Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2022/23.

Статус
Затворена за писање одговора.

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
595
Reaction score
839
Локација
Beograd
F od fudbala sa priprema nismo videli..ono cemu smo se nadali nestalo je vec na ovom gostovanju..lutovac,holander i belic nisu ni za moj IMT ...Ovo je sramota..i ako znam da je glupo reci titula je izgubljena vec nakon drugog kola,znamo da je to realno..mi moramo da dobijemo sve utakmice eventualno X u derbiju na strani i pobeda kuci da bi se osvojila tit ula...to je ova usrana liga najgora na svetu...ali ajde bar za evropu da se potrudimo i da udjemo u LE vise bi nam znacilo nego LK .Ono coravo govno od trenera se cudi penalima,a u proslom kolu se nisi cudio oci ti se osusile da bog da
 

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
Čestitam Ivici šupku na plaćanju obeštećenja od 300 000 eura na defanzivnog igrača za kojeg je recimo Miloš Jojić - Jap Stam što se tiče defanzive. Zaobilaze ga kao mrtvo kuče na putu, stoji deset metara od igrača pri centaršutu, čuva ništa. Sredina ništa, napad ništa, Radnički bolji.

I da, šta je kriterijum kod dovođenja djece u školu? Da budu najveće ciganšture u kraju?
 

zubac

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2007
Порука
490
Reaction score
1.754
Uzas, da nas ovako nadigra ovaj cigojnerski radnicki. Loptu ne mozemo da iznesemo sa svoje polovine, a kamoli da stisnemo kad treba. Ne otvarati temu za najboljeg fudbalera jer su svi bili ocajni, Zdjelar za nijansu najgori. Necemo ovako nigdje stici jer ko god nas malo stisne na sredini izbusi nas kao sito.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Kad cemo da oteramo vise ove cigane Ilijeva i Vazuru i matoru dzukelu. Mogli bre ovi cigani 2 da nam daju 5 komada. Na sta bre ovo livi jel treba da ispadnemo od Valete?! Cigani brate da dovedu 19 igraca na poziciju a nama drzava brani da dovedemo jebenog Pantovica iz Vozdovca za kog je ovaj iz Radnickog krilo Mesi licno. Da isutiramo ove beskicmenjake iz Partizana bre vise koji kurac
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.090
Reaction score
5.049
Локација
vezenemam
Sad će uprava da pohita da nas pojača - Zdjelar, Urošević, Rikardo i Natho nikako se ne uklapaju u ambicije kluba!
Čim se to reši, napadamo sve!
 

CH3COOH

Početnik
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
83
Reaction score
166
Локација
Novi Sad
Puno podrska za Stolicu !!

Prste treba uperiti u upravu koja nije bila sposobna da kompletira tim i odradi pripreme kako dolikuje.. ne znam sta smo mogli drugo da ocekujemo, trda ekipa, teren.. a mi ne uigrani..

UPRAVA NAPOLJE !
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.872
Reaction score
13.639
Немам никакву намеру да безрезервно браним Столицу, биће му како је заслужио али ово данас је лош терен+Миша Пилатес у комбинацији. Овакав контраст у односу на оно што смо показали на припремама и на меч са Јавором може да се објасни само тиме. Ајде да смо играли ко курац од кад је Столица дошао па и да кажеш да је ствар апсолутно у тренеру али ово је нешто друго.
На страну и то што немамо голмана али језиво како су нас надтрчали, језиво. По мени један од главних разлога за овај распад вечерас је управо то. Ова безглава игра је била директна последица тога.
Ово како смо физички изгледали на терену је сигурно резултат неких погрешних тренинга ове недеље од стране стручњака за кондицију којим је уништио играче. Играчи који су тркачки једни од најспособнијих Филиповић, Андраде су се распали...Филиповић већ до полувремена.....шта рећи тек о осталима..... И играчи тотенхема доживљавају колапс, али на тренингу не на мечу.....и не тренирају овако у току сезоне.
Јебени раднички нас је надтрчао са крезавим аксентијевићем и почели смо нешто да предузимамо тек кад су и они пали...јебем ти пилатес стручњака и његове вежбице, набијем га на курац.

Пуна подршка за играче, свака част момцима што су смогли снаге и за овај резултат. Претешко је играти против управе и "стручњака" у стручном штабу. Из авиона се видело да се обавила катастрофална физичка припрема играча за меч.
Све је то ипак празна прича док је присутан канцер у управи клуба..........а они ће бити ту докле и онај који креира реалност у српском фудбалу па је у том случају свеједно да ли смо на минус 20 или на минус 2...... Само једну жељу имам - да победимо говна у дербију. И као што ни његовом претходнику нисам опростио нећу ни Столици ако до тога не дође.
 
Последња измена:

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.445
Reaction score
2.213
Pomracenje jos u drugom kolu ako je ovo napredak u igri onda svaka cast Stolici. Ja bi mu preporucio dok je vreme da uzme onu bocu sta celu utakmicu drzi u ruci i da sto pre napusti klupu Partizana da ne bi bio saucesnik uprave kluba za neuspesnu sezonu. Danas Radnicki je vise nego zasluzeno zasluzio pobedu jeste da je mali klub u odnos na Partizan ali nas je danas potpuno nadigrao. Prvo poluvreme nesto smo i igrali ali drugo je bilo katastrofa. Mozda je i ovako bolje da nam se ovo desava na pocetku sezone nego kao prosle godine na kraju da ispadnemo od borbe za titulu.Ja od igraca koji su dosli kao pojacanja ja nisam video da smo i dobili pojacanja.UPRAVAAAA NAPOLJEEEEEEEEEEEEEEEE.
 

wolf77

Početnik
Учлањен(а)
27.06.2022
Порука
16
Reaction score
66
Локација
Novi Sad
Ljudi moji,da li ćemo ovo i dalje da trpimo ili ćemo da postupamo gore nego navijaci Olimpije iz Ljubljane pre par dana?6 godina nećemo videti titulu,a 90% naših navijača ćute i veruju u bajke da ćemo osvojiti titulu...Gledajte ko nam je u upravi,otac troje dece,kriminalac Vazura,trener koji je beležio istorijske rezultate(naravno negativne) sa Orlićima,u marketingu nam stoji Bilja City koja slikanje navijaca sa igračima održava radnim danom u 12h,Miša Pilates glavni fizio...Šehovic nam je pre 2 godine odmogao protiv Voždovca ako se sećate,sada nas opet udaljava od titule,Fejsa čuva decu kod kuce,štoperi isto ne znaju koji sport igraju..I zato vreme je!A svi znate za šta je vreme.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top