Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2022/23.

Статус
Затворена за писање одговора.

hedonizam

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2022
Порука
112
Reaction score
813
Локација
Krusevac
Opet je sve "u našim rukama".
Sanse za titulu su jasne, dobijemo sve do kraja i uzimamo titulu.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.911
Reaction score
21.597
Ne nego je odbio traku jer mrzi Partizan, kakvi smo samo majstori da od budalastina pravimo nesto bitno. Ovo je klasican udbaski spin, ajde sad svuda nek se pise da je Fejsa odbio traku a ne da su ga cigani izduvali ili da smo mi dali 5 komada
 

Micun

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
837
Reaction score
3.308
Локација
Beograd
Malo se vracaju stvari na svoje mesto. Napokon posed. Koliko god da je losa Kolubara na sredini je tabele... Mogli smo im dati 10 da nismo povukli rucnu sa pravom, jer treba da se putuje u cesku. Izmene na mestu skroz.

Belić jako jako dobar. Izlazio u presing neprekidno u liniji sa napadačima, najviše lopti oduzeo, par puta vrlo spretno izneo, namestio prvi gol. Za defnazivnog veznog učinak kao kuća, a dečko bonus! Daj bože da nam svaki menadžer uvek ovakvog igrača iskombinuje.

Traore je jedan jako zanimljiv tip. Upadljivo je spor, što nisma očekivao gledajući klipove, ali je mnogo siguran kad treba da iznese, preda ili zadži loptu na centru. Poprilično dobro zna fudbal, tehnički je potkovan i jak je kad se zagradi. Vrlo će biti koristan. Jbg, kasni kad zatvara i imao je nekoliko rizičnih kikseva, ali on je razlog što sada možemo da igramo iole normalno, jer druge lopte koje dolaze posle belićeve agresije više nisu u startu bačene.

Dijabate igra one man show... Sada kad ostatak ekipe odigra, pa on nije jedini, koji nešto radi na terenu, počinje da se vidi da lik nije baš spreman na saradnju. Par puta se videlo kako mu saigrači objašnjavaju stvari u toku igre. Mora malo da se dozove, što se toga tiče, jer ako igra počne da bude smislena, njegove solaže će morati a se upodobe igri.

Mening ne igra revolucionarno, ali igra jaaaako korektno! Bilo je kritika na njegov račun od početka sezone, mislim da nisu baš na mestu.

Ovo je ok ekipa... Koja greota jebena... Jebo nas Bane Vučelić

P.S.

Zdravko Jokic: Neočekivan poraz, ovaj, nerešeno zvezde...
poraz je druže :D
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Čestitke Gordanu i igračima.
Isti sastav kao protiv cigana istračao odlično 60minuta i ono što me raduje izgledamo spremniji nego pre 2-3 nedelje.
Belić odlično hapsio po sredini , Traore uneo sigurnost, Riki proradio i dovoljno za najbolju partiju u ovoj sezoni.
Nadam se da se nastavlja niz.
Zadovoljni možemo da se pakujemo za Češku :)
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.051
Reaction score
4.737
Локација
Nomad
Lijep dan danas.
Mi razbili ove, Lazetic uzeo bod ciganima, tako da sam ja, koji sam se sinoc dezinhibisao od alkohola, nakon utakmice potpuno oporavio i dan zavrsio sa istrcanih 15 km.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.426
Reaction score
11.728
Локација
Beograd
Ovo je igra koja se očekuje od Partizana.Nema povlačenja,nema ručne nego lomi, gazi,melji.Kada sam video da nakon 2:1,3:1,4:1nismo stali i čuvali rezultat nego igramo fudbal napred, presing po celom terenu i igra na gol više,mislio sam da sanjam.
11 šuteva u okvir gola u prvom poluvremenu :pop
Petrić možda i postane trener nakon ovoga,ipak se vidi da je nešto uradio ekipi,makar ih je trgnuo(ili kako on voli da kaže "opustio").
Verovatno ima nešto i do pojačanja:Traore sve bolji,Belić igra kao mator,Dijabate je prerastao ovu ligu i sprda se sa čuvarima.Fali mu završnica ali ako je nabaci prodaće ga lopovi već u januaru.UPRAVA NAPOLJE!!!
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.868
Reaction score
13.621
Екипа има квалитет, а почела је да показује и карактер. Могли су да падну скроз после првог гола цигана али су се одмах дигли и после били ближи победи. Голови у последњим минутима претходних мечева такође показују да ће ови момци да играју до краја, да имају жицу за преокрет, да су фајтери, да неће дуго држати главу доле. Желим им да до тећег дербија остану у трци за титулу и да им тај трећи дерби у лиги буде утакмица живота ма какав год исход на табели после тога био.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.732
Reaction score
29.526
Локација
Beograd
Пријатан, али мени увек и мало сетан излет у Лазаревац, Партизан је показао класу, а што се тиче Колубаре, место на табели, досадашњи њихови резултати (осим са Ц.з. и Партизаном), показују квалитет наше лиге...

За Лазаревац је ипак доживљај да види Партизанове фудбалера уживо и изблиза, али и за мене такође, јер на правим фудбалским стадионима (као што је Колубарин) нема атлетске стазе, па нам је све ближе.
Да ли због тога, или зато што су одиграли боље него пре, али тек данас сам видео колико Траоре који оре и Белић који игра значе нашем тиму - непрестано се нуде, траже лопту, постављају се, можда то на ТВ-у не изгледа као нешто спектакуларно, али са њима је наша игра ,,жива,,...
Рикардо убица, остали јако добри, штета што смо повукли ручну, или што резервисти нису у стању да наставе оно што је радило првих 11...

Бата Дија је при изласку из игре одмах поклонио свој дрес и силно обрадовао једног дечака.
А Партизан, ако овако настави, обрадоваће све нас...














 

ctpaxota

Grobar
Учлањен(а)
14.05.2008
Порука
403
Reaction score
536
Od dolaska Petrića, izborili smo važne pobede u poslednjim minutima utakmica, izborili grupu evro takmičenja, odigrali odličan derbi.
Ova današnja utakmica je vrhunac rada, ekipe od odlaska Stolice.
Svakim danom, u svakom pogledu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top