Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2022/23.

Статус
Затворена за писање одговора.

LuizEverton

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2020
Порука
370
Reaction score
1.741
Локација
Novi Sad
S obzirom da smo jedva skrpili 11 igraca ovo je izgledalo dobro, pogotovo u posedu. Holender standardno beskoristan, prosto za ne poverovati da se ovaj covek profesionalno bavi fudbalom, ali nista cudno za klub koji nas je 2 godine ubedjivao da su Miljko i Joja dobri igraci
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.557
Reaction score
11.054
Popovic je solidan golman, treba mu konstantnost.

Utakmica klasicna pripremna, a mi se jedva sakupili. Bili smo bolji do tog gola, ali oba tima nisu dve akcije normalne stvorila.

Glavni utisak mi je da ta nasa famozna skola fudbala sigurno najbolje u Evropi stvara male mrsomude koji su totalno beskorisni u defanzivi, a u napadu ih obori sve jace od vetra.
Neki naturalizovani Nemac iz odbrane Kluza nam pojeo to klinaca sto imamo, a ni on sam nicemu ne vredi.

Ja nisam bas strucan i nemam pojma sta rade sa njima, ali za pocetak da im daju da jedu mesa i da sa vremena na vreme podignu neki teg.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.911
Reaction score
4.213
Od te nase omladinske skole je ostalo samo ime... izbacujemo u svakom smislu nespremne klince i guramo ih u prvi tim nadajuci se da je u pitanju zlatna koka koju cemo moci da uvalimo nekom za 6 meseci da bi govna iz loze imala za tompuse i rave

Klub se srozava na najnize grane, postojimo kao fk samo na papiru u praksi smo poluamatersko udruzenje u kojem vlada kurcobolja i lopovluk
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
Pitah na onoj temi…

Ko je ovaj mali Petkovic? Ko je pratio mladje kategorije, moze li par reci…

Gledao sam zadnjih 20 min, nesto mi se svidelo u njemu… e sad da li je to nesto kratkotrajno pa cemo dobiti jednog u nizu mrsimuda ili decko stvarno ima potencijala
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.212
Reaction score
15.801
Локација
Beograd
Osvojili smo 98 bodova, šta da se kaže pored toga. Ali, znamo kako to ide u Srbiji i da ne zavisi sve samo od nas.

 

El Patron

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
966
Reaction score
4.310
Локација
Nis
Osvojili smo 98 bodova, šta da se kaže pored toga. Ali, znamo kako to ide u Srbiji i da ne zavisi sve samo od nas.

Naravno da ne zavisi od vas fudbalera...okupirali su nam svetinju udbasem, narkomanom I sns govnom.
 

Gabriel_Batistuta

Početnik
Учлањен(а)
25.06.2022
Порука
152
Reaction score
640
Локација
Beograd
Ja ne znam stvarno, kako nisu primetili da nam fali plej i da je to morao biti prioritet u ovom roku. Natho ne može sam da iznese celu sezonu kao jedini plej, ili treba od Pantića da očekujemo da će on biti taj? Kakav amaterizam kod ljudi koji vode klub to je nezapamćeno u dosadasnjoj istoriji kluba...
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.499
Reaction score
29.228
Локација
Novi Sad

Puno se pričalo o tome. Jako mi je krivo zbog toga i hvala vam što imam priliku da to objasnim. Kada sam došao u januaru, otišao sam u Tursku i bio sam stvarno potpuno spreman. Na trećem ili četvrtom treningu desila se situacija da sam dobio takav udarac direktno u koleno da sam mislio da je prelom kolena i da sam završio svoje. U pitanju su bili unutrašnji ligamenti i bilo je najavljeno da će to biti pauza od tri nedelje. Kada sam se vratio za Beograd, uradili smo snimak magnetom i videli da je to bilo gotovo pred pucanjem! Nije postojala nikakva šansa da se vratim u naredna tri meseca”, priča Fejsa za B92.net i nastavlja:

“Šef Stanojević je govorio da moram da se spremim i tada su krenule priče u javnosti, koja je uvek spremna da osudi. Govorili su da sam došao nespreman, da se zaje*avam, a ko me poznaje zna da ću sve da uradim, ali neću doći da se zaje*avam... Jednostavno, nisam taj tip. Da sam znao da će to da se desi ne bih došao na taj trening. Meni je bilo najviše krivo, i zbog kluba, šefa i svega. Došao sam da pomognem, a ne da se zezam”.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.869
Reaction score
13.622
Ако га рехабилитујемо тј. ако не буде било нових повреда биће врхунско појачање. Нећемо наћи бољег играча који може да донесе стабилност тиму у последњих 20-30 минута меча.
 
Последња измена:

Dzodzi

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2012
Порука
415
Reaction score
980
Nema više rehabilitacije za njega. Par utakmica u nizu ako odigra, odlično. Sklon je povredama čitavu karijeru a sad u ovim godinama pogotovo.

Tako smo isto mislili i za Markeca i za Tošića da su vrhunska pojačanja ali ljudi su jednostavno prošli svoj zenit, ne mogu više i došli su da uzmu još koji dinar bez puno muke. Da bilo ko od njih može odigrati na vrhunskom nivou ne bi se vraćao u Partizan. Zapamtite to.
 

Prljavi

Početnik
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
126
Reaction score
431
Локација
Brdo brate
Nema više rehabilitacije za njega. Par utakmica u nizu ako odigra, odlično. Sklon je povredama čitavu karijeru a sad u ovim godinama pogotovo.

Tako smo isto mislili i za Markeca i za Tošića da su vrhunska pojačanja ali ljudi su jednostavno prošli svoj zenit, ne mogu više i došli su da uzmu još koji dinar bez puno muke. Da bilo ko od njih može odigrati na vrhunskom nivou ne bi se vraćao u Partizan. Zapamtite to.
Markec me za srce ujeo. Do poslednjem trena sam se nadao da će da procveta ali avaj.
 

urosb00

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
230
Reaction score
1.116
Локација
Beograd
Dosta dobrog je donela utakmica u petak. Videli smo bas dobrih stvari, barem ja. Neki drugaciji Partizan, moderniji fudbal, veliki posed, kretanje od poslednje linije, gde se stoperi spustaju skroz u 5m da prime loptu kada se izvodi peterac. Takodje se i desavalo da se Fejsa i Sehovic rotiraju pri tom iznosenju lopte. Povezati nekoliko brzih pasova, kada protivnik vrsi presing i brzo izbaciti Zdjelara ili Natha, sa dolaskom Andradea dobijamo totalno drugu dimenziju u igri. Ako ste videli u prvom poluvremenu smo imali bas puno takvih situacija da brzim pasovima izbacimo njihovih 5, 6 igraca i tada prakticno se transformisemo u napadu i imamo situaciju 5 na 5, gde ce doci do izrazaja Nathov pregled igre i izbacivanje jednog od krila ili Rikarda naravno. Svidja mi se ovo sto Stolica radi, eh sad dal ce imati sirinu rostera, sigurno da djubrad iz uprave nece to omoguciti, ali radi dobar posao i treba mu dati punu podrsku i njemu i igracima, a upravu terati od prvog zvizduka nove sezone. UPRAVA NAPOLJE!
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.263
Reaction score
6.961
Ja ne znam stvarno, kako nisu primetili da nam fali plej i da je to morao biti prioritet u ovom roku. Natho ne može sam da iznese celu sezonu kao jedini plej, ili treba od Pantića da očekujemo da će on biti taj? Kakav amaterizam kod ljudi koji vode klub to je nezapamćeno u dosadasnjoj istoriji kluba...
Mozda kontaju da Pantic moze da bude plej. Ko ce njima znati idioti jebeni, sva trojica.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top