Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2022/23.

Статус
Затворена за писање одговора.

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Ovo za bonuse bi imalo smisla kad bi zakonom zabranio da mladi igraci mogu da potpisu za klub van Srbije prije 23-24 godine, ovako si osudjen da ti je bonus uvijek najgori igrac, u nasoj ligi po mogucnosti neko iz odbrane ili golman. Cigani su npr na tu foru forsirali ovog erakovica koji je imao srecu da mu za saigraca dodje standardni igrac Leverkuzena pa je nesto i naucio o fudbalu...
Ja da se pitam, bonus bi mi bio Bazdar ili Petkovic, Petkovic jeste krilo, Bazdar vise polu spic ali mali ima veca muda i dao bi mu da igra prije Jovica i Terzica, a vjerovatno i prije Petkovica.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Mi moramo da ih napadnemo bas bas i da povedemo. I njihovi su stoperi u debaklu kao i nasi. Eto ako je Jovic bonus moze da pokaze da je i dalje fudbaler,znam da talenat ne moze da se izgubi. Idemo jako kao da smrt nije nista i kao da znamo nesto!
 

wolf77

Početnik
Учлањен(а)
27.06.2022
Порука
16
Reaction score
66
Локација
Novi Sad
Šta reci za štopere,ne znaš ko će više kikseva imati sutra...ostaje nada da će Sveta imati odličan derbi(ako je istina da igramo sa 3 stopera)kao na prvom derbiju Stanoja u 2020.A ovog Jovića kad vidim na terenu dođe mi da se bacim sa mosta,Petković 1000 puta bolje rešenje.Natha ako ne stavi u prvih 11, pukli smo
 

vladokv

Grobar
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
340
Reaction score
837
Локација
Kraljevo
moje misljenje je da mi eventualno mozemo da ih ugrozimo iz neke tranzicije, stoga ocekujem da se postavimo duboko na nasoj polovini i nakon osvajanja poseda kroz neku direktnu igru pokusamo da ih napadnemo.

sto se tice defanzive, vise bih voleo da sa obe strane bocni ofanzivni igraju povuceno ( da makar budemo kompaktni u tom bloku ) nego da ova trojica ostanu visoko gore kao da nesto pritiskaju, a da iza njih par centralnih veznih ne moze da zatvori nista ( posebno ako ova petorica pozadi budu igrali "u liniji" ).

obavezno treba skrenuti paznju da se ne prave glupavi prekidi u opasnim zonama. Ocajni smo na prekidu.
 
Последња измена:

El Patron

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
972
Reaction score
4.349
Локација
Nis
Totalno nepoverenje u bekove zato I ova pickasta formacija....dupliracemo krila a sredina ce biti svajacarski sir. Sredina sutra mora da igra kao u transu. Dijabate da im jebe kevu i Rikardo da ima bolji ucinak nego prosle godine.
 

Grncarija

Grobar
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
1.386
Reaction score
5.167
Локација
Beograd
Zadovoljan sam postavom, jedino bih bio srećan ako nađemo uskoro zamenu za živkovića.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.753
Reaction score
29.619
Локација
Beograd
Opet kladionica zna sastav pre početka meča.
Normalno da zna kad je sponzor lige. Možda zna i tačan rezultat.

Nisam ni čitao njihov sastav, cenim da će Flaš Gordan i Adi Nađ da stave dva golmana, tri štopera, dva beka, jednog veznjaka koji će da ispucava lopte ka povređenom Rikardu i Dijabateu koji voli da igra, i da se nadaju da će ovaj drugi sam da uspe da se ,,ciganima,, usere u život. A bonus mora da bude na terenu, ali nije obavezno i da igra nešto.
I to je to, taktika i tim za sutra.

:napred-partizan:
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
810
Reaction score
4.295
Локација
Beograd
Opet kladionica zna sastav pre početka meča.


Kladionica se ovo leto nalupetala raznih gluposti, omiljena mi je bila ona najava da cemo dovesti napadaca iz druge lige Juzne Afrike za pola miliona evra, sto se naravno nije desilo. Ocigledno su ostali bez informacija iz kluba na kraju prosle sezone. Promasili su sastav skroz za prvi mec sa Hamrunom, Ivkovic koji je jako pouzdan bio do sad najavljuje sistem sa 4 pozadi, Belica i Natha u 11 i Andradea na klupi, tako da je mnogo verovatnije da ce takav sastav poceti utakmicu.
 

Nikola9875

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
367
Reaction score
1.571
Локација
Novi Sad
Popović-Saničanin, Vujačić, Marković- Urošević, Traore, Patrik, Živković-Menig, Baždar, Dijabate...ovo mi deluje kao nazad najmanje bušna , a napred najnepredvidivija opcija tj. ona koje se cigani najviše plaše...imajući u vidu da Rikardo u zadnja 3 derbija nije ušao u šansu (daj Bože da grešim, al mislim da je "pročitan"), njega i Natha bih bacio u vatru poslednjih pola sata, na njihovu istrošenu odbranu, bez obzira na rezultat.
Sa druge strane mi se čini, da Baždar može itekako da ih zbuni i da se ispostavi kao pozitivno iznenađnje (nešto slično kao F.Stevanović 2019., kad je Savo iznenadio i nas i njih), takođe mislim da je on i najbolja opcija za bonus uzimajući u obzir da uz Rikarda kao startera, na raspolaganju ostaju Belić i Jović i Petković (koji su doprineli da se ove sezone naročito, među nama proklinje to pravilo)
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.801
Reaction score
1.116
Локација
Ivanjica
Ovo sa dva u vezi i dupliranjem krila kod mene bi palilo jedino da ta dvojica iz veze ne prelaze centar a da jedan od ove trojice gore tipa Jovic ili Bazdar bude ta veza . Da igraju malo povucenije pa kada razvijemo kontru da spaja Dijabatea i Rikarda sa golovima a ne bi me čudilo i prodiranje Urosevica levo . Tako ni oni ne bi smeli sa krilima da izadju visoko.
 

Grobar92

Grobarčina
Учлањен(а)
01.08.2011
Порука
1.391
Reaction score
3.217
Локација
Tamo gde su Grobari
Vidim da ljudi nisu zadovoljni kako je Traore odigrao u Kragujevcu, iskren da budem nije mi jasno zasto. Taj nedostatak agresivnosti koji se spominje je po mom misljenju bio iz taktickih razloga gde je njegova uloga bila da ostaje nazad i cuva ledja ostatku veznog reda, a ne da bude agresivan i da rizikuje da ostane ogromna rupa u sredini i da ostavi Vujacica i Sanicanina da sami brane eventualne kontre. Ono sto mi se posebno svidelo je njegova pas igra, jako je bio siguran u dodavanjima, odigrao je nekoliko vrhunskih dugih lopti, 2-3 puta je dodavanjima iz nase polovine stvorio odlicne situacije u napadu, najbolji primer je ona situacija kada je proigrao Dijabatea, pa je Dijabate obisao golmana ali mu je lopta nazalost mnogo pobegla pa nije imao dobar ugao za udarac. Mnogo je podsecao na Zdjelara u tom segmentu. Bilo je nekih losijih reakcija u odbrani, ali osim toga nema mnogo toga sto moze da mu se zameri, a poredjenja sa Djembom-Djembom bar na osnovu ove prve utakmice nisu nimalo opravdana.
To sa Djembom - Djembom je bila samo sala, a i da nije, trebalo bi da oslikava kako je Traore odigrao prvu utakmicu, to ne znaci da je los igrac. Jbg, nije mi post ne znam koliko dug bio pa da se ne procita sve, takodje sam napisao da ne treba suditi po jednoj utakmici. To za agresivnoscu ne moze nikako biti deo taktike, ili si agresivan, ili nisi, to ti trener sigurno nece odretiti, jedino ako ti kaze da se sacuvas od kartona.

Ne trazim da juri protivnickog igraca po celom terenu, ocekujem da ako vec ima sansu da uzme loptu protivniku, da je i uzme, a ne da trckara pored njega, onda smo mogli komotno da ostavimo Jojica na toj poziciji. Igrac Radnickog je lagano pored njega i Zivkovica usao u nas sesnaesterac, mogli smo lagano da primimo gol u toj situaciji, ako je to deo neke taktike, da sam Petric, ja bih pocepao svoju licencu trenersku.

Sve u svemu, bio je los u odbrani ali kao sto si ti napisao imao je i sjajnih dodavanja, ipak ocekujem mnogo vise od njega u buducnosti.
 
Последња измена:

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Opet kladionica zna sastav pre početka meča.

Kako je ovo loš sastav.
Jedan od najgorih u poslednjih 10 godina.
Ako ovo izvede, ne gine nam 3 komada.
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Ova formacija koja je izasla u mocart veze sa zivotom nema. Kao pocinjemo sa tri stopera, a ako se ne daj Boze jedan povrijedi onda neka zovu mene da udjem da igram. Sprdnja klasicna, ocekujem klasicnu 4-3-3 formaciju, sa Fejsom, Traoreom i Natkom ispred njih, ne vidim logicnost u bilo cemu drugom.
Ovaj mec jedino na muda mora da se odigra, jer drugacije da dobijemo ne mozemo. Treba izaci jako od starta i agresivno na ivici zutog kartona u svakom duelu, na sudiju vrsiti pritisak sa svih strana stadiona i uticati na to da njihovi stranci koji nisu ni malo naivni ipak zablokiraju u grotlu naseg JNA i daju prostor nasem veznom redu da iskreira nesto i tako dobijemo mec, jer prebacivanjem lopte nista uradit necemo, mora pas igra i na taj nacin da im dodjemo do sneze borjan. Zao mi je samo sto Petric nije malo vise poksavao sa Svetom Markovicem na desnog beka bas za ovakav mec, jer se iskreno plasim Zivkovica, nit je jak nit je brz, a ako ce da bude fokusiran na odbranu onda bolje da igra Sveta.
Sto bi rekao Petric, igrajte sa Milutina Soskica!!!
EDIT: Ipak kad pogledam njihov tim mozda je bolje da igraju Traore i Andrade sa Natkom zbog konstitucije njihovih igraca u tom dijelu terena, lakse ce ih fatat Andrade nego Fejsa. Fejsu uvesti na 2-0!
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.237
Nema razloga za nerviranje

Pfc kao klub postoji samo na papiru

U praksi to je leglo lopovluka amaterizma i kurcobolje... dug je sad vrv 40 miliona a bice jos veci, sve sto imamo je pod hipotekom, omladinska skola je unistena, marketing nije unisten jer nije ni postojao, pretuku ti mladje kategorije stanglama i palicama - nikom nista, igrac ti samovoljno ode pred finale kupa - nikom nista, nekakav gestapo ti bije navijace na tvom stadionu pred svim onim kamerama i zandarima - nikom nista, za pojacanja dovodis svoju decu koja nemaju gde posto su se pozdravila sa ozbijnim fudbalom pa da se vrate u svoj klub da ga izmuzu za jos koji evro ah da tu je i alternativa u komandosu raji, mladje kategorije si prepustio sinu od njegovog presednickog visocanstva sta ce dete mora od neceg da zivi, imamo navijacku tribinu za koju se pricalo da vode romike ali reklo bi se da to nije tacno jer najveci cigan sa severa bi je vodio bolje nego sto to rade ovi "nasi" ali dobro to i nije tribina a jos manje navijacka pa ne treba im mnogo zameriti...

U svakom slucaju, sta god danas bilo, 5:0 ili 0:5 to apsolutno nece uticati na ovo gore navedeno tako da opusteno spasa nam nema propali smo odavno

Ps molim upravu kluba sa celom skupstinom koja ih je izglasala da umre danas ako moze ako ne nek umru neki drugi dan kad budu mogli
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top