Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Ova govna se bune kao nešto... kada mi odlažemo to je skandal a kada kurvetina miljenica odlaže onda je to za dobrobit srBskog fudbala...

... jebati sva ova govna u ligi jebem im li sve da im jebem odvratno. Svi se osilili protiv Partizana... dok se protiv kurvetine skidaju gaće od prvog minuta.
 

Nikola9875

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
367
Reaction score
1.586
Локација
Novi Sad

Don

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
119
Reaction score
18
Jel zna neko sta se desava sa Jovicem i malim Popovicem? Kakav im je status...Terzic je beše povredjen!?
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.098
Reaction score
14.495
Локација
Kipar

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.628
Reaction score
8.462
Локација
Македонија
e jebiga sad morace neko napredno glasilo opet da pozove bosonogog bezkicmenjaka da nam ponovi kako Vujosevic prica budalastine
Ili mozda neka druga napredna podguzna kreatura kao djani vucic ko bi izvrsio zadatak za tepsiju sarme

Sa druge strane General Dule kao i svaki put pravo i centar. Zelim mu puno zdravlja i sanjam dan kada bi se on prikljucio u KK kao glavni za nase mlade kategorije. Zeljko, Zoki i Dule koja trojka.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.714
Reaction score
22.768
Локација
Beograd
 

Moskri63

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
333
Reaction score
778
Ovo odlaganje sutrasnjeg meca koje nam je omogucila govnarska uprava nikako nam ne ide u prilog. Kakav kurac odmaranje? Glavu dajem da namerno gase dobar momentum koji bi se nastavio sutrasnjom pobedom a i kurva ide na +5.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.759
Reaction score
29.643
Локација
Beograd
Au brate, zar nisi primetio da su nam prvih 11 jedva preživeli tekmu u četvrtak, a da rezervisti ne mogu da budu na njihovom nivou?
Nek se momci odmore malo, nek se nadišu, zaleče povrede...
Da uđemo u tu LK, ako ikako možemo, biće posle i vremena i prilika za pobede u domaćici...
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.768
Reaction score
55.453
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ekipe miše filipovića jedva mogu jednu utakmicu nedeljno da odigraju i to igraju 90 min viktorije maltene.
Duljaj ih tera na presing i puno trčanja, oni niti su spremni niti su takav tip igrača da to mogu. U 60om min su se borili za vazduh. Izmena nema dobro su i živi posle 120.
S tim u vezi iako poštujem njegov trud ne mogu da ga žalim dok god obitava ona pijavica u stručnom štabu.
Svaki put kada bi ga zamenio Marko Stojanović koji je verujem da je svetska klasa ekipa je izgledala kao nebo i zemlja.
Ovo trenutno izgleda kao kad uzmeš firminu fabiju 1.2 razvaljenu i ubijaš je po gradu i trkaš se na semaforima dok ti menjač ne otpadne.
 

Borac NBGD

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
574
Reaction score
3.084
Koja je fora sa tim covekom ? Zbog cega je on nezamenjiv? Jel Duljaj nema nekog kolegu , brata ,kuma kojeg moze da pozove u svoj srtucni stab ? Mada vidim i pre njega treneri koji su dolazili i odlazili nisu dovodili svog kondicionig .
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.768
Reaction score
55.453
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Stalno zaposlen vraća lovu svakoj upravi. Kad god neko pokuša da ugura svog kondicionog budu problemi. Uspeju jedino oni koji su u dobroj pregovaračkoj poziciji. Mi smo u poslednjih 10ak godina imali možda 2 trenera koji su mogli da postave neke uslove, svi ostali su bili presrećni što uopšte mogu da se igraju trenera.
 
Top