Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2022/23.

Статус
Затворена за писање одговора.

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
Nema ovde nevinih, ako se Savo vec vratio, zelim mu da uspe da implementira sve ono pozitivno iz proslog mandata, ali da izbegne one tunele, takodje iz proslog mandata.
Zagovarao je ideju brzog fudbala, u napadu ima dovoljno brzine, u sredini jedino ako zaduze po skuter pred utakmicu, a odbrana jbg.
 

kon šoneri

Početnik
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
36
Reaction score
51
Локација
Pale,RS
Savo ako dodje,on je za mene isto kao Stanojevic i Stolica,saucesnik Vazure i Vucelica(Vučića) u gasenju Partizana.
Izgubice svako postovanje i bice zapamcen kao takav.Stanojevic i Stolica su se popisali po debi i bice upamceni da su sluzili unistiteljima Partizana,nadam se da to nece uraditi i Milosevic.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.446
Reaction score
2.214
Sve je u klub cudno celi stadion skandira UPRAVAAAA NAPOLJEEE, nema nikakav odziv na to oni rade istim tempon Savo moze da bude sportski direktor ili menajder sportski trener ne verujem da ce nesto uspeti da popravi u kakvo rasulo se klub nalazi.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.950
Локација
Žrnov
.........
Spreceni su pojedini ljudi da preuzmu klub, nisu podobni, zavrsena prica.

Ovi ce da jasu i dalje dok iz straha ne pobjegnu. A taj strah mogu samo navijaci...
A onda je mrmot zavio čokladu :buhaha
1. oni ne mogu samo da odu, jer nisu sami ni došli. mogu da odu kad im gospodar to dozvoli.
2. koji navijači? SNSnavijači?
 

Dzodzi

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2012
Порука
415
Reaction score
980
Savo ako dođe (a hoće kako stvari stoje) pogazio je sve što je govorio do sada. Imao je podršku velikog broja ljudi koje znam i koji navijaju za Partizan, i onda kad je odlazio. Ali sada, ne znam. Čudi me da je prihvatio ovo jer je ekipa a i klub u totalnom raspadu. Ako uspije nešto da isčupa, svaka mu čast. Ali prije da će biti popljuvan a ne znam šta mu to treba. Pogotovo da radi sa ovima.

Jedino ako zna nešto što mi ne znamo, a to je da dolazi nova uprava?
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.248
Reaction score
2.900
Ovo je za Sava izazov,zato se vratio..moje misljenje…tako isto ne moze niko da me ubedi da ova ekipa nije bolja od proslogodisnje..mislim da i Savo to vidi..ekipa ima materijala,ali mora da se to dotera u red.
Na sve to stil igre kod Sava mi se bas svideo…ja mislim da je u ovom trenutku dobro resenje..
UPRVA NAPOLjE!!! To i dalje stoji!
 

allucard

Početnik
Учлањен(а)
30.06.2022
Порука
152
Reaction score
448
Локација
Nis
Nadam se da je Savo naucio greske iz prvog mandata, ova trenutna ekipa je duplo bolja od one koju je nasledio u prvom mandatu. Uz par pogodaka, mozemo stvarno dobro da izgledamo. Naravno titulu necemo videti zbog spoljnih faktora, ali bar se necemo blamirati protiv kiprana i slicnih. I uvek cemo ugaziti ciganku.
 

Mandragor

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2006
Порука
633
Reaction score
3.879
Bes usmeriti gde treba. Savo je upravo pokazao da mu je bitniji Partizan od ega i sujete, i mnogo ga postujem zbog toga. Ja ne vidim drugi motiv da dodje ovde moze da ima, i sa te strane mu hvala. I da su vece pare od onih koje dobija da sedi i odmara (a dobija velike pare za nase uslove), ne bi bile vredne toga nikome. Cak verujem i da je on bio na klupi sinoc, da onu govnariju sa jugom ne bi ni gledali.

Jedino pitanje je da li uopste ima svrhe da se bilo sta spasava sa ovakvim jugom, upravom i drzavom? I da smenimo upravu, ostaju drzava i jug... U sustini, isti kurac. Atmosfera je svakako bolesna i ostace bolesna jos neko vreme. Sve dok pussylips ne ode pod mac...
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
Ima svrhe, samo pobuna iznutra moze makar da nam savest smiri, da da makar iluziju da se nismo sasvim predali.
Ne mislim da je Savo tu zbog ideala, da ga je zvao Peking Wanderers, djoku bi kod nas dosao. Ali da ne voli cigane - ne voli, da ima neku ideju - ima, vec je gresio pa ce valjda znati da greske izbegne...
Sve se opet svodi na derbi, tih par utakmica ce dati ton oboj vec sada mracnoj sezoni.
 

Yossarian

Početnik
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
164
Reaction score
369
Emocije na stranu.
Potreban nam je trener koji bi izborio drugo mesto i kvalifikacije za LS sledece godine.
Prolece u Evropi (kakvoj takvoj) bi bio bonus.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top