Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2022/23.

Статус
Затворена за писање одговора.

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.334
Reaction score
37.533
Ako se secas, kad je Petar Vasiljevic dao gol, leteli su kisobrani od radosti na sve strane. Svi odosmo kucama srecni i mokri do gole koze!
Bilo je to pocetkom 90 -ih.
Revanš polufinala kupa '94, dobismo ih 3-1, meni i dalje jedna od najdražih utakmica u životu. Em smo ih dobili, em smo ih prebili na terenu, posebno je Bata "overio" Drobnjaka. :D
 

TokyoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
1.113
Reaction score
4.026
Локација
Београд
Što se tiče FK Partizan mogu samo reći da se svemu smejem pa me sve i boli.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Divan momak, bez mrlje u karijeri... prosto mi ga žao, suza suzu stiže... :cry:

Odjebi od svetinje ološu ciganski! uprAVa napolje!!!
Nikad nije rekao nijednu ružnu reč, samo da nas mrzi iz dna duše.
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.165
Reaction score
4.366
Vranješ je nepodoban zato što je ciganin i mentol, ali teško da može biti veća rupčaga od Saničanina.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.334
Reaction score
37.533

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Postali smo taoci kriminalaca sa ozbiljnim ledjima. Izvesnije je da picousti pukne izbore od promena u upravi FKP.

Postali smo predmet spdnje, klub bez ikakve budućnosti, klub kom su za razliku od npr Hajduk Splita sopstveni navijači okrenuli ledja.

Picousti smrad je uspeo ono čemu se nadao godinama. Nas je 2017. godina gurnula u ambis jer je rešio da se iživljava nad nama zbog te titule.
 

vernijug1

Početnik
Учлањен(а)
01.04.2023
Порука
117
Reaction score
264
Локација
Zemun
Последња измена од уредника:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top