Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2022/23.

Статус
Затворена за писање одговора.

part

A_Grobar
Учлањен(а)
24.10.2019
Порука
276
Reaction score
1.769
Локација
Beograd
Pošteno odvaliti slaninare naredno kolo!
Kmeče zbog odbojke gde je Partizan šampion i turaju se turcima, knindžama.

Pažnja ka tiraniji vlasti, gde smo mi i veći fašisti, kurčenja sa navijačima u Areni i obračunima, ratnostima.
 
Учлањен(а)
20.07.2019
Порука
327
Reaction score
1.289
Локација
Београд
Било пријатно на стадиону јуче, а још је боље кад Партизан победи. Добар део утакмице се терала управа. Чим се споменуо баксуз вучела, примисмо гол. Волео бих да преостале две утакмице стартују и Михајло Илић и Јанко Јевремовић. Још две утакмице па да завршимо ову сезону, а не бих се жалио и да је дочекамо са новом управом.
 

El Patron

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
971
Reaction score
4.333
Локација
Nis
A jel se terao preCednik...jel bilo ono vucicu pederu?!....mozda nije bio pravi momenat!....ali je do jaja bilo ono : Kosovo je Srbija!...klasika.
Bila je i ona prelepa zastava SRBI za svaki slucaj da se zna ko smo i sta smo, da slucajno ne pobrkamo da nismo JSD.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.513
Reaction score
29.282
Локација
Novi Sad
Znamo svi da nam je baš teško u ova suluda vremena oko FKP, ali isto tako znamo da mi nismo navijači rezultata!!!
Podrži svoj Partizan, kao i mali Pavle iz Indijane, jer drugi klub nemamo!!!


....TEBI SAM SE ZAKLEO DA NEĆEŠ BITI SAM, POBEDE I PORAZI, U BOLU I U RADOSTI....!!
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.982
Reaction score
25.988
Локација
ante portas
Možda je rano,a i neukusno pričati o prelaznom roku kad znamo u kakvoj se buli nalazi klub,ali mediji su doveli u vezu štopera Ognjena Vranješa i Partizan. Igrao je negde u Turskoj to mu je poslednji klub.
Za sad nam je samo ponuđen.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.445
Reaction score
2.213
Ma kakvi Vranjes nama trebaju ozbilnja pojacanja a ne estradna pojacanja. Ako ostane ova uprava pitanje je dali ce da bude prelazni rok.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.328
Reaction score
37.510
Sve i da nije ciganštura, ako je nekome najveći "uspeh" karijere to što je j**** kurvu, onda je sve jasno. Neka se samo "očešao" o nju, rizikujemo da nam zarazi celu svlačionicu.
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.445
Reaction score
2.213
A sad razlaz a ti Ivice Kralju bio si mi omiljen lik kada si branio ali kako funkcioner kluba si nula da se izvinis za ono sigurno drugo mesto jebalo te cetvrto mesto. Mizerija ko je doneo pojacanja neka ih nosi jos danas. Nazalost Duljaje nije tvoj tim bio bolji varas se za to nam i tako ide.
 

El Patron

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
971
Reaction score
4.333
Локација
Nis
Najgora sezona od kad pratim Partizan. Radujem se zavrsetku ove usrane sezone.
Ne znam kako ce se stvari odvijati ali sam siguran da je ovo katastrofa....ove sezone smo trebali da budemo drugi da bi bar imali sanse da uzmemo pare...ovako sa ovom usranom upravom mozemo samo da se slikamo.

Dokle god je ovakvo stanje u zemlji mi nemamo nikakve sanse, evo duljaj je zadovoljan utakmicom....
 

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.415
Reaction score
3.361
Локација
Krcunija
Mislio sam da je su sezone 2005/06 i 06/07 dno koje nikada više nećemo dotaći.

Prevario sam se.

Šta se desilo ove sezone uopšte nemam snage ni da tražim razloge.

Jedno je sigurno - dok je Aleksandra Vučića, ne nadajmo se ničemu.

Jebiga.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top