Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2022/23.

Статус
Затворена за писање одговора.

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.870
Reaction score
13.628
Миша му је изгледа надређени.
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.164
Reaction score
4.361
Za sada se dešavaju pozitivne promene, bićemo prilično jači naredne sezone. Za svaku pohvalu je i predlog selektora Piksija da se Pavlović vrati u Partizan, od toga ćemo svi imati korist, osim govana iz komšiluka. Čovek odudara od okvira prosečnog ciganskog džibera, zato ga i napadaju. Sa Pavlovićem i Markovićem imamo bedem pozadi.
 

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
766
Reaction score
1.883
Možda ipak Piksi hoće ciganima da uzme titulu. Daje dobar savete u vezi prelazbog Roka za Pavlovića.

Dal nije stvarno grobar. :D
 

Saša Aleks

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
1.692
Reaction score
4.343
Локација
Brèko, BIH
Grobar iz Pasi poljane, nesto kao Grobar Cokot:
Sto se tice kondicionog, samo da Filipovicu vidimo ledja. Ako nije Basaric,pulen od Celavog,
barem neka promena
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.502
Reaction score
29.238
Локација
Novi Sad
Vidim cuka i vosa odigrali vec drugu pripremnu a mi ni prvih 11 nismo sigurni da li imamo :confused-smiley-013:
Sto se tice trenera - ko se na Stanoja opekao i Stolice se boji.... Ali aj da ne ureknem, za sada su neka ok pojacanja, neki bez utakmica u nogama, neki dodjose u punoj formi. Videcemo kako ce to izgledati, podrsku sportski deo ima svakako, uprava mrs napolje i tako....

Nek nam je Bog u pomoci za prvenstvo, veliki je ulog, izbora nece biti, saplitace nas gde stignu i kad god stignu, bice sve na igracima, da probaju nemogucu misiju i pobede.


Verujem u pobede, nadam se tituli, ocekujem gazenje kurve, uprava napolje, sisaj zvezdo!
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Mene iskreno ne brine trener kog je garantovao Marko Nikolić. Brine me uprava.

Mislim da je izvesan odlazak Zdjelara čim se pominje Soro iz Celtica. Možda čekaju da se to ostvari.

Što se napadača tiče jasno je da ne mogu da prodaju Rikarda za više od 2miliona zbog godina i to nekim arapima. Mislim da to njega ne zanima.
Pre će otići Milovanović za nekih 4-5 uz 10% kad vazura oprca 10 starleta u sezoni.
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Ovaj Soro je ozbiljna trkalica i ne vidim razlog dovodjenja osim u slucaju da Zdjelar ode. Momak jeste dobar zadnji vezni ali mu fali visine i iskreno mislim da bi bilo najbolje za klub da se Zdjelaru da jak ugovor i da igraju Zdjelar i ovaj novi iz Karabaga. Smatram da bi njih dvojica bili izuzetan tandem, plus Natko ispred njih, iskreno, to bih bas volio da gledam.
Sve u svemu za sada prelazni rok tece bolje nego sto sam ocekivao, doveli smo 3 pojacanja u pravom smislu te rijeci, oslobodili se dosta nepotrebnih igraca i ocekuje se jos dolazaka. Plus veoma bitna stvar, stigao je novi kondicioni trener.
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Kineski sponzor, 2 do 3 miliona evra godisnje
 

Saša Aleks

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
1.692
Reaction score
4.343
Локација
Brèko, BIH
Kineski sponzor ulece ...Aha da da...
Nego jel danas stizu stoperski par Igor i Sinisa .?.
Koji ono bese protivnik,nakon
neodigrane protiv Kopra?Krakovija,Jagielonia ? Dajte petrzalku da im jebemo mater.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top