Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2022/23.

Статус
Затворена за писање одговора.

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.330
Reaction score
37.524
Mogu da razumem da Kup nije prioritet. I meni iskreno za njega puca ona stvar, malo mi je bitniji od onog čuda što je KK igrao u Rusiji pre par dana. Jedino kao dodatak tituli. Ali mi nije jasno zašto danas nisu igrali klinci, nego se opet maltretira skoro pa prvi sastav? Sve su im lađe potonule. Biće veselo u nedelju...
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Ako ništa drugo ušli smo u jebene anale jer ne znam da li je iko promašio sve penale... verovatno postoji tako nešto negde u svetu ali ja ovo još nikada nisam video nigde. Pamtiće nas istorija, bravo Partizane.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.330
Reaction score
37.524
Ako je bilo namerno onda im treba jebati mater svima. Ne igraju za uprAVu nego za Partizan. Opet, Kup je nebitan, nego ono na šta ličimo na terenu. Jebem ti pauzu.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.080
Reaction score
14.360
Локација
Kipar
Improvizacija I nerad uvek dolaze na naplatu, kad tad. Sve je ovo ogledalo uprave.
Ovo se moglo ocekivati u nekom trenutku jer jednostavno Petric, pod normalnim okolnostima, ne bi mogao biti ni kandidat a kamoli trener kluba kakav je Partizan.
Jedino dobro sto moze proisteci iz ovakve blamaze je ubrzani odlazak najgoreg sljama koji je ikada hodao ovom zemljom a igrom slucaja se nasao na celu fudbalskog kluba.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Po meni je svaki trofej bitan pa i taj kup. Naravno ako rangiramo već da je titula bitnija ali opet...

...ma nema ovde opravdanja ni pauza niti bilo šta drugo... još izveli najjači mogući sastav u ovom trenutku.

Ovo je sramota samo takva i kraj priče. Ko zna kakvi ćemo biti u nastavku sezone jer po njihovim usranim facama sve deluje puno pesimizma.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.446
Reaction score
2.214
Bezobrazlukkkkkk, ovo sve treba kazniti i to debelo a onog takozvanog trenera oterati sa upravom i sportskom direktoru . Tonemo sve dublje i dublje kava mizerija nazalost jos nismo svesni sta nas ceka sa ovom upravom.Nije ni jedna trecina od sezone prosla a nas velikan se oprostio od titule. Sta nas snadje
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.452
Reaction score
4.810
Ako ništa drugo ušli smo u jebene anale jer ne znam da li je iko promašio sve penale... verovatno postoji tako nešto negde u svetu ali ja ovo još nikada nisam video nigde. Pamtiće nas istorija, bravo Partizane.
Promašila Barselona sva četiri penala u finalu Kupa Šampiona protiv Steaue 1986. U stvari, odbranio Dukadam sva četiri.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top