Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2022/23.

Статус
Затворена за писање одговора.

manager23

Grobar
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
289
Reaction score
1.324
Локација
Čačak
Šta dobijamo time da Duljaj da otkaz?
Da sedne Nađ na klupu? I onda? Da on da otkaz, pa da sedne Stojanoski? I onda?

Svi trojicu sam gledao kao trenere Teleoptika, bilo je pobeda i poraza, nečeg dobrog i nečeg što bih ja drugačije...
Ali sva trojica hoće da rade i rade najbolje što mogu...

NEMAMO u fudbalu nekog Žoca koji bi došao da nas restartuje, niti budžet koji bi se dao za kvalitetniji tim... imamo to što imamo i od trenera i od igrača...
U redu je, možemo da pričamo o fudbalu i o greškama, ali ne bih da se izrugujemo fudbalerima i treneru...

Zašto mislite da fudbalerima nije stalo da pobede? Mislite da je Nathu, Rikiju, Belki, Čakiju prijatno da gube? Da je Piromanu prijatno što je primio onakav gol?

Zašto je Duljaj veći beskičmenjak od Save ili Stanoja ili Gordana?
Prvo što je rekao bilo je da bi iz Šahtojra doveo predsednika kluba. Šta treba da radi? Da obara Vučelu i Vazuru? Da sruši Vučića?
Čovek došao da bude trener. Pokušava da igračima vrati samopouzdanje. Da ubrza igru. Rotira. Celu utakmicu prestoji, viče, priča, trči po loptu kad je u autu...
Ne ide mu, ne ide nam...
Da se vratim na početak - da on ode? O.k. i, šta dalje?

Mi skupljamo pare za porez KKu...FK nam je u minimum četiri puta goroj situaciji. Trenutno.
I to samo što se novca tiče.
A može da bude i puno gore.
A misliš li da treba da skupljamo porez za FK? Za vučelića i vazuru? OK nije ni Ostoja bajan, ali bar znam da je Željko tu. A koga imamo u FK?
 

Mandragor

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2006
Порука
634
Reaction score
3.899
Boze kakve diskusije. Pa ne postoji trener koji ce da radi sa ovom upravom vise. Ne postoji. Nece Sale, Stanoja smo mi oterali, nece Savo, Jokan, Paun, Marko, Vlada... a stranca da dovedu moraju prvo da ga nauce da objasnjava igracima da mora da jebu mater i kada ne primaju plate... Otuda se i Stanoje dobro snasao prosle godine, on to zna da izhendluje sa ljudima... a i trebaju mu oni koji "osecaju" Partizan za to. Duki nek ostane najmanje dok i uprava. Nema svrhe mazati oci vise. I nema razloga ublazavati potpuno razaranje kluba, mladjih kategorija i buducnost kluba koji nema vise prihode apsolutno ni od cega i potpuno je zavistan od milosti buljasa sa vrha. Nek se vidi, treba da se vidi... Novi trener sada bi bio kao flaster na slomljenu kost...
 

Dr.Hofmann

Stara garda
Учлањен(а)
05.03.2023
Порука
350
Reaction score
2.484
Локација
Vukovar
Šta dobijamo time da Duljaj da otkaz?
Da sedne Nađ na klupu? I onda? Da on da otkaz, pa da sedne Stojanoski? I onda?

Svi trojicu sam gledao kao trenere Teleoptika, bilo je pobeda i poraza, nečeg dobrog i nečeg što bih ja drugačije...
Ali sva trojica hoće da rade i rade najbolje što mogu...

NEMAMO u fudbalu nekog Žoca koji bi došao da nas restartuje, niti budžet koji bi se dao za kvalitetniji tim... imamo to što imamo i od trenera i od igrača...
U redu je, možemo da pričamo o fudbalu i o greškama, ali ne bih da se izrugujemo fudbalerima i treneru...

Zašto mislite da fudbalerima nije stalo da pobede? Mislite da je Nathu, Rikiju, Belki, Čakiju prijatno da gube? Da je Piromanu prijatno što je primio onakav gol?

Zašto je Duljaj veći beskičmenjak od Save ili Stanoja ili Gordana?
Prvo što je rekao bilo je da bi iz Šahtojra doveo predsednika kluba. Šta treba da radi? Da obara Vučelu i Vazuru? Da sruši Vučića?
Čovek došao da bude trener. Pokušava da igračima vrati samopouzdanje. Da ubrza igru. Rotira. Celu utakmicu prestoji, viče, priča, trči po loptu kad je u autu...
Ne ide mu, ne ide nam...
Da se vratim na početak - da on ode? O.k. i, šta dalje?

Mi skupljamo pare za porez KKu...FK nam je u minimum četiri puta goroj situaciji. Trenutno.
I to samo što se novca tiče.
A može da bude i puno gore.
Ovo što je trenutno na snazi u FK Partizanu je odlaganje kliničke smrti.

Držanjem polumrtvaca na aparatima ne dobijaš ništa, proses umiranja treba ubrzati.
Pod smrti podrazumevam totalni reset, počevši od uprave kluba preko trenera, omladinske škole do igrača.

Problem je što u Srbiji nema mogućnosti da se tako nešto napravi previše je kriminogenih struktura uključenih u izvlačenje love iz Fk Partizana da bi se tako lako odrekli te love.

Tako da ovo sve o čemu ti pričaš Gorane je trivijalno, i rasipanje energije, ja razumem da postoje ljudi koji su jako emotivno vezani za FK Partizan i da sve ovo jako teško doživljavaju pa izlaz iz problema pokušavaju da pronađu u nekakvim sportskim stvarima, igračkim, detaljima, takoreći malim stvarima.
To nije rešenje, rešenje je razbucati potpuno bandu koja drži FK Partizan, što je u ovom momentu gotovo nemoguće, pa je upravo to i razlog što sam ja davno postao ravnodušan prema FK Partizanu ali i generalno uopšte sportu u Srbiji.
Da se razumemo i KK Partizan nije izuzetak, ovo što se sada dešava u košarkaškom klubu je samo jedan bljesak koji je došao na krilima Željka Obradovića i koji će relativno kratko trajati, ništa se tu suštinski neće promeniti.

Možda je moja greška što sam da se tako izjasnim partibrejker i što na ovu tematiku gledam tako crno, ali ja bi reko da nije crno nego trezveno i realistički, mnogo puta pomislim da nešto napišem na ovim sportskim temama pa odustanem , pošto znam da će izazvati mnoge reakcije a ja ne želim da trošim energiju na eseje i obrazloženja .

Ponovo sam se registrovao na forum najviše iz razloga da koliko toliko budem u toku bar kroz ovaj virtuelni svet, ako sam se već fizički potpuno distancirao od Partizana .
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.771
Reaction score
55.480
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Opet se pravi neka lažna podela na kkp i fkp. Budalaština, stvar je u odnosu.
Kkp je u odnosu na svoju veličinu preživeo slično kad smo se borili za opstanak u jadranskoj sa Džikićem. Jel bio sam, nije, imao je podršku.
Imao je i Savo podršku čak iako nije bilo šanse da se ugroze večito prvi.
Što se mene lično tiče meni je krivo što ovaj tim, trener itd nisu simpatična grupa nekih osrednjih igrača i donekle bih uživao u sezoni, kad već godinama nemamo borbu za prvo mesto bar da vidim neku igru žar itd.
I preko svega bih lagano prešao da nije bilo igrokaza početkom godine od mladosti, šerifa, trenera sa kurjim okom i onda poltrončine Duljaja, situacije s Popovićem, Dijabateom, već sto puta viđenim šemama.
Da tugujem za nepravdom prema igračima koji su sabotirali klub, iz kojih ponuda me ne zanima, puštali golove, to stvarno teže ide.
Pri tome može 1000 vučića da bude na vlasti, 1000 vazura u upravi, ti na terenu i na klupi treba da budeš ta ucenjena liga koja će da pusti gol, e to je najgore od svega.
 
Последња измена:

Batallion

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
321
Reaction score
2.050
Локација
Beograd
Duljaj je imao prilike da ne dodje ili da ode samovoljno. Imao je priliku da podnese ostavku na jos neku funkciju u klubu koju obavlja, da se ne ponavljam dosadan sam i sam sebi vise. Sad je te prilike prokockao i ono sto mu sleduje je da bude brutalno najuren od strane onih istih za koje je glasao u skupstini FK Partizan.
Sto se rezultata koji ulaze u Duljajev CV tice oni su tragicni ali i logicni. Sto se njegove izjave za Sahtjor tice mi smo izgleda zaboravili da je covek javno izjavio da FKP treba da bude filijala ovog kluba i da im razigrava igrace, a da nasu decu koju bi razigrao salje u Sahtjor prioritetno. U tom kontekstu tumacim i njegovu prvu izjavu u vezi gazde Sahtjora jer kako da budes filijala ako nisi povezan po vlasnickom osnovu. Do zakljucka da mozes da budes povezan i drugacije duljaj ne moze da dobaci. Nije i ne treba da bude profesor srpskog, ali da onaj iz cuke za njega bude Ivo Andric licno, e jebi ga.... Nacelno, mozes ti u fudbalu da budes i ovakav kao duljaj, jbg nisu svi Ciceroni i nije to uslov za trenera FK Partizan, pa cak to i da bude simpaticno, ali moras da imas rezultate, a ovo sto on ima je... dopisite po zelji.
Partizan je veliki i prezivece sva ova teska vremena, a nadam se da ce Grobari dobro pamtiti sve ove saradnike na unistenju FK Partizan, iako su mnogi od njih verovatno samo glupi i ne kapiraju da ucestvuju u unistenju necega za sta zivimo mi ovde.
 

crna ovca bela vrana

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2018
Порука
1.068
Reaction score
4.260
Локација
Humska 1
Zbog nekih licnih stavova i samog zdravlja izbegavam da pratim FK a jos vise da ga komentarisem. I ako postoji ta mogucnost i nekada sam i sam sklon da verujem u razne price, smetaju mi malo te insinuacije ovde da neko u sportskom sektoru busi tim i klub do te mere u kojoj se sada nalazimo a jos vise, sve i da je tako, da sportski sektor sa tim ispada veci krivac od onih koji su Partizan unistili. Ne moze.

Jedino za sta mi trener i igraci mogu biti krivi za svaku utakmicu na kojoj igramo bez publike u ovom cirkusu je sto uopste i izlaze na teren. Sto se mene tice, kapiten svaku sledecu utakmicu neka izvede tim i posle zvizduka sudije neka tim povuce sa terena i neka se pise 0:3. Unutar ekipe imas dogovor, ako kazne kapitena i daju traku sledecem, taj uradi isto i sve tako u krug pa da vidimo dokle cemo tako dogurati. Nama treba totalna anarhija, da budemo neposlusni na svim nivoima a ko to nije shvatio, neka i dalje veruje da mi (navijaci, bivse legende, Partizanovci s uticajem, itd.) kakvi smo trenutno mozemo bilo sta uciniti za spas Partizana. Navijaci - kada budu u prilici da pristustvuju utakmici - da prekidaju, igraci ako ostanu bez publike da ne igraju i da vidimo koga ce koliko sta zuljati. Evo ja verujem da prvo predsedniku nece biti dobro. Pa takav cirkus bi imao odjeka u citavom fudbalskom svetu.

Sto se tice trenutne situacije, ne vidim sta nama menja igranje ili neigranje Evrope. Ako je budemo igrali, produzujemo agoniju, ako je ne budemo igrali, uprava ce opet imati alibi u istim tim utakmicama u evropi gde su igraci pokazali da mogu i da je do njih sto smo zavrsili hipoteticki peti a ne do uprave.

Propustio sam sve konferencije ove sezone ali da li momci sa Partizan.net prisustvuju tim konferencijama?
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.865
Reaction score
9.921
Dzaba propustate, ja sam se preko flesskora iznervirao i sto sam video gol na instagramu. Leka nema :D
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.931
Reaction score
21.697
Ok, daj Bože da griješim...
KK u ovom trenutku ima ulogu da anestezira sve ovo oko FK.
Uostalom sačekajmo, vidjeće se ubrzo...
Nema. Samo pogledaj reakcije, bolesnik ce da prekine slagalicu da bi isekao vene pred milion ljudi ukoliko budemo otisli na f4.
Niko nista nije dao, sve je to Zeljko i to je kraj price, problem je sto fk nema ni blizu takvog lika.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.931
Reaction score
21.697
Otkrio si toplu vodu buraz... Pa ne ide samo Partizan dole kad ode Zeljko nego svi, zato sto je najbolji i niko ne moze da ga zameni. To ne znaci da je neko planirao "da nam da ovo" radi kontrole.
 

zoig

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
297
Reaction score
2.655
Локација
Beograd
Društvo, mislim da mašite temu. Ovo je neka potpuno drugačija igrarija. Koliko vidim na svim mrežama ne postoji aktivni navijač Partizana koji je smiren košarkom da se ne bi nervirao oko fudbala.
To je kao da nam neko da pare za školovanje jednog djeteta dok drugo tjera da gladuje i prosjači.
Mislim da nam ne bi niko branio da budemo drugi da su ljudi iz uprave sposobni da održe makar to. Kako su nesposobni da organizuju odlazak u toalet a ne FK Partizan, onda nam se dešava to što se dešava. Ne miče ih vjerovatno iz drugih razloga, a meni se sve nešto čini da oni imaju nekog materijala da ucjenjuju, a ne obrnuto. Ne zaboravimo šta se sve do prije godinu dana radilo na našem stadionu. Ko zna šta su sve ovi čuli, vidjeli, snimili i tome slično. U ovoj zemlji se sve sređuje ucjenama i svako ima nešto o svakom.
Vjerovatno čekaju otpremninu da odu.
Duljaj i fudbaleri su u autu skroz, ali to nije za čuđenje.
Mislim da će se uskoro iskristalisati stvari i da ćemo prodisati. Ko zna šta političke turbulencije donose... Ovdje je sport samo usputna žrtva neznanja i nekompetentnosti.
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.631
Reaction score
8.801
Локација
"preko bare"
Njihova najveća pobjeda je što je većina nas postala ravnodušna prema FK-u. Dok se to ne promijeni, ništa drugo se neće promijeniti.
 

Prljavi

Početnik
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
127
Reaction score
431
Локација
Brdo brate
Sad me razapnite ako želite ali... FK i KK nisu za poređenje isto koliko za poređenje nisu ta dva sporta. Košarka je ovom narodu jedna od uteha, melem na ranu zato što smo bulja u fudbalu. Teško se mirimo sa tim, zapravo i ne mirimo se.
Koliko smo gladni fudbala pokazao se kada su Novozelanđani osvojili klinačko svetako prvenstvo. Niti jedan vaterpolo, rukomet, Đoković, košarka, tekvondo, streljaštvo, plivanje i pičke materine, ne mogu da nam zamene FUDBAL. Nastao je HAOS. Ko je bio na proslavi, zna. Momenat kada Žile dodaje loptu i onaj gelipter Maksa je ubacuje Brazilu za 2:1 je za srčani udar. A zamislite da je finale Evropakog kupa i da se radi o FK Partizanu. Emocije puta zilion.
FK je sve. FK Partizan je začin života. Košarka je sport, atletika je sport pa i jebeni karling je sport. Fudbal nije. Fudbal je braćo umetnost. Zato nas i boli.
FK je bolestan. Sam neće da se leči. Kurcobolja je najgora bolest.
 

Steff

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2022
Порука
130
Reaction score
478
Локација
Beograd
Sad me razapnite ako želite ali... FK i KK nisu za poređenje isto koliko za poređenje nisu ta dva sporta. Košarka je ovom narodu jedna od uteha, melem na ranu zato što smo bulja u fudbalu. Teško se mirimo sa tim, zapravo i ne mirimo se.
Koliko smo gladni fudbala pokazao se kada su Novozelanđani osvojili klinačko svetako prvenstvo. Niti jedan vaterpolo, rukomet, Đoković, košarka, tekvondo, streljaštvo, plivanje i pičke materine, ne mogu da nam zamene FUDBAL. Nastao je HAOS. Ko je bio na proslavi, zna. Momenat kada Žile dodaje loptu i onaj gelipter Maksa je ubacuje Brazilu za 2:1 je za srčani udar. A zamislite da je finale Evropakog kupa i da se radi o FK Partizanu. Emocije puta zilion.
FK je sve. FK Partizan je začin života. Košarka je sport, atletika je sport pa i jebeni karling je sport. Fudbal nije. Fudbal je braćo umetnost. Zato nas i boli.
FK je bolestan. Sam neće da se leči. Kurcobolja je najgora bolest.
To što pišeš od reči do reči može da važi za cigane,kod nas to nije slučaj,mada bi naravno i JNA bio mnogo puniji kad bi bila neka zdravija priča.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top