Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2022/23.

Статус
Затворена за писање одговора.

guzakom

Grobar
Учлањен(а)
15.12.2007
Порука
402
Reaction score
993
Локација
Pozarevac
Ovi nas odradili rutinski,ako smo pod Petrićem igrali loše pod ovim ne igramo ništa.
 

SouthSide007

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
53
Reaction score
120
Локација
Novi Sad
Karton nismo napravili, a izgubili! To je sve sto treba da znate o utakmici, igracima, treneru...
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
Бићемо други играти квалификације за ЛШ и сигурне групе знамо да не можемо до титуле. А оно не да нећеш бити други, него нећеш ни Европу играти, и ако играш групе не гледаш.
Идите више стоко.
 

Borac NBGD

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
574
Reaction score
3.084
Umrite svi jos veceras !!! .ebo me pas pa opet gledam
 

strong_nis

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2022
Порука
162
Reaction score
410
Локација
Tamo_negde

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.249
Reaction score
3.659
Ne znam što Duljaju treba ovo u životu.

Ako je zbog nekog odskoka u trenerskoj karijeri, onda bih se zapitao da li on gaji simpatije prema Partizanu.

Ovo što trenutno pružamo je čist amaterizam.

Uprava je za lomaču.
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Koliko nisko padaš od početka "proljeća" svaku utakmicu. Nadigravaju te poluamaterske ekipe i golove ti postižu bivši, otpisani igrači Partizana. Ima li kraja sramote? Nesposobna i maliciozna uprava, trener koji nije ništa promijenio na bolje otkako je došao i nemoćni igrači. Sve nekako, i tehnika i taktika i slično, ali npr. fizički da se može toliko pasti, ne vjerujem. Jbt jedan Topić pretrčava Meniga. Sapienti sat
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.461
Reaction score
41.105
Локација
Žrnov
Posle večerašnjeg performansa i onog prenemaganja per drugog gola, Marko Živković mi ne bi prišao Teleoptiku, a kamo li video teren.
Ali bitno da ne skida avione er srbije.
Ovo je sramota i svih ostalih igrača i stručnog štaba, da se razumemo, nikoga ne amnestiram, ali ovo me je posebno iznerviralo, jer mu nije prvi put.
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.926
Reaction score
1.987
Локација
Kikinda
Na svu srecu u istom terminu je bila i odbojka pa sam postedeo zivce. Ovo sad vec lici na ozbiljnu sabotazu!
 

zubac

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2007
Порука
490
Reaction score
1.754
Peta utakmica bez stvorene prilike iz izradjene akcije, sve je na silu i greskama protivnika. Trojcu VVV zelim smrt i da im se grobovi ne znaju.
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.167
Reaction score
4.368
Eto nam ga Duki .... Kome god tepamo Batice, Stanoje,....ti nas unazadiše. Od milošte treba da zovemo našu decu, osobe koje lično znamo i volimo, a ne ove, ne znam ni kako bi ih nazvao... Vraćaj penzosa Ostojića, sad je bolji od ovih štopera vajnih...
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
O Duljaju sam mislio sve pozitivno dok nije postao trener i vodio koju utakmicu. Pazi, od svega negativnog u igri, odbrane koja se ne zna postaviti u liniju ili je markiranje problematično, napada gdje lopta čim dođe na 30 metara od gola guši se i gubi, ti mijenjaš golmana Popovića.
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.167
Reaction score
4.368

Cenim da jesu, čim su pristali da budu alibi za ove skotove koji nam godinama uništavaju klub. Da, zbog toga su krivi.... A o trenerskom neznanju i da ne pišem bezveze... Čoveče, nismo mi Palilulac da se treneri uče... Kakav je to kriterijum, znači svako ko je kotrlja i trčao za loptom u Partizanu može da bude trener.
 

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
Posle večerašnjeg performansa i onog prenemaganja per drugog gola, Marko Živković mi ne bi prišao Teleoptiku, a kamo li video teren.
Ali bitno da ne skida avione er srbije.
Ovo je sramota i svih ostalih igrača i stručnog štaba, da se razumemo, nikoga ne amnestiram, ali ovo me je posebno iznerviralo, jer mu nije prvi put.
Kad sam ga vidio na predstavljanju ili prvim treninzima poslije predstavljanja sa onim pivskim stomačićem što mi se obično pojavi nakon 10 dana useravanja od hrane i piva sve mi je bilo jasno. Fizički izgled klasičnog amatera.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top