Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2022/23.

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.288
Reaction score
8.058
Локација
Космос

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.176
Reaction score
18.459
Локација
U Kinšasi
Duljaj dečko ima tako tup pogled, kad progovori deluje još gore. Ivica Kralj isto. Ne mora ništa da znači, ali izgledaju kao da teško mogu da bilo šta ozbiljno izanaliziraju.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.459
Reaction score
2.231
Bravo Duljaj velicenstveni pises crnu istoriju kluba, bravo majstore kakav pomak u igri bukvalno ono sto ti igra klub je anti fudbal.Dve jebene utakmice sa jednom prosecnom klubu sastavljen od igraca sa pozajmice ne moze ni gol da se da.
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.007
Reaction score
11.827
Локација
JNA
Ajde sto je uprava takva kakva jeste, ali na terenu niti borbe, niti zelje. A i sta da im zameris, jeste da su profesionalci, ali se verovatno ni meni ne bi igralo u ovakvom klubu. Gledam Bazdara i jos par nasih, sutiraju loptu kao da ‘leba nisu jeli 3 dana. O upravi vise ne vredi govoriti ni rec, sve se zna. Duljaj, molim te daj ostavku, pa neka Vazura bude trener, smrad jedan onaj odvratni i nesposobni.
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Duljaj ako ima trunku mozga i ciste savesti ostavku ce dati iste sekunde, ocito je da Petric nije hteo ucestvuje u ovim pizdarijama i otisao ko gospodin. Ali bitno je da smo mi vozdigli za Srbciganiju koeficijent da garagani igraju LS a grupe njhove filijale. Da mi imamo navijace kako treba od ovoga nista ne bi bilo, ovako im se moze da rade sta hoce.
 

SouthSide007

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
53
Reaction score
120
Локација
Novi Sad
Ne kapiram, isti igraci koji su oducili od fudbala bundesligaša i Nicu, da ovakve meceve pruzaju sada. Na stranu sve sto nas saplice, ne vidim reakciju igraca, smeju se i grle nakon meceva. Bravo Duljaje za izjavu, zivece Partizan.
 

mladen107

Grobar
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
354
Reaction score
1.387
Локација
Novi Sad
Da mi je neko pricao da cemo imati 5 prestavnika u evropi a ni da jedan od njih nece biti Partizan... kancer zelim svima od trenera (koga sam stvarno voleo) do Vucele. Vuceli zelim da jos dugo zivi i da se pati.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.459
Reaction score
2.231
Izgleda da je spustio gard i da odlaziii.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.235
Reaction score
1.943
Локација
Подгорица
Срамота, а тек ће са буде пропаст. Наредних година не да ћемо циганима гледати леђа него и Чукаричком и Тополи, и циганима из НС.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top