Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2022/23.

Статус
Затворена за писање одговора.

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.870
Reaction score
13.628
Распоред је пакао....11 (можда и 12) утакмица на нож...

Огромна предност је што ћемо у првенству до краја сезоне да играмо у Београду и само једну ван Београда - против ТСЦ-а на оном тепиху и то после Словацког тако да можемо да тражимо одлагање за понедељак (осим ако нам не углаве заостали меч између ТСЦ-а и Пазара). Цигани играју 5 на страни, убеђен сам у њихов кикс. Максимална подршка играчима да максимално изгурају до полусезоне јер ако то ураде верујем да ћемо смањити ових минус 5.
За Европу слатке муке - две кући, две на страни. Ница, Келн....тимови лига петице, сјајна гостовања, дерби-двомеч групе са Келном, реванш код нас, да се покидамо, да се прославимо против таквих клубова па у последњем колу да завршимо оно што смо започели у Чешкој.
Неће бити лако али ће бити лепо. Сигуран сам да ће играчи да изгину сви до једног за победу у сваком мечу. Осећам да ће ово бити један од најлуђих и најпреломнијих периода у последњих неколико година..или дуже. Једва чекам.
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.801
Reaction score
1.116
Локација
Ivanjica
Mi imamo 7-2 odnos gde smo domaći ili gosti sa tim sto smo u Bg kada igramo sa Voždovcem a musavci obratno . Nisi uracunao odložene.
Imamo kući cigane iz Ns i Cuku ovo ostalo bi trebalo da rešimo lepo .
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.870
Reaction score
13.628
Колико ја видим једини слободни термини где би могле да се углаве те две одложене утакмице су у између 15 и 23 октобра и 5 и 13 новембра. Е сад куп још нисмо играли и та утакмица је резервисана сигурно за овај први термин тако да остаје простора да се одигра само једна одложена првенствена утакмица осим ако не дозволе да се и друга одигра недељу дана након последњег меча по званичном распореду против Пазара који играмо 13.новембра мада сва је прилика да ћемо једну заосталу пребацити на пролећни део.
 

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
595
Reaction score
839
Локација
Beograd
A zasto ne bi smo mogli da igramo dok bude zvanicna pauza koja ce trajati 3 meseca..nemamo reprezentativce i mogli bi tada da uglavimo
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.870
Reaction score
13.628
Па вероватно ће да буде оно "ако не играју цигани не можете ни ви". С обзиром да онај њихов примач брани на СП.

Иначе, надам се да Петрић размишља о неким озбиљнијим утакмицама које би играли након Пазара јер превише је да екипа буде без утакмице до зимских припрема. До 10-15 децембра би могли да организујемо бар 3-4 јаче утакмице. Много интересантних клубова ће бити слободно. Надам се и да се размишља и о опоравку терена након Пазара пошто делује да је на ивици живота.
 
Последња измена:

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.320
Reaction score
37.455
Po meni je najbitnije da vidimo na šta ćemo da ličimo kada bude imao više vremena da radi na miru sa ekipom.
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.801
Reaction score
1.116
Локација
Ivanjica

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
1018 dana od poslednje utakmice odigrane u grupnoj fazi Lige Evrope

1099 od poslednje prvenstvene pobede na večitom derbiju

1221 dana od poslednjeg osvojenog kupa
(i ne moze biti ranije od 1466 dana

1953 dana od poslednje osvojene titule
(i ne moze biti ranije od 2193 dana)

4038 dana od poslednje utakmice odigrane u grupnoj fazi Lige šampiona



Uprava ostani!

“Grobari” ostanite kod kuce!
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.157
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo
Ipak je ovo bolje:

"Ne bih toliko dugo izdržao na funkciji sportskog direktora Partizana da sam bio potrčko. Želeo sam da snosim odgovornost pozicije i funkcije, zato sam uvek govorio kako vidim tim"

To verovatno ono kad nije bio sportski direktor, a bio sportski direktor, ipak nije?
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос

Saša Aleks

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
1.692
Reaction score
4.343
Локација
Brèko, BIH
Srem - Partizan 0:3

24. oktobar 2007. Gledalaca: 2 500


Srem: Bajković, Jelić (73' Stanojević), Sovilj, Oliveira, Tucaković, Jovanović, Jovičić (65' Šterleman), Stepanović (86' Vukmir), Kasalica, Savićević, Edmilson


Partizan: D. Božović, Rnić, M. Jovanović, Mihajlov, Lazevski, Žuka, Đ. Lazić, Moreira (57' N. Mitrović), Tošić, Diara (73' Lazetić), Jovetić (62' Viktor Hugo)


Strelci: 0:1 Jovetić 20' 0:2 Tošić 55' 0:3 Stanojević 75' (autogol)

Pre skoro 15 godina , odigrali smo Kup utakmicu osmine finala upravo u Sremskoj Mitrovici i dobili tadašnji FK Srem lagano .Neka tako bude i danas ,bez povreda ako je moguće.Zna li ko šta je sa ovim FK Srem i koliko je Radnički trenutno prešišao lokalnog rivala, čini se za 5 nivoa takmičenja.
Danas počinje paklena serija utakmica.
 

bolex

Grobar
Учлањен(а)
18.12.2008
Порука
319
Reaction score
1.019
Nije tema o FK Sremu ali da ti odgovorim.. Srem igra u GFL Sremska Mitrovica,ispao iz druge lige pre vise od 10 godina. Drzi ih Rasa Domis(Domis enterijeri jaka firma u Srbiji). Tim se sastoji od radnika Domisa,plus bivsi igraci,sada vererani Zeljko Milosevic(Banatski Dvor-kapiten tada) i jos neki drugi da ne pisem.. @Saša Aleks .
Da ne bude van teme. Karte su juce prodate.
 

Прилози

  • IMG_20220927_174003.jpg
    IMG_20220927_174003.jpg
    4,1 MB · Прегледа: 27
Статус
Затворена за писање одговора.
Top