Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

sasha_pfc

Početnik
Учлањен(а)
16.10.2009
Порука
182
Reaction score
70
Локација
Partizane ti znas
Licemerno je da "jug" proziva ljude koji ove sezone dolaze na stadion iz prostog razloga sto nas inace ima 2.000-3.000 ili 5.000 - bilo u Pioniru protiv osrednje Aba ekipe, bilo u Areni protiv nekog Kls tima, u prvenstvu protiv (izaberi tim) ili u rupi protiv komsinice.

Licemerno je i zbog onog samaranja ljudi na istoku, pa bas zato, evo prilike da svi mi koji smo tada doziveli samar ili zabranu ulaska na istok, sada otvoreno i glasno kazemo: uprava napolje. U pioniru, u sns areni ili na stadionu.

Izvinjavam se ako je off.
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.555
Reaction score
3.892
Локација
Beograd
Ja nigde ne videh da jug proziva nekog sto dolazi na stadion, naprotiv u saopstenju su rekli da "nikome nece braniti ni uzeti za zlo ako smatra da treba da ide na JNA da podrzi igrace".
Svi znamo kako je jeziv odnos juga bio prema svima nama ostalima. Nemojmo da sirimo netrpeljivost kada sa njihove strane vec dugo ni blizu ne pokazuju sve ono sto je prethodna krimi garnitura radila.
 

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.229
Reaction score
4.051
Локација
Uvek uz Partizan
Dan posle utakmice i nakon ko zna koliko puta odgledanog snimka golova, da kažem konačno i mi dadosmo gol nekome na foru. Ne pamtim tako nešto još od gola koji je postigao Hristov ciganskoj kurvetini. I uspeo sam da "zapazim" nekoliko jako dobrih dugih lopti mladog Ilića.
 

Haris_Brkić

Grobarčina
Учлањен(а)
29.07.2022
Порука
1.038
Reaction score
7.781
Taki Nikolić
Ivinjavam se što kačim ovaj ciganski medij(koji to više i nije :gaah:),ali mi se svideo Takijev stav. Nadam se da će uspeti da ga prenese na ostatak ekipe.
Navijači bi mogli da budu bitan faktor, ali..da se ne ponavljam..

“Natho mi je tražio da stanem u živi zid i da se savijem. Hteo sam da se pomerim, međutim, on mi je rekao da se samo spustim koliko god mogu. Uspelo je, on je mozak, sve vidi.”

Klasa je večna.

Screenshot_20230814_233811_Chrome.jpg
*ne nadjoh sa poslednjom sezonom :confused-smiley-013:
 
Последња измена:

Steff

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2022
Порука
130
Reaction score
478
Локација
Beograd
Taki Nikolić
Ivinjavam se što kačim ovaj ciganski medij(koji to više i nije :gaah:),ali mi se svideo Takijev stav. Nadam se da će uspeti da ga prenese na ostatak ekipe.
Navijači bi mogli da budu bitan faktor, ali..da se ne ponavljam..



Klasa je večna.

Погледајте прилог 22744
*ne nadjoh sa poslednjom sezonom :confused-smiley-013:
Meni samo nije jasno koji je njemu motiv da igra ovde u ovom cirkusu već godinama, ipak ima neku karijeru iza sebe, a verovatno i novca, svakako mu hvala i svaka čast.
 

Elric

Početnik
Учлањен(а)
19.02.2022
Порука
58
Reaction score
1.347

Možda nekome bude zanimljivo da pogleda ispričali smo neke anegdote koje možda do sada niste čuli. Pitao sam ga i van kamera za ono što je pratio neku cigansku stranicu. Tako da evo ekskluzive samo za braću forumaše - od detinjstva Grobar ima i slike u našem dresu, majicama itd, šišala ga braća na PFK, ali kada je igrao za olimpijakos ta neka stranica je kačila njegove slike i on ih je zapratio iz zahvalnosti.

U svakom slučaju, sjajan momak, borac, kaže i van kamera potrebno je samo strpljenje, posložiće se kockice, dok se uigraju, pohvataju ko se kako kreće, kako utrčava, mnogo je i par igrača kad se promeni a ne 7-8 iz prve postave. Mi podrškom za sad pobeđujemo utakmice kao protiv Niša ili u Novom Sadu, a kad se uigraju mislim da ćemo mi na tribinama (ili pored TV) moći malo i da odahnemo i uživamo u fudbalu. Do tad pobeđujemo na borbu, trku, frku, atmosferu.
 

Nikola9875

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
367
Reaction score
1.586
Локација
Novi Sad
Tako da evo ekskluzive samo za braću forumaše - od detinjstva Grobar ima i slike u našem dresu, majicama itd, šišala ga braća na PFK, ali kada je igrao za olimpijakos ta neka stranica je kačila njegove slike i on ih je zapratio iz zahvalnosti.

.
Daaj brate….
Cigansku stranicu zapratio? Iz zahvalnosti?

Samo nek on nastavi na terenu da radi to što radi, sa što manje ovakvih trapavih pravdanja i sve će biti super što se mene tiče
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Inače kada smo već kod Natha...

... utakmicu Partizan-Radnički Niš je prenosila i jedna izraelska televizija... Sport 2.

Dakle, utakmicu naše lige da prenosi neka strana tv a da nije u pitanju region... naravno, ne treba ni da pominjem zbog koga su oni odlučili da odrade taj prenos.

Inače, videh u najavi to da će da prenose preko SporteEventz-a ali rekoh daj da proverim ipak jel to tačno - i jeste bilo, išao prenos tamo (Koristim IPTV, satelitsku i imam skoro sve kanale koji postoje).
 

Chika Rale

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2022
Порука
643
Reaction score
2.359
Локација
Beograd
Akcije uništavanja i ponižavanja Partizana su stigle do tog nivoa da nam govna protiv kojih igramo za vikend već prete, a izgubili su tri od tri utakmice do sada.
Ah, zaboravio sam ko im gradi novi stadion. Moraju.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.466
Reaction score
2.240
Odlozena utakmica u nedelju protiv Radnickog iz Kragujevca na nas zahtev. Duljaj lepo odmori ekipu ceka nas zahtevan protivnik a prolaz dalje nam je neophodan.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262

Pazite ovu reakciju. 55h? Kao da su mu javili dan pre utakmice. I još sa "finansijske" strane. Mogu zamisliti koliko su karata prodali.

Jako smo iznenađeni i razočarani zbog odluke da se meč protiv Partizana odloži. Obaveštenje smo dobili 55 sati pre nego utakmica treba da počne – rekao je direktor Radničkog Igor Konatar.
Nema to nikakve veze sa Partizanom, to je klub sa kojim imamo odlične odnose i mi im želimo od srca da stignu što dalje u Ligi konferencije, ali da dva dana pre utakmice saznajemo da je utakmica odlozena, to je skandal. Ne znam da li ljudi shvataju koju štetu i komplikacije smo pretrpeli sada, od sportskog pa do finansiskog aspekta.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.470
Reaction score
41.199
Локација
Žrnov

Pazite ovu reakciju. 55h? Kao da su mu javili dan pre utakmice. I još sa "finansijske" strane. Mogu zamisliti koliko su karata prodali.
Za odlaganje od jednog dana nije potrebna saglasnost drugog kluba. Za odlaganje, kako oni kažu na "neodređeno", morali su po propozicijama da daju saglasnost.
Ne razumem čemu lamentiranje naših sporCkih prijatelja?

1692362968742.png
 
Top