Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

Black Voyage

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
301
Reaction score
355
Samo da dodam da mi sutra sigurno nećemo prestići cigane na tabeli i biti prvi, jer imamo tu jednu odloženu utakmicu. Moram ovo da konstatujem, iako znam da je to sad sporedna tema i da se ne misli bukvalno kad se kaže da ćemo prestići cigane ako pobedimo Javor... Samo jedna konstatacija više na temu da treba da ostanemo u realnosti.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
Kad pomislis da ne moze nize pojavi se Savo Milosevic…
Pa da li neko realno prica kako cemo igrati bolje i sl. Ljudi jebote osvestite se…

Daj da napravimo krug, gde je Bara Mirkovic da i ok proba jos jednom, pa Gordan…
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.080
Reaction score
14.360
Локација
Kipar
Sada je vise nego ikad jasno da svaki trener koji prihvati posao je nista drugo nego saradnik okupatora I covek koji ne misli dobro klubu.
Vise ne postoje izgovori tipa "hteo sam da pomognem u teskom trenutku". Ko hoce da pomogne zna gde treba da bude u cetvrtak.
 
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
431
Reaction score
1.558
Poslednji put kada su od Voždovca izgubili sa 3:2 mi smo uzeli titulu. Samo kažem. Znam nisam normalan što se nadam...
Da , ali je tu bilo jos 3 kola do kraja, da ne bilo vise ne bi nam dali da je uzmemo..A da ne komentarisemo tadašnji igracki kadar i trenera naspram ovo sto imamo sada ( bas nista nemam protiv Igora , ali su on i celavu dva sveta )
 

Helsinki

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2023
Порука
498
Reaction score
3.157
Локација
Nis
Boli ih tuki.Svi treneri krivi za sve,smenjuj,dovodi drugog,mi nemamo nikakve krivice jos manje odgovornosti.Radimo fantastican posao,odradili fantastican prelazni rok.Tako oni razmisljaju
 

Borac NBGD

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
574
Reaction score
3.084
Znaci uskoro i Petric ponovo dolazi pa da gledamo onu sumornu facu ..posto krug pocinje izpocetka
 
Последња измена:

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
767
Reaction score
1.883
Sva ova dešavanja od juče su nekako čudna. Kao da se želi skrenuti pažnja sa smene uprave i usmeriti na novog trenera, kiks cigana kao i mogućnost (usled pobede u zaostaloj utakmici protiv Radničkog KG) da preuzmemo prvo mesto.
Prvom Tvorzan priča o poštenom prvenstvu i velikom Partizanu
Pa poraz cigana
i Potom u svim medijima da Savo će biti trener,,,
Sve ovo deluje nekako kao zajednička akcija Tvorzana i naše uprave da bi uprava sačuvala fotelje. Ako je tako to znači:
Ili naša uprava odgovara ciganima jer je nesposobna uprava
ili svi zajedno saradjuju na slabljenju Partizana i jačanju cigana a uz to i cigani vladaju Srbskim fudbalom i u FSS i u Sudijskoj organizaciji.

Kako god bilo Uprava mora napolje a i upravni odbor!
Nema predaje, nema povlačenje, Uprava napolje!
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.514
Reaction score
29.303
Локација
Novi Sad
Jedino ih ulica može oterati jer čitav taj naprednjačko ciganski klan ne razume drugačije! Te manipulacije na tv-u, priče o poštenom prvenstvu i njihove krvave bajke su za ispiranje botovskih mozgova

Nema odustajanja, nema izgovora, svaki čovek mora da dodje na protest ako mu je Partizan u srcu i Partizanština u duši!

Četvrtak!
18h!
Terazijska česma!
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.987
Reaction score
26.001
Локација
ante portas

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.514
Reaction score
29.303
Локација
Novi Sad
Након катастрофалног и понижавајућег издања у Данској, једног од најјаднијих у историји клуба, у 5. колу домаћег шампионата дочекујемо Јавор.

Утакмица се игра у сенци пораза режимске кучке, најава о смени Игора Дуљаја и бојкота јужне трибине и дела навјача који траје. На све то, очекује се најављени масовни протест навијача пре реванш утакмицу у Европи. То је ФК Партизан данас!

И не, никоме не пада на памет да изађе и каже како стоје ствари, да преузме одговорност... Постало је изгледа нормално да све буде ненормално. А ви стојите са стране, гледате и мислите - неко други ће спасити Партизан.

УПРАВА НАПОЉЕ!


 

Chika Rale

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2022
Порука
627
Reaction score
2.309
Локација
Beograd
Nigde nisam pročitao, niti imam bilo kakvu dojavu, ali imam utisak da je Duljaj možda već posle sramne utakmice protiv Danaca dao ostavku.
Naravno usmenu, kako ne bi izazvao velike poremećaje u klubu pred mečeve koji slede, a da će već posle evropske revanš utakmice učiniti to i javno.
Ako vreme pokaže da sam bio u pravu, mislim da bi to bio najbolji potez Duljaja u ovom trenutku.
 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.070
Reaction score
3.988
Локација
Beograd
Ali slepci koji stave cenu karte za Javor 800 dinara... KK u ABA ligi je za nivo 400 imao cenu od 400 dinara, pritom oni plaćaju zakup Arene, a ova stoka ni dinar troška nema jer od kako su došli u klub do danas, jedan dinar uložili u stadion nisu, a tekuće obaveze svakako ne izmiruju.

Koji nivo sabotaže.
 

Elric

Početnik
Учлањен(а)
19.02.2022
Порука
58
Reaction score
1.347
Vest o smeni Duljaja i povratku Save je spin Stojadinovića iz Žurnala, kojeg je na poziciju glavnog urednika Žurnala postavio Terzić. Isti čovek je pisao hvalospeve o Terziću, kako će njegovo ime biti upisano zlatnim slovima u istoriju, kao i tekst da li su kolači u Duljajevoj pekari besplatni.

Duljaj je birao ovaj tim, on u njega veruje i u proces na kojem radi, njegova je želja da nastavi. Vreme će pokazati da li će uspeti nešto da napravi, za sada ima (bar zvaničnu) podršku da nastavi sa timom koji je birao. Tako da nema potrebe da se palimo na bedne spinove kojima je cilj da se skrene pažnja sa zvezdinog kiksa. Plaši ih to što postoji sada realna šansa da u derbi uđemo sa bodom prednosti, nekoliko dana nakon njihove utakmice u LŠ, tako da neće prezati ni od čega da do toga ne bi došlo, već da se do derbija odlepe dovoljno. A igrači i Duljaj neka pokažu karakter i iskoriste priliku koja im se ukazala.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.906
Reaction score
7.803
Ali slepci koji stave cenu karte za Javor 800 dinara... KK u ABA ligi je za nivo 400 imao cenu od 400 dinara, pritom oni plaćaju zakup Arene, a ova stoka ni dinar troška nema jer od kako su došli u klub do danas, jedan dinar uložili u stadion nisu, a tekuće obaveze svakako ne izmiruju.

Koji nivo sabotaže.
Pa lopovima i odgovara da karta bude 800 dinara, sta ce im bilo ko na stadioni, pritom da ih napusava 90 minuta?
Daj boze da fk prezivi....
 
Top