Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2022/23.

Статус
Затворена за писање одговора.

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.008
Kazu pojedinci da niko nece u Partizan na Stolicino mesto. Netacno, uprava vec sprema zamenu i favorit je Slavko Matic sa asistentom Valeri Bozinovom. U karijeri je treenirao velicine poput: Sloboda Uzice (nije ni pola sezone sastavio), Al Nojoom (drugoligas iz Saudijske Arabije), Arda Kardzhali (neki bugarski Metalac) i trenutno trener takodje bugarskog tima Septemvri.

PISAJ UPRAVO, NE DAJ DA STANE!!!
 

њакви

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
541
Reaction score
2.168
Локација
45
@Стојанче Ристевски
Не знам, нисам паметан. С једне стране се слажем са свим што си написао, али опет с друге не видим бојкот ни као најмање лоше решење. Једноставно не знам како би празан стадион у овом тренутку могао да промени било шта.
 

El Patron

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
972
Reaction score
4.349
Локација
Nis
Nismo mi klub gde ce stolica da se uci pa ako mu eksperiment ne ide kako treba jbg....nije bre isto da zavrsis drugi i sesti! Ovde su ljudi branili AS ne zato sto su njegovi "svedoci" vec zato sto trenutno nema bolji!....ali se ovde vodi i dalje neka diskusija na -4 kao da zivimo u engleskoj pa ce sad stolica da napravi sistem! Spremite zivce, svaka utakmica derbi...u tom smo rangu.
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.167
Reaction score
4.368
Stolica je viđen kao žrtveno jagnje pre nego što je i promovisan . Poniženjima nema kraja, državni bankomat sada je dostupan i Radničkom iz Niša, imaju ogroman budžet, planiraju tri odlična pojačanja i plan je da nas ponize i sve učine da ne budemo ni drugi, što može da se vrlo lako desi. Ono što je zajedničko za Vučelića, Terzića i Tončeva je da zajednički rade protiv Partizana, a u korist vrhovnog vođe.
 

Urije

Grobarčina
Учлањен(а)
03.05.2010
Порука
1.585
Reaction score
3.111
Локација
PRIJEDOR-CRNO BELI GRAD
U moru svega ovog što nam se dešava vec evo skoro deceniju kako je ovaj šljam na vlasti u klubu, pa i na vrh propale drżve, žao mi je sto su ti neki ljudi sa istoka bili prava priča, a sad se prodali za siću dilerima i ubicama. Nama nema spasa i sa bojkotom i bez bojkota dok je slina na vlasti. I još samo jedno, šta se samo nakotilo realnih Grobara...
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.008
U moru svega ovog što nam se dešava vec evo skoro deceniju kako je ovaj šljam na vlasti u klubu, pa i na vrh propale drżve, žao mi je sto su ti neki ljudi sa istoka bili prava priča, a sad se prodali za siću dilerima i ubicama. Nama nema spasa i sa bojkotom i bez bojkota dok je slina na vlasti. I još samo jedno, šta se samo nakotilo realnih Grobara...
Prijatelju, ljudima idu na gajbu...
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Nije dugo trebalo idolopoklonicima bivšeg trenera da se jave. Istina, dva remija u prva tri kola su opravdanje da se nešto kaže ali da se kaže na konto onoga što se dešava a ne da se kaže tako što se likuje ˝jer nema boljeg od Stanoja˝. Napisao sam da će biti teško i bolno oporaviti se od prethodne dve sezone. Napisao posle mesec dana od njegovog povratka šta će biti kada ode Stanojević. Ali nebitno, bitno je ovo što se sad dešava i hajde da zanemarimo da je sve ovo posledica ˝nečega˝. Naravno, sve su to krajnja dela lopovske politike Uprave koja ne zna šta želi. Oni bi titulu u sebi, da se kurče nad trenerom, a to što na konferenciji niko ne sme da kaže da idemo po titulu, to nikom ništa? Nema problema, ne mora titula ali onda stani iza trenera ako radi što ste se dogovorili. Iskreno, ako je ovo plan bio Uprave i Stolice, da se ovo radi...

OK, ne mora titula, idemo na oporavak, da napravimo bar pokušaj nekog sistema igre. A realno OVE godine titulu možemo bukvalno da sanjamo jer znamo šta ona donosi. Daj Bože da nas ne sapliću i za to drugo mesto a deluje mi da će biti i toga. Nemoguće je za ovako kratko vremena nešto konkretno napraviti ali ako ne očekujem ČUDA u startu, pa ne očekujem ni da me neko zajebava. Ako je Šehović na desnom beku u prošlom kolu ŽUTI KARTON na granici CRVENOG, ali da mu se progleda kroz prste jer je prvi kiks, ona postava od juče jer za disciplinski jer dva puta za redom zajebavati narod nije ok. Nebitni su izgubljeni bodovi, bitno je izgubljeno 180 minuta u kojima ništa konkretno nismo videli od ideje koju Stolica želi da sprovede u delo. Zamisli ti to jebote, prva utakmica na JNA u novoj sezoni, nov tim, nov trener, žele ljudi da veruju da će nešto biti od nas, i onda gospodin Ilija Stolica stavi Lutovca na desnog beka, ˝BOMBA˝ od igrača sedi na klupi a igra Terzić. Gde ti je desni bek? Nije dovoljno dobar Aksentijević ali si zadovoljan ekipom? Ajde beži bre tamo, nemoj da nas zajebavaš. Posle opet vadi Natha a Andrade ˝leva noga˝ostaje. Koji kurac!? Čovek se nije video na onoj poziciji, nebitan totalno. Moram da izrazim čuđenje kako je odigrao ovaj novi, Belić. Dečko je poginuo, posle 100 godina da se vide klizeći startovi koji stvarno blokiraju šut. Pozitivno sam iznenađen a valja primetiti da dečko ima snage kao konj. Hmmm a prošao pripreme sa drugim timom. Da nije do spreme i trenera?

Za kraj, Stolica se pogubio ali nemoguće videti super stvari posle tako kratko vremena. Doneo je dobre stvari, bolje reći oterao loše, mnogo promenio, pokušao je novu igru od koje je već pa odustao što govori da onda nešto sa njim nije u redu. ALI... Kada posle 3 kola i loše igre krene orkestrirana smena trenera, već preko 30 napisa u Mozzartsportu, Telegrafu, Mondu, na stranicama na netu posvećene Partizanu, kada već pominju imena novog trenera i nabrajaju sve loše što Stolica radi, pa neki rezon mi kaže da mu treba dati podršku. Jer, bilo je gubljenja titula, bilo je derbija, bila je Flora, bili su prokleti Holanđani... ALI tada kritike javne nigde nije bilo!
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.271
Reaction score
18.337
Локација
Kej Republika
Sve oko našeg FK-a je baš trulo, faza raspadanja.
Još sad ove vrućine pa sve još više vonja.

Klub jašu osione neznalice, došle da ućare pare za sebe i svoje najbliže saradnike. Boli njih kurac i za Partizan, još manje za nas.
Bukvalno nijedan sektor kluba ne funkcioniše.
Godina 2022. a naš FK polako klizi u amaterski.

Stadion se raspada, smrdi na fekalije, ćelavi majmuni kontrolišu ko će i šta da peva. Isfrustirani pojedinci jebu majke i decu igračima i treneru od prvog pogrešnog pasa.

Sve kreće od ljudi koji vode klub. Da su oni pravi, da pokažu znanje i želju, onda bi mogli da palamudimo o treneru i igračima. Pa i kad budemo drugi, da budemo ponosi, jer jebiga sve smo probali.

Stolica, Stanoje, Savo, Marko, Bata...
Postalo je nebitno ko je trener, nijanse su u pitanju.
Mada svi imaju zajednički imenitelj, svi su sarađivali sa ovom upravom. Svi su bili zadovoljni "pojačanjima" i nisu previše talasali. Ćelavi je otišao u jebeni Videoton posle naše istorijske titule.
Velikoj većini tih trenera vrhunac karijere će biti naš FK. Nikad nisu niti će trenirati veći klub (Ćelavi i Jokan su statistička greška).

Nama treba sposobnija uprava.
Koliko je to realno u sns Srbiji? Nisam siguran, čak sam više pesimista. Ali ovako ako se nastavi, Telepotik će prodati da vrate dugove, stadion izdavati za koridu, igrače dovoditi iz Spota i Male Moštanice.

Mi trenutno trčimo trku za drugo, treće mesto.
Sa trona se kezi krezuba, gola, državna ljubimica.
Čeka da potonemo još dublje, da nas zadavi.
Glavati vepar stankela čeka derbi za koju nedelju da nas još više satre. U našoj kući. Derbi gde ćemo ući sa minusom od 5-6 bodova, ako ne i više.

Svileni gajtan je spreman. Jedan kraj drži naša uprava, drugi je u rukama sns ciganske Srbije.

Ono kako se trenutno osećam staje u jednu reč, nemoć.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Da li ste skontali sinoć da je dobijeno zeleno svetlo za smenu uprave?

Došli ljudi u crnom, zabranili da se viče jedno, ali su vikali ono drugo zajedno sa ostatkom stadiona. Parole na jugu isto. To je to, ode Vazura, ode Vučela... Ali znamo ko im dovodi zamenike, koji će osigurati uvek jako 2.mesto. Skoro da sam otkrio ko je.
 

SalePFK

Početnik
Учлањен(а)
03.07.2018
Порука
89
Reaction score
107
Локација
Novi Sad
Stolica je viđen kao žrtveno jagnje pre nego što je i promovisan . Poniženjima nema kraja, državni bankomat sada je dostupan i Radničkom iz Niša, imaju ogroman budžet, planiraju tri odlična pojačanja i plan je da nas ponize i sve učine da ne budemo ni drugi, što može da se vrlo lako desi. Ono što je zajedničko za Vučelića, Terzića i Tončeva je da zajednički rade protiv Partizana, a u korist vrhovnog vođe.
Чак и дресови Радничко асоцирају на циганске.... кад су они били бели, никад. А наша управа одрађује одличан посао
 

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.253
Reaction score
3.717
Sto se tice bojkota, po meni neefikasno i "rešenje" koje ne zahteva neko posebno cimanje,ali je i takav rezultat. Imali smo bojkot i kada su navijačke grupe bile cenjenije od običnih ljudi i kada je ljudima isto dopizdelo od pilicarskog vodjenja kluba. I onda se pusti besplatan ulaz protiv ofka i dodje 15.000 ljudi. Ko će da organizuje bojkot? Objaviće se na netu? Od strane koga? Na standardnih 2 do 3.000 ljudi koji sada dolaze sigurno je pola onih koji ne prate forume i slična glasila i zabole ih za bojkote i druge akcije, oni dolaze, pa dolaze. Drugo, ljudi koji su sad za bojkot da li dolaze redovno na stadion ili su već u ličnom bojkotu pa se praktično ni ne odriču dolaska na stadion, takav, kakav je?

Što se tiče Stanoja, slažem se da generalno nema potrebe da se preterano spominje i nabija na nos ljudima. Ko ga poštuje, poštuje, ko ga ne podnosi, ne podnosi.
Sa druge strane odgovor da se ne spominje izdajnik, saboter, krpa sigurno neće dovesti do pomirenja strana.
 

Dekstasijel

Početnik
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
96
Reaction score
257
Локација
Beograd
Samo me zanima da li mi dovoljno volimo Partizan da ga odbranimo od svega zlog?

Ne mora nikakva tuca ni sa kim, protest ispred stadiona, okupljanje...protiv uprave...

Ako nas dodje 1000 to je dobra polazna tacka.

Ostalo je sve sviranje q
 

Micun

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
837
Reaction score
3.308
Локација
Beograd
Bojkot juga protiv zeke je rezultovao da istok i zapad budu dobro popunjeni. Iso sam na svaku domacu u tom periodu i bilo je ekstra. Nikad istok i zapad nisu bojkotovali. Poseta je bila mnooogo bolja tad nego danas sve bez juga.

Jedino sto moze da rezultuje smenom uprave je borba izmedju SNS struja. U najboljem sdlucaju sns struja koja će umesto ivice dovesti nekog normalnijeg da se bavi sportskim delom. Javan bojkot moze u medijima biti iskoriscen od strane jedne sns struje kao protiv argument pred 'donodiocem odluka'. U fazonu: 'gazda, pusti mene da probam, vidis da je debeli krmak izazvao bojkot, ne ume ni da ukrade ko covek...'

Takodje, sluzbeni navijaci su ucestvovali u 'uprava napolje', tv arena nije dirala reglere dok se to vikalo. Ko zna, mozda se nesto vec desava.

Posto protesta nece biti, a ni zamisljene mase koja ce sa tribine vikati svoje zahteve, bojkot je jedino sto moze da se uradi a da ima promil sanse da ima ikakv efekat. Promil je jako nizak procenat, naglasavam, ali većeg nema. Kenjanje po mrezama ima nizi procenat sanse od bojkota, a smara za medalju.

Na kraju, budzet jednog fudbalskog kluba u srbiji je smesan u odnosu na obrt jedne osrednje gradjevinske firme. Samo je povraćaj ulozenog jako brz sto je super za sitno muljanje. Nemojte biti ludi da mislite da je kradja jednog transfera nekog fudbslera veća od jednog solidnog drzavnog tendera. Dakle, ako neko oće da jajari sa parama od transfera, nije mu u interesu da ugasi Partizan. Na protiv, pa kod nas uvek ima neko zdrebe za zavaljati. Sto bi nelo gasio nesto od cega moze da zaradi. I za interese sns-a tom ergelom se moze bolje upravljati nego sto to ovi rade.

Sto ih ne bi oterali i postavili druge jednako odane, a manje omrazene u javnosti?
 

allucard

Početnik
Учлањен(а)
30.06.2022
Порука
152
Reaction score
448
Локација
Nis
Ove ce smeniti, sledeci koji dodju ce da kazu kako je situacija u klubu ocajna, kako ce da podignu tuzbe protiv prethodne uprave (naravno, nece se desiti jer su svi u istom camcu) i da zbog prethodnika moraju da reorganizuju klub kako se ne bi ugasili. Onda ce drzava dovesti nekog bednog sponzora, potpisati reprogram poreza, nova uprava ce se zahvaliti vucku, kako nas je spasio i ucinio sve za opstanak kluba i kako Grobari treba da budu zahvalni a ne da skandiraju protiv njega na utakmicama. Sto je najgore, proci ce kod nekih.
Proci ce ova i sledeca sezona u "reorganizaciji" (citaj - poklonice titule ciganki, kod nas ce prodati sve sto hoda) i onda ce kao poceti da stvaraju neki tim, dovesce par boljih igraca, bice neki sistem ali naravno nece biti dovoljno zato sto ce cigani biti daleko zbog svog novca koji guraju tamo, a da ne pominjem logistiku. Kada konacno bude izgledalo kao da mozemo da im pariramo, prodace te neke nosioce igre i bice isto kao i svake sezone pod ovom upravom.
Sve dok je pedercine na celu ove drzave, bice ovako i nikako drugacije. Nece se ponoviti novi Marko Nikolic. Jedino cemu mozemo da se nadamo je da uradimo nesto u Evropi, a tamo su nam maksimalni realni dometi cetvrt-finale LC ili da prodjemo grupu LE.
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.158
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo
Da li ste skontali sinoć da je dobijeno zeleno svetlo za smenu uprave?

Došli ljudi u crnom, zabranili da se viče jedno, ali su vikali ono drugo zajedno sa ostatkom stadiona. Parole na jugu isto. To je to, ode Vazura, ode Vučela... Ali znamo ko im dovodi zamenike, koji će osigurati uvek jako 2.mesto. Skoro da sam otkrio ko je.


Mislim da i dalje nema nista od toga, izjahace uprava mandat do kraja. Jug trazi da odu, pa ce oni poslusati...ccc
Pa ove krpe protiv uprave su 77.koje govore da su dobili zuti/crveni karton.

Jugu je bitnije ne pevati protiv pedera jer mu to smeta, ovaj, ipak mu ne smeta, ovaj smeta. Ili sto bi oni rekli "nema politike na tribini".
To je tacka br. 1

Verovatno jedina koja je tamo aktuelna.
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.557
Reaction score
11.054
Bojkot je odavno izgubio smisao, jednostavno je - ide u korist upravi. Nekada se koliko-toliko vodilo racuna da na tribinama bude ljudi i da bude sve uredno, nekada se vodilo i racuna o tome da se u sportskom sektoru zaposljavaju strucni ljudi, kako bi peglali sranja koja su foteljasi oduvek pravili.

Ja sam apsolutno saglasan sa kolegom @Micun , fudbalski klub u Srbiji nije bas toliko profitabilan za profitere kao sto izgleda, cak do te mere da ljudi za koje smatramo da profitiraju od kluba, gube svoje pare u istom. Medjutim, u ovakvim uslovima su savrseni da se operu pare koje se zarade u profitabilnijim biznisima. Kad se sabere broj nacina za to, odnosno da isti ljudi imaju pipke ne samo u jednom klubu, vec u celom fudbalskom biznisu, dodjemo do toga da se tu ipak okrece mnogo vise para nego u prosecnoj gradjevinskoj firmi.

Vazura npr. je niko i nista, lako je proceniti ciji je pijun i koja mu je uloga, ali realno on sa 5k eura mesecno od klupske plate i recimo jos toliko od nekog privatnog biznisa, u ovakvoj drzavi zivi kao bog.

Naravno da on i struja kojoj pripada ne zele da odu i da ce uraditi sve da ostanu klubu. Naravno da ima ljudi koji jedva cekaju da uskoce tu. I tu se vec mi nista ne pitamo. Apsolutno ih boli kurac da li ce na stadionu biti 15 ljudi ili 15 hiljada ljudi.

Ono sto mi mozemo je da npr. izlomimo 10 krastavaca koji sa zadatkom dodju na istok. To nije tesko. 12-13 ljudi na drugoj strani i resen problem.
Ali razumem sto ljudi nece. Znaju da ce da snose i zakonske i ulicne posledice za takvu reakciju, a da ce krastavce stititi onaj koji ih je i poslao. Ljudi rade, imaju decu da hrane, imaju svoje probleme, jednostavno dignu ruke od stadiona. Sebe svrstavam u tu grupu. Ima vec nekoliko godina kako namenski nisam dosao na fudbal, a to sto sam isao, isao sam jer se manje ili vise poklapalo sa kosarkom u pioniru/areni.

Nista se u skorije vreme popraviti nece, sta god mi uradili, jer je tacno da se uticaj normalnih navijaca u ovakvim uslovima meri promilima.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.751
Reaction score
29.610
Локација
Beograd
Ima ,,neorganizovanih,, navijača kojima je Partizan toliko ,,u krvi,, da nikakav poziv na bojkot neće da ih otera sa JNA...
Uostalom i da svi ,,neorganizovani,, pod pritiskom, pod nagovorom, sopstvenom voljom, ili pod batinama, odustanu od dolaska, doći će ,,organizovani,, i u čemu je onda poenta? Da oni sami budu na stadionu? Pa šta bi to promenilo u korist Partizana?
Bojkot apsolutno nije nikakvo rešenje i ništa ne rešava, i nemoguće ga je (bar zasad) uspešno ostvariti...
To je bar neko moje mišljenje, a slobodu izbora ima svako - dođi ili ne dođi, isto kao i dosad, svako će imati neki razlog za ili neki razlog protiv...
Dalje sve i da se desi čudo i da se bez besplatnog ulaza omasovi stadion sa 10k plus navijača. Uvek se prvo popuni jug.
Nisam baš siguran da u nekom ukupnom celosezonskom ,,proseku,, Jug ima više posetilaca nego Istok i Zapad zajedno...ne mogu da ih sve prebrojim i ne znam gde se mogu naći podaci, ali...
Zamisli ti to jebote, prva utakmica na JNA u novoj sezoni, nov tim, nov trener, žele ljudi da veruju da će nešto biti od nas, i onda gospodin Ilija Stolica stavi Lutovca na desnog beka, ˝BOMBA˝ od igrača sedi na klupi a igra Terzić.
Posle opet vadi Natha a Andrade ˝leva noga˝ostaje. Koji kurac!? Čovek se nije video na onoj poziciji, nebitan totalno.
Slažem se sa dosta onoga što si rekao u tvom postu, ali u ovim ,,fudbalskim,, detaljima, baš i ne...Lutovac je bio neuporedivo bolji sinoć nego Filipović ili Šehović u Nišu, što znači da je Stolica uradio pravu stvar što se te pozicije tiče...čak si mi dao i inspiraciju da za njega glasam kao za igrača utakmice...
Dija Bata nije prošao pripreme i verovatno nema snage za više od pola sata, odluka da ga kao ,,brzanjca,, ,,pustiš na teren,, kad se protivnik malo umori i nije tako loša (iako bih ga ja uveo još na poluvremenu)...
Trebao je da menja i Natha i Andradea, ali koga da uvede? I kad? Koliko god da sam ofanzivan, ipak neko mora da se bavi i odbranom - Andrade je mlađi i više prostora može da pokrije nego Natho, logično je bilo ko prvi izlazi, a ko ostaje na terenu...

I ne obraćam se samo tebi lično, ali valjda smo svesni da je Partizanu skoro pa nemoguće ove sezone (a i prethodnih, a i potonjih) uzeti titulu u Srbiji, i čemu onda tolika frustracija na Forumu što je Partizan juče odigrao nerešeno...
Konsolidovali smo odbranu u odnosu na Niš, stvorili dosta šansi, tim nam se još uvek (odlascima igrača) više rastavlja nego što se sastavlja (dolaskom još neophodnih igrača!), pa nije Stolica Mandrak Mađioničar - hop, mahne rukom i Lutovac postane najbolji svetski bek, Natho se podmladi 10 godina, a Ćićko i Baždar daju po het-trik...

Jbg, ne ide to baš tako...

Tražili smo da odu ,,domaći sporaći i neefektivni,, - otišli su (a uprava prodala i dva klinca pride), tražili smo da igraju naši ,,klinci,, evo igraju koliko-toliko, ali to ne donosi rezultate, tražili smo pojačanja...Andrade je tu, Dija Bata...Sveta van forme, Fića kiksara...
To nam je što nam je, zasad...

Bilo bi dobro da se ubedljivo pobedi u sledećoj, ako može...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top