Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.765
Reaction score
29.651
Локација
Beograd
Da Duljaj kojim ludim slučajem dobije derbi, ista ekipa bi rekla da je derbi dobijen uprkos SNS treneru neznalici.
Da Duljaj (daleko bilo) izgubi derbi, ista ekipa bi odmah skočila da ga popljuje kao glavnog krivca za poraz.

Ostaje još samo da se dogovorimo šta da radimo ako bude nerešeno, i, spremni smo za derbi.
:kokice
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.931
Reaction score
21.692
Sad razmišljam, ovo je Duljaj verovatno uradio zbog zajednice za koju čini dosta, a ne zbog Partizana, tako da je oprošteno
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.889
Reaction score
13.728
Али преко леђа ФК Партизан....но добро није једини
Da Duljaj kojim ludim slučajem dobije derbi, ista ekipa bi rekla da je derbi dobijen uprkos SNS treneru neznalici.
Нек ми победимо данас и у дербију па ћемо после лако да се договоримо ко ће и даље да га омаловажава, а ко не, то је најмањи проблем.
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.176
Reaction score
18.459
Локација
U Kinšasi
Pazi, Duljaj je puko od Nordšjmsksnfnjknxbf 6-0, u derbijima do sada ništa nije uradio, igra nam je kao kurac od kad je došao, najveći uspeh u karijeri mu je uručenje dresa ovom golumu Martinoviću, jer to nijedan trener zaista nije uspeo, i sad pazi kurca nekom smetaju zamerke na njegov račun. Istim ovima što smeta blokada gazele.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.765
Reaction score
29.651
Локација
Beograd
Odgovoriću ti kad izađem sa posla. A ovo za Gazelu možemo i lično da raspravimo. :D
 
Учлањен(а)
25.06.2022
Порука
203
Reaction score
713
Локација
Beograd
Obzirom da smo po budžetu i broju dovedenih pojačanja mi i komšinica tu negde, stvarno je sramota da Duljaj izgubi derbi. Evo, recimo, imamo neprelazne bekove (za koje je Miljković bio Kafu i Roberto Karlos u jednom), plus dva ekstra iskusna štopera, tako da je nemoguće da primimo gol, ostaje samo da vidimo koliko ćemo ih dati najboljem golmanu LŠ, ali...srediće se i to već nekako...

Šteta što ipak nećete da odgledate video snimak darivanja dresova u Topoli, nego ste se fukusirali samo na fotografiju...



A imali biste još materijala za iskazivanje stavova, koje bih ja tako rado pročitao...

Da li je dres sa br.1 za episkopa šumadijskog zato da bi nam branio na derbiju? Ili da nam obezbedi carstvo nebesko? Ili da kod zemaljskog Vučića (koji mu je srcu mio) urgira da nam da neku crkavicu da platimo redare i struju za derbi, kad već nećemo igrače?

Da li je poslati dres za Vesića (ako je to ONAJ Vesić?) možda priprema da naš FK koji je istupio iz JSD pređe u SD (C.z,)?

I tako redom...ali...kad biste samo pogledali snimak...
Ko zna, možda neko i hoće... ja čekam...

:kokice
Odledao sam snimak. Ne mogu da pravdam ovo nikako. Ali nema veze, kažem, fokusiraću se na to šta on može da nam donese kao trener. Što se tiče budzeta, to ne pije vodu. Godinama unazad oni imaju veći budzet od nas pa nas opet nisu pobedili. Jednostavno klub kao što je Partizan ne trpi prosečnost, ovde se uvek traži titula. Drugi možemo biti sa bilo kojim drugim trenerom.
 

Grobar92

Grobarčina
Учлањен(а)
01.08.2011
Порука
1.396
Reaction score
3.240
Локација
Tamo gde su Grobari
@Goran Tomić Delimično se slažem sa tobom u vezi Duljaja što se sportske strane tiče. Kao što je kolega već rekao, posle njega će 100% sjesti Nađ na klupu, tako da bih njega ostavio dok nam ide ovako u prvenstvu. Nijedan drugi trener nebi imao bolji skor do sada (što je prvenstva tiče). On je sigurno “krivac” što smo se protiv Sabaha, Imt-a i Surdulice vratili iz mrtvih, nisu za to zaslužni samo igrači. Isto tako je krivac za to što smo uopšte tako ušli u te utakmice.

On te evro golove uzima za opravdanje (barem pred medijama), umesto da razmisli o tome što skoro svaki put igrač koji mora da pokriva Kanute, daje te evro golove. Pa ostavi ga jednom na klupi jebem li ga, pa ćemo videti kako će onda izgledati. Iz aviona se vidi da ako ovako nastavi pripremati utakmice, da će se kad tad srušiti kula od karata.

Obsolutno sve što je van sportske priče, svakako je za osudu! Kako očekuješ da ljudi pogledaju snimak, kada im je ta odvratna slika sve zgadilo?

Naravno da ćemo na terenu biti svi uz trenera i igrače, ali ovo ne može i ne sme tek tako da se proguta..
 
Последња измена:

Nikola9875

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
367
Reaction score
1.586
Локација
Novi Sad
u derbijima do sada ništa nije uradio, igra nam je kao kurac od kad je došao, najveći uspeh u karijeri mu je uručenje dresa ovom golumu Martinoviću,
U ligi bi imali 6-0-0 da nas nisu pokrali 1.kolo.
U derbijima, u poslednjih 7 godina osim jednog trenera, ni jedan drugi nije uradio ništa. Od naše poslednje pobede pre 3.5 godina, rekao bih da smo najbliži istoj bili u prethodnonom derbiju kad smo promašili 4,5 100% šansi.
I u ovom predstojećem imamo po meni solidne šanse da prekinemo post, naročito jer ovaj njihov trener postaje pogubljijen čim naleti na bilo kakav otpor.

Za ovo sa martinovićem nikakvog opravdanja nema. Što je neko gore napisao, nije baš slučajnost što se ovo dešava 6 dana pred derbi, i da je sa ovim postupkom oterano bar 2000 naših navijača sa stadiona za sredu.
Naš trener očigledno nema nešto visok stepen socijalne inteligencije, pa da i on to prepozna.
 

malicovek

Početnik
Учлањен(а)
26.06.2022
Порука
188
Reaction score
1.794
Локација
Beograd
Obzirom da smo po budžetu i broju dovedenih pojačanja mi i komšinica tu negde, stvarno je sramota da Duljaj izgubi derbi. Evo, recimo, imamo neprelazne bekove (za koje je Miljković bio Kafu i Roberto Karlos u jednom), plus dva ekstra iskusna štopera, tako da je nemoguće da primimo gol, ostaje samo da vidimo koliko ćemo ih dati najboljem golmanu LŠ, ali...srediće se i to već nekako...
Po podacima Transfermarkta, oni imaju vrednost od 70 miliona evra, Partizan 33 miliona evra. Oni su na ovaj prelazni rok potrošili 12 miliona evra, mi 2.
Budžeti ne da nisu isti, nego nemaju veze sa vezom. Ako koristimo argument 'oni su taj novac dobili od Evrope' super, ja bih isto voleo da smo dobili poklonjenih 20 miliona evra u nameštenom prvenstvu gde se u prvom kolu zna šampion.

Šteta što ipak nećete da odgledate video snimak darivanja dresova u Topoli, nego ste se fukusirali samo na fotografiju...

Ja sam se fokusirao na video i još je gori od fotografije, ponavljam, pozdravlja se i nekakav gospodin vesić i za njega se daje dres za koga ne vredi ni trošiti reči. Ekvivalent davanja dresa košarkaškog kluba čoviću uz kez. Možda i još gori potez od davanja dresa ovom radikalu jer bivši zamenik gradonačelnika već 20 godina aktivno učestvuje u uništavanju našeg kluba i JSD generalno.

Postoji i granica formalnosti i bezobrazluka, ovo je pljuvanje po navijačima.
 
Последња измена:

Moskri63

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
333
Reaction score
778
Jel ima neko kojim slucajem kartu viska za veceras?
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.880
Reaction score
11.013
Оно што мене највише боли је што ми је Дуљај уз Вукића најомиљенији играч у историји Партизана. Овакво професионално и морално срозавање ме ужасава. Слична прича је била и са Станојевићем, који ми је огромно разочарање и заиста имам осећај да хоће све ,,легенде" и легенде да нам огаде. Играју нам се са историјом, прекрајау титуле од пре 50+ година, усеравају нам идоле из детињства, као да хоће да од Партизана оставе једну празну љуштуру без историје, имена, куће...

Што се тиче протеста, слажем се са мојим братом Гробаром из Вуковара, треба радити ствари до краја, или не ићи уопште (што мислим да је лошија опција, јер управу боли курац за празне трибине), или ићи у што већем броју, евентуално протестовати испред стадиона и просторија клуба док утакмица траје и што чешће правити онакве протесте као овог лета.

А, извини, које треба да промовишем? Али ово вас најозбиљније питам. Мада сам ја далеко од неког узорног хришћанина, али, ето...
Треба промовисати мржњу и презир према свему што узурпира Партизан, а не давати им нешто тако велико као дрес, који ће да им служи као отирач, кеса за ђубре, или тоалет папир, јер су циганско-напредњачки скотови. Овакве акције подржавам једино ако је дрес намочен у мишомор, па да се у наредном периоду радујем читању читуља.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.277
Reaction score
18.360
Локација
Kej Republika
Moze opet ban zbog vredjanja "Partizanovaca". duljaje jebem ti sve zensko u supak govno odvratno.


Untitled.jpg
Koji iskren kez jebote. Fuj bre.
Gde su sad Ostoja I Lončar da izdaju ponoćno saopštenje? Kao onmoad kad se Trinki slikao da ludim Sergejom. Bez politike ovo ono. Jebem li vam mamu onu sektašku, radikalsku.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.113
Reaction score
14.606
Локација
Kipar
Duki Grobar nosi gremlinu dres Partizana. I to gremlinu koji je jedan od najozloglasenijih predstavnika sns sekte koja je srozala I unistila klub do te mere da neznalica kao on sedne na klupu. Kad se bolje razmisli mozda on I nije tolika dijabola.
 

zoig

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
297
Reaction score
2.655
Локација
Beograd
Da Duljaj kojim ludim slučajem dobije derbi, ista ekipa bi rekla da je derbi dobijen uprkos SNS treneru neznalici.
Da Duljaj (daleko bilo) izgubi derbi, ista ekipa bi odmah skočila da ga popljuje kao glavnog krivca za poraz.

Ostaje još samo da se dogovorimo šta da radimo ako bude nerešeno, i, spremni smo za derbi.
:kokice
Evo ja sam podržavao sve što ste pisali i pričali, a sad i da dobijemo derbi i da osvojimo prvenstvo ne da ne bih bio nešto posebno ushićen, nego bih se samo sjetio ove fotografije. Da, postoje ljudi koji zauzmu busiju i drže je se čvrsto. Ali postoje i drugi ljudi koji promjene mišljenje kad su suočeni sa jakim argumentima. Ja sam promjenio mišljenje, a vidim i mnogi na ovom forumu.
Šta god da uradi Duljaj od juče ga gledam kao i kompletnu upravu. Poltroni, koji su se prihvatili posla kom nisu dorasli da bi mogli da kažu kako su bili neko i nešto u Partizanu.
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.158
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo
Top