Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2022/23.

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
20.07.2019
Порука
327
Reaction score
1.287
Локација
Београд
Не могу да верујем да се ово десило. Иако сам био на стадиону, када погледам резултат и даље имам осећај да је нека симулација или игрица у питању. Увек сам за подршку играчима и тренеру, чак и онда када се изгуби, али не у овом случају. Било је ту народа на источној трибини који је дошао на онај део трибина код тунела када су играчи кренули пут свлачионице. Сматрам да је то потпуна оправдана реакција навијача који воле овај клуб без обзира на све. Бар ми "обични" навијачи да их раздрмамо мало, ако ништа друго онда барем да знају за који клуб (историјски гледано и шта он у суштини представља) играју и да је ова игра данас срамотна. Колико год да нас долази на стадион, сматрам да нисмо заслужили овакав приступ и залагање. Не може баш сваки пут да се аплаудира као да је све у реду и да се пева "И када не будеш први ти" или томе слично. О управи и о оном који се за све пита у овој држави сте већ писали и сви знамо како стоје ствари.
 

MacManus

Grobar
Учлањен(а)
01.07.2022
Порука
314
Reaction score
925
Локација
Boston
Inače pozdrav za brata koji je uleteo na atletskoj stazi pred kraj prvog poluvremena
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.567
Reaction score
3.371
Cekaju VV da ih neko otera, jedva cekaju.

Ali to sigurno nece biti "navijaci", koje je AV razjebao dok jos nije seo u stolici, znala je ta govnjiva njuska sta mu je prvo ciniti, da umanji otpor.

Tako smo progutali Duleta, 7 susnih i mizernih godina KK, raspad najboljeg vaterpolo kluba na svetu, paradu sarlatanstva u FK, pa za ovaj kurac od 0:4 i najmanji problem. Gutamo mi strucno vec duze vremena, jer niko od nas ne moze individualno stati na put ovom ludilu od zemlje.

Na neki cudan nacin, na njihovih 6:0 i nasih 0:4 u istom danu gledam kao posledicu nekog dnevnog ludila psiha, nekog zajebanog poziva sinoc pre one izjave o porezu, a posle kog su mu verovatno otpali coroskopi, oznojilo celo i rasturila frizura, pa su "pali" pozivi svojim pudlicama po klubovima. Srecom, prvi je igrao FK, a ne KK, mada tamo takav poziv nece bas lako proci i biti prenesen na teren. Mozda ce nam na neki volseban nacin ova danasnja zrtva spasiti KK sezonu ako mu je ovo zadovoljilo apetite izdrkavanja, pokazivanja moci kroz 3 poziva i umanjilo stres od dnevne rutine.

Krivi smo mi, svi koji volimo Partizan, pogotovo oni koji to kazu za sebe a opet ga glasaju, ali stvarno bi malo pomoglo da to govno jednom crkne.
 

Chika Rale

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2022
Порука
625
Reaction score
2.302
Локација
Beograd
Najveće pojačanje pred početak ove sezone bio je odlazak deset igrača i to uglavnom "Partizanove dece".

Pred početak iduće sezone najveće pojačanje će biti ako odu: Popović, Stevanović, Živković, Filipović, Šehović,
Marković, Saničanin, Fejsa, Traore, Pantić, Andrade, Pavlović, Jović i Menig. Ne šalim se. Svi!

Možda će neko reći da preterujem, da tu ima igrača koji nisu loši.
Možda, ali u Partizanu mogu da igraju samo najbolji u Srbiji!

Dosta bre polutana i nikad dokazanih talenata!
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.213
Reaction score
15.803
Локација
Beograd
Cekaju VV da ih neko otera, jedva cekaju.

Ali to sigurno nece biti "navijaci", koje je AV razjebao dok jos nije seo u stolici, znala je ta govnjiva njuska sta mu je prvo ciniti, da umanji otpor.

Tako smo progutali Duleta, 7 susnih i mizernih godina KK, raspad najboljeg vaterpolo kluba na svetu, paradu sarlatanstva u FK, pa za ovaj kurac od 0:4 i najmanji problem. Gutamo mi strucno vec duze vremena, jer niko od nas ne moze individualno stati na put ovom ludilu od zemlje.

Na neki cudan nacin, na njihovih 6:0 i nasih 0:4 u istom danu gledam kao posledicu nekog dnevnog ludila psiha, nekog zajebanog poziva sinoc pre one izjave o porezu, a posle kog su mu verovatno otpali coroskopi, oznojilo celo i rasturila frizura, pa su "pali" pozivi svojim pudlicama po klubovima. Srecom, prvi je igrao FK, a ne KK, mada tamo takav poziv nece bas lako proci i biti prenesen na teren. Mozda ce nam na neki volseban nacin ova danasnja zrtva spasiti KK sezonu ako mu je ovo zadovoljilo apetite izdrkavanja, pokazivanja moci kroz 3 poziva i umanjilo stres od dnevne rutine.

Krivi smo mi, svi koji volimo Partizan, pogotovo oni koji to kazu za sebe a opet ga glasaju, ali stvarno bi malo pomoglo da to govno jednom crkne.
Da znaš da sam pomislio skoro isto. Ja i dalje ne verujem da je ovo realno stanje stvari na terenu. Bolesnik vođen našim uspesima u EL je hteo da leči svoje komplekse, ispolji nekako svoju mržnju prema nama, pošto kao što si napisao to u KK nije izvodljivo, pa je zvao svoje robove u FK i naredio im je šta treba da rade.
 

Chika Rale

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2022
Порука
625
Reaction score
2.302
Локација
Beograd
Ima, ali se prave mrtvi.
Biće verovatno pao avion, stjuardesa kriva.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.737
Reaction score
29.561
Локација
Beograd
Ja ne znam ko može mirno da spava a ko ne može ali ja ne mogu a i potrajalo je dok sam malo prebacio izabrao i obradio fotografije...
Pa eto ko nije bio na JNA da dobije malo jasniju sliku događaja i doživljaja.
Kažem malo jasniju jer moj mobilni nema baš onu najskuplju i najkvalitetniju kameru.

slika 1 - srećni narod, navijači Partizana i sponzori Partizana koje je obezbedio predsednik Vučić, zajedno uživaju jer sada više problema nema:


slika 2 - srećni narod, navijači Partizana i sponzori Partizana kreću u nove radne i sportske pobede, istražujući gde u Srbiji ima nalazišta zlata, srebra, bakra, litijuma i svega drugog, ne zaboravljajući da se zahvale predsedniku Vučiću i njegovim izalslanicima Vučeliću i Vazuri. Na svemu:


slika 3 - kako je naš voljeni klub zapravo nastao u Zagrebu, mi rado puštamo pesmu Magla Zagrebčanke Josipe Lisac, i gle čuda, magla se spušta na stadion JNA. Ali igrači Partizana se gube u magli, i Mladost (i to GAT) to koristi te vodi sa 2:0:


A dok se igrači Partizana ne pronađu, poslušajte kako zvuči Magla gospođe Lisac (možda neko od vas to ne zna?)...meni je ta pesma celo veče i celu noć u glavi, iako mi je mrak pred očima...a magla svuda svuda oko nas...i teško da negde vidim spas...


slika 4 - magla se razišla, a igrači Partizana su se pronašli, ali dok su se ,,opasuljili,, na semaforu je već pisao istorijski rezultat...za Mladost GAT...sad pa ko zna kad...ali šta sad? Valjda smo svi isti, samo nas boje dele? Babović ili Vidić za predsednika FSS?


slika 5 - naši igrači odlaze u svlačionicu...Natho dobija aplauze...Baždar...dobije neke pohvale...ali su možda neke ironične...ili možda i nisu...


slika 6 - ostali ne dobijaju ni pohvale ni aplauze...šta su dobili čuo je ko je bio na licu mesta...ali fotografija nema ton...zato ovde imate primer jezika gestova...neko češe nos, neko češe glavu, neko ovo, ono...zna se i zašto: nije im baš prijatno...


slika 7 - mrak neki kad se izlazi sa stadiona...zašto nema nekog svetla tamo iza...kao u nekom horor filmu...i kome je palo na pamet da onaj valjak okrene tako kao da će se survati nizbrdo...
A da možda smislimo neki scenario, snimimo neki horor film...
Idu Vazura i Vučelić nizbrdo po mraku, valjak se otkači i...ah, da, ne može, nije uverljivo...Vazura i Vučelić ne idu, njih neko dovozi i odvozi.
Ali, mrak je uverljiv. Poprilično.



Ah, da, naravno. Lagao sam vas. Nije sve bilo ovako kako sam napisao. Nešto možda i jeste. Ali ja sam čovek umetnik. A umetnost je...
...laž koja govori istinu...
Ponekad...
 
Последња измена:

Gabriel_Batistuta

Početnik
Учлањен(а)
25.06.2022
Порука
164
Reaction score
645
Локација
Beograd
Gordane, Gordane, ne sme ovo da ti se dogadja Gordane. Prvo blamaža u kupu, a sada još veća u ligi. Ti bi bar trebalo da razumeš veličinu kluba i da naš klub ne bi trebalo da dozvoli sebi ovakve blamaže Gordane. Bio sam u Kruševcu na gostovanju, smrzavao se po onom vremenu, ali srećan otišao kući jer smo prišli na -8. Sad ne samo da smo na -11 nego doživesmo jednu od najvećih blamaža u istoriji. Ne bi smelo tako moj Gordane. Budi svestan veličine kluba i ne potcenjuj svog protivnika, ili nemoj biti trener više moj Gordane.
 

MacManus

Grobar
Учлањен(а)
01.07.2022
Порука
314
Reaction score
925
Локација
Boston
Gordan je pre svega čovek i VERUJEM da je ovim kancerima ponudio ostavku a da je oni nisu prihvatili. Prosto VERUJEM.
Ne mogu njega za sve da krivim al opet ne moze ni da se ne iskritikuje jer ko se mača lati...
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
Uspeti u ovom cigansko naprednom okruzenju kada je u pitanju nas fk je ravno kao da neko kaze da je ocekivao nesto od Jevreja u Dahauu 42'. Na stranu sve, Gordan Petric nije trener za Partizan. Mislim da on nije trener uopste.
 

Kalejac

Grobar
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
201
Reaction score
140
Локација
Kanada
Uprava napolje
petric Adio...
Bilo je suvise dobro kad smo smanjili zaostatak.
Odgovor na -8 je dosao brzinom svetlosti....
Maske su pale, ali sta cemo mi da uradimo?​
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
Dobrom delu ljudi je ovde Petrićev prost nastup bio izvanredan i osveženje a njegove rotacije i iznenađenja pun pogodak DOK SE DOBIJALO
Sad su svi izašli iz pećine a ovaj dobar deo se nakačio da menja mišljenje
Gordan je ovde najmanji problem
 

Bili Piton

Grobar
Учлањен(а)
12.05.2018
Порука
757
Reaction score
5.775
Локација
Nekontrolisano kretanje u više pravaca
Upariti Andradea i Pantića sa Natkom na sredini je mazohizam neslućenih razmera. Prvi je, to jest, nije profesionalni fudbaler, ne traži loptu, kad je dobije gleda da je se oslobodi što pre, uglavnom pogrešno, došao je na drugarsku preporuku Rikarda i ovo mu je vrhunac karijere. Drugi je bivši profesionalni fudbaler, fizički nespreman, daleko ispod ranga prosečnog srpskoligaškog igrača. Saničanin, to će vam reći svaki trener, motorika koja odmah diskredituje igrača za ozbiljan fudbal, nakon pet minuta gledanja. U paru sa Svetom, koji je morao da bude zamenjen nakon drugog gola, nama je gol visio kad god su prešli pola.
Ja sam danas osetio dva puta neki čudni vajb, prvo na početku, drugi treći minut, videlo se da smo totalno nepovezani, a kasnije pre penala, kad je Pop gurnuo njihovog igrača, a nesrećni Fejsa šutnuo u prazno.
Ako je ovo cena da se bitange izbace iz kluba, pa da je platimo I sa kamatom ako treba.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.870
Reaction score
13.628
Шта треба да ти се деси у глави па да изгубиш 4-0 од претпоследњег тима на табели који је до ове утакмице дао 12 голова ? шта ?
Ето то ме само занима, а остало је све јасно и одавно......
какав кошмар јбт....
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top