poluvremena.
Gordan je sve zakuvao sa zločinom iz nehata, Duljaj je učinio zločin sa predumisljajem, a sanicanin je zločin koji traje.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Činjenično stanje je da Partizan jedino mogu da vode Nikolić i Stanoje u ovakvim uslovima i u ovakvoj ligi (2014-2023)Svi ostali su imali pun kurac kikseva svake sezone.

Jedini način da se govna oteraju je da svaki meč kući do kraja dodje makar 10,000 od onih 20 iz arene i tera govna iz lože sa zapada. Sve ostalo je pišanje uz vetar.

Podjednako smo mi krivi za ovo stanje. Pod mi mislim navijače.
 
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
157
Reaction score
938
Локација
Београд
Иван Иванов је за Саничанина и Вујачића Јусеин Болт, колико су спори то је криминал, да не помињем полувисоке лопте које редовно завршавају на трибинама.

Крајње упитни перформанси након велике паузе. Све је извесније да се очигледно нешто дешава међу играчима и да постоји неки колективни договор да се игра лоше. Осим штопера и крила тим је бољи од прошлосезонског и нема ту никакве приче, не можеш да заборавиш да играш фудбал.
Очигледно су и они уцењени и вероватно страхују за своје каријере ако се окрену против управе, што бих могао да схватим да сам навијач другог тима, а пошто хвала богу нисам могу само овде да им поручим да не заслужују овај дрес јер то ни који начин нису обелоданили.

1682012160890.png
 

Borac NBGD

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
576
Reaction score
3.085
Ako su ovi dobili parcele za zgrade verujem da je ovaj dobi Trpkoviceve lokacije pekara . Nemam drugo objasnjenje
 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.082
Reaction score
4.058
Локација
Beograd
Jeste, ali onda kada ti momci sa tribine (za mene potpuno čisti i ispravni, zato ih ciganska gamad uz pomoć policije i vlasti napada i uništava) pozovu na protest pre Barselone, skupi se 2-3k ljudi. Znaš zašto, jer je sada IN biti viđen na basketu i to je na neki način stvar prestiža, a FK ko jebe. Meni se srce cepa što nam klub uništiše, a nema kritične mase da govna otera.

Nisam ja toliko mator, da treba da podsećam kako smo terali Zeku i Bjeku, kako je na Karaburmi bila puna tribina, pa na povratku na Jug protiv Mladosti iz Apatina pun Jug, pa protesti po par hiljada ljudi i na kraju smo uspeli...

Kažu FK podseća na KK iz 2017, jeste, podseća, ali FK ima 3-4-5 Pera Božića na klupi, početnici i neznalice, ali nema Džikića da podigne ekipu i privede bar pristojno sezonu iz pakla kraju.

Toliko se nerviram i toliko boli sve ovo, da nemam reči, jednostavno, imam osećaj da se nešto dešava unutar ekipe i da ovaj pad nije (bar ne samo i isključivo) iz fudbalskih razloga.
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.158
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo
Da komentarisem nemam nameru, sam bih sebi dao ban.

Grobari, dodjite BAR na jna 26.aprila
Screenshot_2023-04-20-19-45-23-550_com.viber.voip-edit.jpg

Kada je vec anarhija na terenu, daj da bude takva na tribina i oko loze.
( ako ne dobijemo kaznu bez prisustva publike do tad)
 

strong_nis

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2022
Порука
163
Reaction score
413
Локација
Tamo_negde
3 cemo tesko,4 je valjda baraz za ligu konferencije,ako budemo 4,ako to ne bude vojvodina,ali ovaj tim i uprava kakvi su,ne verujem da ce proci baraz za ligu konferencije,ovaj pad nije od sad,ovaj pad je od pocetka prvenstva I dovidjenja neznalca stolice,koga je neko namerno doveo,ovi ostali treneri su treneri koji nikad nikoga nisu vodili,tako da je to jasno,svaka grupna faza ce biti za ove uspeh,najgora ekipa sem pojedinaca I uprava ikad
 

Bokili

Grobar
Учлањен(а)
04.03.2023
Порука
207
Reaction score
1.191
Локација
Tamo daleko
Nisam gledao utakmicu, bar se nisam nervirao. Na osnovu komentara zakljucujem na sta je to licilo. Sem portira i spremacica... Gospodo da se ne ljubimo... Da se Jovicu nije pokvarila frizurica, pitam za druga. Mars napolje redom svi!
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.436
Reaction score
11.842
Локација
Beograd
Nadam se da je ona frka na kraju u tunelu bila između naših igrača međusobno i da je makar nekome u toj ekipi stalo i da je prso... Prejadno ovo izgleda. Mora restart.
 

Moskri63

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
333
Reaction score
778
Oduvek su nas ciganski rezimi i nase uprave upropastavali. Tako su kroz istoriju nastali nasi nizovi bez trofeja ili tek sa ponekim. Mladji treba da budu svesni toga da bi danas-sutra ostavili svojoj deci bolji Partizan. Nazalost, dobar deo odgovornosti je i na nama jer na stadionu ne postojimo, kao i na tzv. legendama FK Partizan. Gaziće nas koliko mi dozvolimo.
 

Bokili

Grobar
Учлањен(а)
04.03.2023
Порука
207
Reaction score
1.191
Локација
Tamo daleko
3 cemo tesko,4 je valjda baraz za ligu konferencije,ako budemo 4,ako to ne bude vojvodina,ali ovaj tim i uprava kakvi su,ne verujem da ce proci baraz za ligu konferencije,ovaj pad nije od sad,ovaj pad je od pocetka prvenstva I dovidjenja neznalca stolice,koga je neko namerno doveo,ovi ostali treneri su treneri koji nikad nikoga nisu vodili,tako da je to jasno,svaka grupna faza ce biti za ove uspeh,najgora ekipa sem pojedinaca I uprava ikad
I da strahujemo da nas ne oduci od fudbala neka ekipa iz Gruzije ili Litvanije. Neka hvala, dovoljno je i ovo u domacinskoj ligi ciganke.
 

Mandragor

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2006
Порука
634
Reaction score
3.899
Dok skupljamo pare za sns ostojka, čekamo da fk padne najniže pa da ga preuzme ... Ako skupimo 6 milki sada, možda budemo skupljali i 30 uskoro... Igrača mi je žao što su imali samo jednog trenera koji je to stvarno i bio zadnjih godina. I jednog koji je bio dovoljno pametan da ni ne pokuša to da bude. To što je i on pobegao govori dovoljno o situaciji... Uprava je učinila apsolutno SVE da ne igramo LŠ.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.936
Reaction score
26.851

part

A_Grobar
Учлањен(а)
24.10.2019
Порука
277
Reaction score
1.779
Локација
Beograd
... ona ciganštura iz fiorentine kolosalnu priliku promašila i poraz im večeras,.. sas sve telefonijada...pa ih vade.

Nemojte posle da oni nisu prodali dušu luciferu još pre 100 godina da Natho maši penal,.. a Moca i repka stara vest?!

Ako se Partizan ne izbori za 2, 3. mesto, kremlin kad im raznesemo znaće svi da Tahiti i Katar putnici bez aušvajsa smrtnu kaznu nisu izumeli !!!!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top