Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2022/23.

Статус
Затворена за писање одговора.

-Sale-

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
691
Reaction score
1.927
Ovo nije odlagnje, nego odabir termina utakmice. Najbolje da pošto su sve utakmice predviđene za subotu ne pomeramo ni jednu, nego da igramo evropu u četvrtak a ligu u subotu.
Mislite da je isto igrati
utorak(kuci)-subota(kuci)-sreda
i cetvrtak(gost)-nedelja(gost)-sreda?
 

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
767
Reaction score
1.883
Koliko znam, Legitimno pravo Partizana, kao domaćina, je da izabere da se utakmica odigra 24h kasnije.
Što se tiče vremene početka utakmice, to može odrediti SUP u skladu sa bezbednosnim procenama.
Neznam šta tu ima cigani da se slažu, ne tražimo mi odlaganje utaknice uopšte i za neki drugi slobodan termin, pa sad cigani dali se slažu.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.872
Reaction score
13.639
Било би шокантно да цигани прихвате одлагање дербија у моменту кад им баш одговара тај термин. Играће Европу па ревијални меч у лиги и онда дерби. Ми ћемо се покидати до дербија и напутовати се али ко зна можда испадне боље него да одмарамо и омлитавимо јер нам фали јачи ритам пошти смо сезону почели килаво. Кортизол (хормон стреса) краткорочно може да буде користан хормон јер ради у садејству са адреналином и сличним фајтерским хормонима.
 

El Patron

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
972
Reaction score
4.348
Локација
Nis
Meni je vazno da Petric ostane trener sto duze, od kad je on preuzeo stvari, sve lepo ide...neko ima pamet a neko ima srecu.
 

GoxyBG04

Početnik
Учлањен(а)
19.07.2021
Порука
122
Reaction score
196
Локација
Beograd
Koliko vas bi bilo za to da mi izadjemo u suret ciganima da je njima trebalo pomeranje derbija? Nula

Nego, 1.000 dinara za jug, malo li je na ovu skupocu.
 

GoxyBG04

Početnik
Учлањен(а)
19.07.2021
Порука
122
Reaction score
196
Локација
Beograd
Okej sorry, moja greska, pre nekih sat sam citao intervju Knezevica pa mi sveze ostalo u glavi..
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top