Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2022/23.

Статус
Затворена за писање одговора.

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.823
Reaction score
10.600
Много ми се свиђа ова налепница "учимо децу да вас мрзе". Прелепота! Сезона жали Боже... Догодине на другом месту!
 

Неша

Početnik
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
20
Reaction score
72
Овај адвокат Палибрк био на мисији у Кенији и Уганди. Клуб од тога неће имати никакве користи реално ал најјача сцена је то што је поклонио дрес без спонзора МТС а они су касније преко апликације или како већ додали што се види на сликама
 

Прилози

  • partizan3-460x0.jpg
    partizan3-460x0.jpg
    30,8 KB · Прегледа: 74
  • partizan-460x0.jpg
    partizan-460x0.jpg
    31,6 KB · Прегледа: 68
  • partizan2-460x0.jpg
    partizan2-460x0.jpg
    34,6 KB · Прегледа: 76

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
Са посла сам стигао кући таман на време да одгледам репризу ТВ преноса на Арени...
Нисам знао који је резултат утакмице, и нисам хтео да га погледам на интернету, па сам себи приредио ,,угођај,, као да гледам директан пренос...

Партизан је имао добре идеје, али као да је увек фалило мало да их реализује...или је било превише клизаво и мокро па да милиметарски пасови прођу...
...ипак, видело се да наши имају неку мисаону игру...што наравно у фудбалу не вреди ништа ако се не постигне гол...

Крајем полувремена ипак то успевамо, а онда следи баш оно што се од Партизана очекује, лепршава игра, шансе, напади...
Јбг, ако потентни нападачки трио Дијабате, Рикардо, Мениг није у стању да сваког ривала бар мало ,,промеша,, или му запрети...па и да му да гол...оно што се каже ја ћу да поједем лопту...и Натхо иза њих,као ,,десетка,, баш добар...
Додуше Рикардо је био себичнији него иначе, а и баш га није хтео гол, али...надавао се он њих итекако...

Ако се сетимо да иза офанзиваца имамо Колорада који је заиста солидан играч и Белића који је турбо-машина, па и Пантића који ипак има технику Партизанове школе и плус је у најбољим фудбалским годинама...онда се човек пита како смо само успели да будемо четврти у домаћој лиги?

У одбрани нам је Урошевић који је врло добар за ову лигу...и...

Видели смо и неке клинце у другом полувремену који итекако знају са лоптом...али још су ,,зелени,, да замене првотимце...бар тренутно...и бар неке првотимце...

Да је среће па да имамо управу, план, новац, па да у следећу сезону уђемо како треба, али...
Овако можемо само да пишемо на форуму...

Поповић је...неки просек ове лиге...али нама треба најбољи голман лиге...треба нам боља одбрана која би ,,закључала,, наш гол, и наравно, неко офанзивно појачање - још бољи играч од ових које имамо па да тако ојачамо и клупу...

Јер ако ико уопште још размишља о титули, за њу је потребно добити СВЕ мале утакмице првенства и имати позитиван скор у дербијима...
Нема потреба да објашњавам зашто.

Што се тренера тиче, треба нам тренер који је у стању да то оствари. Али, без правих играча, нема тог тренера који би то успео.
Станоје је последњи наш тренер у ,,низу,, који је био релативно близу титуле, али је сам бирао играче којима је максимум максимума друго место на табели, то је било баш јасно видљиво, иако смо се сви надали да можда грешимо ми, а не он...

И као што нисам знао резултат утакмице пре него што сам ноћас сео испред ТВ-а, тако исто нисам читао форумске коментаре пре него што сам написао овај свој - баш да видим у чему нам се утисци разликују (или слажу)...и о чему је ко и шта писао...

:napred-partizan:

ЕДИТ:
Заборавих да напишем и ово (о чему сам ноћас мислио) - какви год да су нам играчи и тренер, навијачи су још гори: пустили су један ФК Партизан ,,низ воду,, - није им забавно да дођу на стадион кад смо четврти, фудбал им није ,,ин,, а и незгодан је за селфије...
Изволите, браћо и сестре, нека нас/вас буде 10-15 000 по утакмици, па онда тамо кажите шта мислте о тренеру, фудбалерима, управи...

Навијачи резултата.
 
Последња измена:

El Patron

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
917
Reaction score
4.096
Локација
Nis
Са посла сам стигао кући таман на време да одгледам репризу ТВ преноса на Арени...
Нисам знао који је резултат утакмице, и нисам хтео да га погледам на интернету, па сам себи приредио ,,угођај,, као да гледам директан пренос...

Партизан је имао добре идеје, али као да је увек фалило мало да их реализује...или је било превише клизаво и мокро па да милиметарски пасови прођу...
...ипак, видело се да наши имају неку мисаону игру...што наравно у фудбалу не вреди ништа ако се не постигне гол...

Крајем полувремена ипак то успевамо, а онда следи баш оно што се од Партизана очекује, лепршава игра, шансе, напади...
Јбг, ако потентни нападачки трио Дијабате, Рикардо, Мениг није у стању да сваког ривала бар мало ,,промеша,, или му запрети...па и да му да гол...оно што се каже ја ћу да поједем лопту...и Натхо иза њих,као ,,десетка,, баш добар...
Додуше Рикардо је био себичнији него иначе, а и баш га није хтео гол, али...надавао се он њих итекако...

Ако се сетимо да иза офанзиваца имамо Колорада који је заиста солидан играч и Белића који је турбо-машина, па и Пантића који ипак има технику Партизанове школе и плус је у најбољим фудбалским годинама...онда се човек пита како смо само успели да будемо четврти у домаћој лиги?

У одбрани нам је Урошевић који је врло добар за ову лигу...и...

Видели смо и неке клинце у другом полувремену који итекако знају са лоптом...али још су ,,зелени,, да замене првотимце...бар тренутно...и бар неке првотимце...

Да је среће па да имамо управу, план, новац, па да у следећу сезону уђемо како треба, али...
Овако можемо само да пишемо на форуму...

Поповић је...неки просек ове лиге...али нама треба најбољи голман лиге...треба нам боља одбрана која би ,,закључала,, наш гол, и наравно, неко офанзивно појачање - још бољи играч од ових које имамо па да тако ојачамо и клупу...

Јер ако ико уопште још размишља о титули, за њу је потребно добити СВЕ мале утакмице првенства и имати позитиван скор у дербијима...
Нема потреба да објашњавам зашто.

Што се тренера тиче, треба нам тренер који је у стању да то оствари. Али, без правих играча, нема тог тренера који би то успео.
Станоје је последњи наш тренер у ,,низу,, који је био релативно близу титуле, али је сам бирао играче којима је максимум максимума друго место на табели, то је било баш јасно видљиво, иако смо се сви надали да можда грешимо ми, а не он...

И као што нисам знао резултат утакмице пре него што сам ноћас сео испред ТВ-а, тако исто нисам читао форумске коментаре пре него што сам написао овај свој - баш да видим у чему нам се утисци разликују (или слажу)...и о чему је ко и шта писао...

:napred-partizan:

ЕДИТ:
Заборавих да напишем и ово (о чему сам ноћас мислио) - какви год да су нам играчи и тренер, навијачи су још гори: пустили су један ФК Партизан ,,низ воду,, - није им забавно да дођу на стадион кад смо четврти, фудбал им није ,,ин,, а и незгодан је за селфије...
Изволите, браћо и сестре, нека нас/вас буде 10-15 000 по утакмици, па онда тамо кажите шта мислте о тренеру, фудбалерима, управи...

Навијачи резултата.

Na koje navijace mislis?!
Na okupatorsku tuznu tribinu?! Ili na nas koji necemo da prevalimo 300km da bi gledali budalastine.

Evo ja necu da krocim na JNA dok ne vidim ko upravlja svetim timom. Ne zato sto necu da dam podrsku fudbalerima, vec necu da ucestvujem u rezimskoj predstavi.

Gledacu rekreativno preko tv-a.
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.790
Reaction score
2.533
Локација
CyberSpace
Са посла сам стигао кући таман на време да одгледам репризу ТВ преноса на Арени...
Нисам знао који је резултат утакмице, и нисам хтео да га погледам на интернету, па сам себи приредио ,,угођај,, као да гледам директан пренос...

Партизан је имао добре идеје, али као да је увек фалило мало да их реализује...или је било превише клизаво и мокро па да милиметарски пасови прођу...
...ипак, видело се да наши имају неку мисаону игру...што наравно у фудбалу не вреди ништа ако се не постигне гол...

Крајем полувремена ипак то успевамо, а онда следи баш оно што се од Партизана очекује, лепршава игра, шансе, напади...
Јбг, ако потентни нападачки трио Дијабате, Рикардо, Мениг није у стању да сваког ривала бар мало ,,промеша,, или му запрети...па и да му да гол...оно што се каже ја ћу да поједем лопту...и Натхо иза њих,као ,,десетка,, баш добар...
Додуше Рикардо је био себичнији него иначе, а и баш га није хтео гол, али...надавао се он њих итекако...

Ако се сетимо да иза офанзиваца имамо Колорада који је заиста солидан играч и Белића који је турбо-машина, па и Пантића који ипак има технику Партизанове школе и плус је у најбољим фудбалским годинама...онда се човек пита како смо само успели да будемо четврти у домаћој лиги?

У одбрани нам је Урошевић који је врло добар за ову лигу...и...

Видели смо и неке клинце у другом полувремену који итекако знају са лоптом...али још су ,,зелени,, да замене првотимце...бар тренутно...и бар неке првотимце...

Да је среће па да имамо управу, план, новац, па да у следећу сезону уђемо како треба, али...
Овако можемо само да пишемо на форуму...

Поповић је...неки просек ове лиге...али нама треба најбољи голман лиге...треба нам боља одбрана која би ,,закључала,, наш гол, и наравно, неко офанзивно појачање - још бољи играч од ових које имамо па да тако ојачамо и клупу...

Јер ако ико уопште још размишља о титули, за њу је потребно добити СВЕ мале утакмице првенства и имати позитиван скор у дербијима...
Нема потреба да објашњавам зашто.

Што се тренера тиче, треба нам тренер који је у стању да то оствари. Али, без правих играча, нема тог тренера који би то успео.
Станоје је последњи наш тренер у ,,низу,, који је био релативно близу титуле, али је сам бирао играче којима је максимум максимума друго место на табели, то је било баш јасно видљиво, иако смо се сви надали да можда грешимо ми, а не он...

И као што нисам знао резултат утакмице пре него што сам ноћас сео испред ТВ-а, тако исто нисам читао форумске коментаре пре него што сам написао овај свој - баш да видим у чему нам се утисци разликују (или слажу)...и о чему је ко и шта писао...

:napred-partizan:

ЕДИТ:
Заборавих да напишем и ово (о чему сам ноћас мислио) - какви год да су нам играчи и тренер, навијачи су још гори: пустили су један ФК Партизан ,,низ воду,, - није им забавно да дођу на стадион кад смо четврти, фудбал им није ,,ин,, а и незгодан је за селфије...
Изволите, браћо и сестре, нека нас/вас буде 10-15 000 по утакмици, па онда тамо кажите шта мислте о тренеру, фудбалерима, управи...

Навијачи резултата.
ako tebi nije jasno šta se desilo protiv Mladosti GAK (a postalo je tada kristalno jasno i igračima FKP jer su nakon toga psihički potpuno pali) i da je sezona za nekada naš a trenutno otet Klub u borbi za bilo šta više od borbe za ovu LK tada bila završena, onda ne znam kako da ti nacrtam (kad su i fudbaleri shvatili koji, uz sve poštovanje naših igrača, ne važe za najoštrije alatke u šupi)

mi smo se posle katastrofalnog starta sezone podigli kod Gordana čisto na psihu, tim nije bio uigran a ni izbalansirano posložen, i uz to su se neki igrači namerno sklanjali (tipa "Natho ne može da odigra celu utakmicu", pogotovo Derbi, recimo) i kad je to puklo nije bilo šanse da se odupremo bandi i planu koji nam je namenjen

svi smo mi tome bili svedoci i, što kaže čovek, neki od nas su odbili da učestvuju u takvom igrokazu, pogotovo ako su imali druge obaveze u vreme utakmica (koje bi, inače, uskladili da se tim podrži da je bila drugačija situacija), a pri tome ne mislim na rezultate ili lošu igru
da je samo to dolazak bi mogao da promeni ishod ali ovde su mnogo veće stvari izvan Kluba u pitanju bile..
ne još zadugo, nadam se..

SMRT FAŠIZMU, ŽIVEO PARTIZAN!
 
Учлањен(а)
20.07.2019
Порука
319
Reaction score
1.219
Локација
Београд
Био сам јуче на стадиону, посета очекивана имајући у виду све околности. Свака част клубу на организацији утакмице и томе што нису дали да се унесу кишобрани на стадион. Морали су да се оставе код улаза уз речи редара - остави га ту, без бриге. Наравно, после утакмице код улаза нема ни мог а ни још десетак других кишобрана. Небитан је кишобран сам по себи него тај приступ који омогућава да се дешавају овакве ствари.

Утакмица као утакмица, стандардна суперлигашка. Лепи голови наших играча и победа за крај сезоне. Рикардо се јесте испромашивао јуче, али и ове сезоне је најбољи стрелац првенства и на томе му честитам. Драго ми је било да видим младе снаге на терену, а посебно ми је драго што је са трибина послата јасна порука у вези оне циганске старлете бившег фудбалера.

Но, све је ово небитно ако у следећу сезону уђемо са истом управом. Не могу уопште да размишљам ни о трансферима, ни о следећој сезони у првенству, ни о квалификацијама за лигу конференције - све док исти људи управљају овим клубом. Нисам присталица бојкота јер мислим да више можемо да учинимо ако долазимо на стадион или макар испред стадиона, али могу да разумем људе који размишљају другачије.

На крају, морам да поменем и један детаљ по завршетку утакмице. Играчи долазе испред јужне трибине, а навијачи тада певају чувену навијачку песму. Ја ћу издвојити само један део који је посебно битан у овом тренутку: .... радост и тугу ми делимо с њим, у борби за трофеј, у бици за спас, прати вас наш громки глас - рачунајте на нас!
 

vernijug1

Početnik
Учлањен(а)
01.04.2023
Порука
112
Reaction score
249
Локација
Zemun
Био сам јуче на стадиону, посета очекивана имајући у виду све околности. Свака част клубу на организацији утакмице и томе што нису дали да се унесу кишобрани на стадион.
E, moj druze!
Ako se secas, kad je Petar Vasiljevic dao gol, leteli su kisobrani od radosti na sve strane. Svi odosmo kucama srecni i mokri do gole koze!
Bilo je to pocetkom 90 -ih. Nas Gensek bio djak prvak. Sad nas uci sta je menadzerisanje sportskim kolektivom -FKP, kao da je to njegova licna svojina, pa moze da radi sta mu padne na pamet i da trazi ( bezuslovnu ) podrsku.
Zao mi coveka, ako ne razume da nije ovaj posao za njega. Nema vise nacina da me ubedi da odvajam novac za njegove nove pokusaje.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
Na svakog onog ko smatra da je navijač Partizana i ima priliku da dođe na JNA (ili na neko gostovanje Partizana koje mu je blizu mesta, ili u mestu gde živi) a neće da dođe.
To je moj stav, a svako ima pravo na svoje mišljenje i svoj stav.

Za Partizan se navija kad je dobro, za Partizan se navija kad je loše, za Partizan se pogotovo navija kad je najteže i najgore. Ili se bar dođe na utakmicu. Ako si navijač Partizana.
Ako čekaš dobre prilike i dobre rezultate, onda si navijač dobrih prilika i dobrih rezultata.

Dolazak na stadion ne znači da si govedo ili ovca koja ,,guta sve što joj se servira,, nego onaj ko dođe tamo pa onda tamo može i da iskaže neki svoj stav...
Evo, hiljade ljudi šetaju Beogradom da iskažu neki svoj stav, ali nema ih na hiljade koji bi iskazali stav povodom FK Partizana... Ne interesuje ih FK Partizan, bar ne dovoljno da bi došli na JNA...
A Beograd i okolina 2 miliona stanovnika...

U redu je, sigurno da fudbal i sport nisu najbitnija stvar u državi, razumem to...
Ali vidim da košarka (koja je takođe sport) i KK Partizan ipak mogu da okupe 15 000 ljudi bez problema...

O.k. - KK ima bolju upravu, boljeg trenera, bolje igrače i bolje rezultate, ali...

...poražavajuće mi je da na fudbalu ne može da nas bude ni 5 000...veći mi je to poraz nego ovo naše četvrto mesto na tabeli - što jeste najgori rezultat u istoriji kluba, kad se uzme u obzir jačina lige nekadašnje YU u odnosu na sadašnju nam državu...

Mislite li da nam je sve bilo potaman, tamo u prošlom veku, kada se Partizan, jedini put u svojoj istoriji, borio da ne ispadne iz lige? Da smo tada imali odličnu upravu, dostojnog trenera i potrebne igrače na svakoj poziciji? Ne, nismo.

Ali tada nismo ostavljali Partizan ,,na cedilu,, da se sam ,,koprca,, i bori sa onim što ga je snašlo...bar neki od nas ga nisu ostavili. Neki svakako jesu, pod parolom ,,nemam šta da gledam,, a eto...neki i nisu...
Bili smo uz njega. Nas oko 15 000 otprilike... Po utakmici...
Nekada davno.

I naravno, nisam ja nikad bio huligan, pivo uopšte ne volim, a pank svakako nikad nije bio jedina muzika koju Partizanovci slušaju...al da sam bio na mnogim utakmicama Partizana...jesam...
I opet ću doći, čim budem mogao.

 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.071
Reaction score
36.060
Статус
Затворена за писање одговора.
Top