Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2022/23.

Статус
Затворена за писање одговора.

Bili

Početnik
Учлањен(а)
09.07.2022
Порука
50
Reaction score
95
Локација
Beograd
Ovo je slika i prilika Partizana. Pogledajte ove njuške, pa oni u životu mačku nisu šutnuli, a kamoli loptu. A, tu je i ovaj debil sa Pinka, Dein jebač, tik iza ovog ćelavog zgubidana. Moj Partizane, šta si doživeo....

Погледајте прилог 17400

Slika i prilika drzave se preslikava na sliku i priliku kluba.
Da sam pao s marsa da nista ne znam bilo bi mi dovoljno da vidim ovu seljacinu miliju ktitora koji je "elita" srbistanu i da mi sve bude jasno kakvo je stanje u klubu
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.889
Reaction score
13.728
Све ово што се дешава је ипак логичан исход јер кад неки клуб нема ама баш никог моћног да стане иза њега и да се бори и за клупске интересе поред личних интереса онда други користе клуб само за своје личне интересе. То је прост закон света у коме живимо и тај закон влада у свим гранама друштва. Ја не очекујем да ће икад доћи неко да интересе клуба стави испред својих, то не постоји нигде нити ће постојати али у неком здравом времену појединац треба своје интересе да усагласи са интересима клуба и да се на тај начин врати здраво функционисање. Држава је одлучила да у Србији постоји само један клуб који сме да се заузме за своје интересе и док сама држава такав приступ не промени неће се десити ни било какве друге промене јер било какво оздрављење клуба без аминовања и учешћа државе није могуће чак ни да је Партизан приватан клуб.
 

Prljavi

Početnik
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
127
Reaction score
431
Локација
Brdo brate
Ja sam za Darka Milaniča,Savo je bio dobar uz pokojnog Djumija,ne verujem da moze i Savo nesto.
Apsolutno se slažem. Treba nam profilisan trener. Milanič je i letos bio idealno rešenje. Savo želi, ima šlifa da prepozna igrača, ima ideju kako treba da izgleda tim, ne rotira previše ali... kad se setim kako bez Đumija ne zna da napravi logičnu izmenu i kako forsira istu taktiku i postavku bez ikakvog prilagođavanja kad ga blokiraju... Biće od njega nešto ali za sada je samo za sportskog direktora idealan. Za trenera mu treba još vremena i iskustva. Možda je rešenje Slaviša Stojanović koga je komšinica potrošila a čovek je grobari zna da pravi pitu od govana? Zahovič se takođe dokazao kao sportski direktor u Mariboru, grobar je, slobodan je. Da ne bude da forsiram samo slovence, šta radi Amar Osim. Ipak je on Ivicin klinac. Možda i Tumbu možemo da izvučemo iz naftalina da postavi na zdrave noge. Alelsandar Vuković je grobar, imao je rezultate u Poljskoj. Rešenja postoje, samo treba odabrati pravo.
Pozdrav svoj napaćenoj braći, preživećemo mi i ovo i izaći još jači.
Uprava napolje!
Živeo Partizan!
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.543
Reaction score
29.489
Локација
Novi Sad
Savo Milosevic:
Šta da kažem momcima kada uđem u svlačionicu i pogledam ih u oči. Sebi znam šta da kažem: Ići odavde i nikad više ne raditi ovde!
Ne volim kad neko ovako nesto izjavi i kasnije se vrati A NISTA SE NIJE PROMENILO! Ne razumem to, iako donekle postujem Savu, ali ovo je vec drugi put...ako se ne varam on je bio u ratu sa VVV pa je dosao kod njih, onda otisao uz izjavu od gore i sad opet dolazi....

Sto se tice Stolice, odmah po predstavljanju sam rekao: Ko se na Stanoja opekao i Stolice se boji... ne bih ga komentarisao dalje, srecan put i dovidjenja.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Potpuno mi je svejedno ko će biti trener dok god su ova govna u upravi i dok god je peder na vlasti.

Mi titulu svakako nećemo videti. Ostaje nam ta Liga Konferencije pa dokle doguramo i kup ako nam dozvole ali prvo da pitaju pedera.

Savo opet? Ne znam šta da mislim o njemu kada ponovo ulazi sa ovima u neku priču.
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.007
Reaction score
11.827
Локација
JNA
Ako je Savo novi trener, on je za mene saboter i saučesnik u uništavanju Partizana, kao i ova uprava i bilo ko ko u ovakvoj situaciji sarađuje sa njima. Od mene neće imati podršku. Čovek je ladno pljunuo PONOVO na samog sebe, rekavši da se više nikada neće vraćati. Toliko o karakteru, koji se idealno slaže sa ovom upravom, a kakav je trener smo videli. Voleo sam ga kao Boga i uvek branio, ali ovaj put ne. Odlaskom Đumija, raspala se i naša igra sa njim, a u Olimpiji je dobio otkaz. Jako mi je žao što je prihvatio i pljunuo na sve, pao je u mojim očima.
(Ako je tačno da je potpisao)
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.400
Reaction score
4.629
Локација
Zemun
Gde ste procitali da je Savo potpisao? Ja sam ga krajem juna sreo na pumpi(pisao sam vec) i rekao je da ne postoji sansa da se ponovo vrati, posebno sto mu leze plata iz Slo, koja bi nestala da potpise ovde...
 
  • Like
Reactions: Zex

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.459
Reaction score
2.231
Savo tvom dolasku u ovo vreme amnesstiras kriminalce koji vode klub u propast to znaci da je uprava ok i slazes se sa nhihovim lopovlukom. Razmisli sta radis ili ti ili oni.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.889
Reaction score
13.728
Ако стварно долази онда могу само да му пожелим да буде тај који ће да испрати ову управу и дочека нову па да заузме упражњено место спортског директора и препусти тренерима екипу јер он није тренер. Сваки други исход ће га учинити човеком без стида и образа.
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
813
Reaction score
4.301
Локација
Beograd
Nije niko od igraca i trenera saboter, ali isto tako se ne vode nekom ljubavlju prema Partizanu ili ne znam ni ja cime. Glavni i jedini prioritet su im karijere, a o tome kakva je ta karijera kad joj je najbolja opcija rad sa Vucelicem i Vazurom mislim da nema potrebe preterano detaljisati. Novom treneru zelim da sto pre dobije nove nadredjene, ostalo nek zasluzi trudom i znanjem.
 

Dekstasijel

Početnik
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
96
Reaction score
257
Локација
Beograd
Aj sad da j majku Savu Milosevicu sto je prihvatio da dodje?

Ne znam nista o trenerskom poslu, sad da me zovu dosao bih. Dosao bih da probam da klub ne ugase. Da probam da popravim stvari neke, da nesto uradim.

Uprava se ljudi nece promeniti, sad i zvanicno moze da se potvrdi.

Spreceni su pojedini ljudi da preuzmu klub, nisu podobni, zavrsena prica.

Ovi ce da jasu i dalje dok iz straha ne pobjegnu. A taj strah mogu samo navijaci...
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Ne znam sta je problem da preuzme Ostoja klub i on je SNS, bolje Ostoja nego Vucela i Vazura. Nastavi da ih pljujes Mijailo Ostojicu
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.303
Reaction score
15.370
Локација
U pizdi materini
Ko bre ovde dovodi trenera kad je u klubu rasulo tj bolje da pitam ko se ugrađuje u platu mamu im jebem parazitsku ?

Koliko će da platimo mi nesposobnom Stolici za ovo planinarenje ?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top