Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

jeffmantas

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2019
Порука
67
Reaction score
66
Локација
Beograd
Kakva niska diskusija, vređanje, etiketiranje. Jebali vas i Vučić i Đilas i Marinika i ... Bio sam banovan 365 dana zbog jednog iznešenog mišljenja, isto to i danas pišem. Jel može moderator tj urednik da mi ograniči pisanje (banuje) na sve druge teme osim istorije. I da od sutra postavljam nešto što interesuje bar 10 % na ovom forumu. Da ne ulazim u prizemne diskusije, nisam sklon tome, ali ... Ako ne, trajni ban, i nema ljutnje. Svima želim što i sebi i svojim najbližima.
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.489
Reaction score
13.441
Локација
tamo daleko...
Koje misli jebote.
Lik napise "kako niska diskusija", pa onda napusi kurcem ceo forum. Malo vredja ovde, malo onde, pa neki "argument". Pa ovo je kao onaj govnanov u skupstini.

I da, po zadnjem izdanju grobarskog pravopisa, mrtvi vucic se pise malim pocetnim slovom.

Svako ko napise da je iko drugi kriv za ovo sto se desava u sportu, otkako je cigansko pseto steklo apsolutnu vlast, ili je jako glup, ili je ciganstura, ili je jebeni sns smrad. Uglavnom je sve to zajedno.

I nije mi jasno sto se i zapocinjanje tema, gde se zlocin ka JSDP psihove vlasti relativizuje, ne sankcionise trajnim banovima.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.233
Cekaj
Ovde neko pise o treneru ?!
Valja li Duljaj ?!
Za sta je bitno ko je trener ?! Konkretno, za ?!
Klub je u dugu 50 milki eeee 50, stadion se raspada, sve je pod hipotekom...
Zatvor bi bio nagrada u poredjenju sa onim sta zasluzuju svi clanovi uprave i skupstine kluba na celu sa onom budaletinom sto vodi drzavu... a ni taj zatvor nikad videti nece
Dodje mi da sopstvena jaja pojedem kad god pomislim na pfc, sunce im ebem sta nam rade
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.315
Reaction score
3.966
Локација
Kobasicarija "Venac".
Kakva niska diskusija, vređanje, etiketiranje. Jebali vas i Vučić i Đilas i Marinika i ... Bio sam banovan 365 dana zbog jednog iznešenog mišljenja, isto to i danas pišem. Jel može moderator tj urednik da mi ograniči pisanje (banuje) na sve druge teme osim istorije. I da od sutra postavljam nešto što interesuje bar 10 % na ovom forumu. Da ne ulazim u prizemne diskusije, nisam sklon tome, ali ... Ako ne, trajni ban, i nema ljutnje. Svima želim što i sebi i svojim najbližima.
leteo bi ti meni permanetly ko bela lala.
 

part

A_Grobar
Учлањен(а)
24.10.2019
Порука
276
Reaction score
1.764
Локација
Beograd
Sekundarisanje Partizanovo ću da pripišem lažima derpe svinja: da se navijači, članovi Partizana ubijaju među sobom, I da smo mi jul, pazarlOOk,..

Šta je sa mozgom,..?!
Ja kažem rušite i ubijate ih sve, za nas su oni i balisti i variole vere još,
mudžahedini, isis,.. itd da sazru, ne zaseru jedva.
 

Zbunjen

Početnik
Учлањен(а)
10.11.2007
Порука
189
Reaction score
526
"Strateg crno-belih je pričao o tome da li su poslednja dešavanja uticala na njega.

"Partizan je iznad svih nas, ja sam tu jedan mali deo istorije i ništa više, uvek imate neke malo naručene tekstove, čak i oni koji nisu naručeni, nije me poljuljalo. Radim posao koliko mogu, imam energije, klub uvek može da nađe bilo koje rešenje, najvažnije je da ekipa bude skoncentrisana na ono što nas očekuje jer je ogroman ulog, jer će većina igrača u sledećoj sezoni, ukoliko sve bude kako treba, da se takmiči za poziciju koja vodi u Evropu", poručio je Duljaj.

Zatim je otkrio da je razgovarao sa generalnim direktorom Milošem Vazurom.

"Pa... Znam samo da me je generalni direktor pozvao, rekao je Igore sve što je izašlo u novinama nije istina, rekao sam da ne čitam, čak i da se traži trener, to je legitimno pravo, nemam problem s tim. Partizan je iznad svih nas, ja sam mali deo istorije, tako da... Partizan je bio, jeste i biće, tako da što se toga tiče, nema nikakvih problema, možda može da utiče na ekipu, uvek je lakše kad igrači znaju da li imaju ili nemaju trenera za sledeću sezonu. Ja sam bio iskren sa njima, da moraju da misle na sebe, da misle na sebe i na klub. Nisam osetio da je nešto na treningu, da je to neki problem. Ne čitam štampu, znam ko sam i šta sam, tako da... Postoje ljudi koji ne bi voleli da me vide ovde", rekao je Igor Duljaj.

"Derbi postoji od pre nego su se rodili moji roditelji, možda bih ja bio neki heroj u očima navijačima, ali u istoriji bih bio neko ko je uradio nešto što nije dobro, jer bi imali u budućnosti igrače koji ne bi mogli da se takmiče u Kupu zbog moje nepromišljene odluke. Ja sam i na prošloj konferenciji za štampu rekao, mnogo je drugačije kad mediji kažu i pišu ono što se vidi, bez obzira da li se nekom svidelo ili ne. Sasvim je drugačije kada pričamo mi treneri o tome kakvo je suđenje, jer uvek se gleda drugačije. Gleda se navijački, postoje ljudi koji su zaduženi da kažu, kad je loše, onda je loše", ostalao je Duljaj, pa nastavio:

"Da ne kažem da kuća gori mnogo godina, ali taj točak ide unazad, treba da ga zaustavite na neki način. Naravno da svakog navijača Partizana ne zanima šta će biti kasnije, svi gledaju danas, a to su trofeji. Naravno, mi imamo obavezu prema njima da im omogućimo da budu u prilici da se oni zajedno sa nama bore za neki trofej, nažalost, ove godine nismo uspeli o tome. Evropska karta... Ja gledam dalje, mnoge ne zanima to, gleda se današnji dan, a šta će biti za par dana ili par godina, a to je već neka druga tema, ja sam i rekao. Borba za evropsku kartu, za jedan tim koji može da ima perspektivu u budućnosti, na koje Partizan može da se osloni".

Naravno, govorio je i o utakmici protiv TSC-a, koji zaostaje sedam bodova na tabeli, ali će pokušati da ugrozi Partizanu drugo mesto i učešće u kvalifikacijama za Ligu šampiona.

"Imali smo izuzetno dve teške utakmice protiv jakog protivnika kao što je Zvezda, imali smo i meč protiv Čukaričkog, gde smo izgubili bodove, gde smo ušli u neprijatnu situaciju što se tiče negativnog skora u prethodne tri utakmice. Ovo je za nas najvažnija utakmica, zato što imamo protivnika koji se bori za drugu poziciju koja mnogo znači, kako za nas, tako i za njih, tako i za srpski fudbal. To je pozicija da se jedna ekipa bori za Ligu šampiona. Odličan trener, ekipa koja zna šta hoće, koja voli da igra fudbal, oni su nam naneli težak poraz na našem stadionu, gde smo bili tri gola iz prekida, tako da... Biće izuzetno teško, naravno, malo smo poljuljani, ali to ne sme da bude nikakvo opravdanje, treba da se podigne na ovaj ili onaj način, jer je sutra veliki ulog".

Duljaj je istakao da ima nekoliko igrača koji su pod znakom pitanja, ali je zatražio da ostane "zakopčan po tom pitanju".
 
Top