Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.179
Reaction score
6.952
Локација
NbG
Ne treba se baviti jugom, oni imaju svoj pravac i svoje ideje, treba napuniti istok i zapad, da ne dozvolimo da se cigani domace na nasem stadionu. Ima nas vise nego dovoljno za to.
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.218
Reaction score
33.563
Локација
vaginamandibularia
Treba se baviti jugom. Pun mi je kurac njihovih principa, posle onog duljajevog keza o njemu sve najgore ali derbi na JNA treba da bude prioritet svih prioriteta. Gde im je inat ako nista drugo.

Protest skup pre nordsjelanda - to je akcija.
Kasapljenje stolica u lozi uz prikladne poruke - to je akcija.
Invazije na gostujuce terene - to je akcija.

Nedolazak na derbi - to je skidanje gaća
 

Уличар

Početnik
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
124
Reaction score
453
Локација
Србија
Само немојте да пљујете било кога, ишао он на дерби у среду или не, свако нека одлучи по својој савести. Ствари међу навијачима Партизана се поправљају, озбиљне бројке на свим гостовањима од почетка сезоне, коректан однос између југа и људи са осталих трибина. Зар није било лепо видети онолико људи свих генерација на протесту, да се држимо сви заједно у борби за наш Партизан, свима је преко главе зле крви, пљувачина и чега све ту није било. Ако је речено на дан почетка бојкота да се исти односи на све утакмице на ЈНА, без обзира на атрактивност противника и важност момента, онда је врло јасно хоће ли бити гробара на дербију или не. Ето и да буде празан југ, то није никакав пораз нас као навијача, то је огледало рада Милоша Вазуре. Ја бих лично више волео да њему видим леђа и да буде најурен и ухапшен и осуђен на 30 година робије него победу у дербију, титулу у фудбалу која би само замаскирала све мутне радње тог бандита. Нисам пропустио ниједан дерби од 2004., сем у доба короне, али сад нећу ићи, јер ако терамо говедо терајмо га до краја, не може тренутних +4 и више цигана на ЈНА да ми промени став о поштовању те одлуке Југа о бојкоту утакмица на нашем стадиону. Као што имате разумевање за своју одлуку о одласку, имајте је и за људе који не желе да се појаве у среду, немојмо се делити по том питању. Видимо се у Крушевцу за викенд!
 
Учлањен(а)
20.07.2019
Порука
327
Reaction score
1.287
Локација
Београд
Да поделим и ја свој утисак са гостовања у Панчеву. Отишао сам у Панчево са ризиком да нећу набавити карту за утакмицу. Нажалост, тако је и било. Мислим да сам бар 20 људи око стадиона питао за карту и нико ништа. Да знају сви овде да је неколико стотина нас остало без карте и уласка на стадион. Сналазили смо ко је како знао и умео, гледало се и навијало из оних пролаза између трибина и иза голова где нема трибине. Наравно, жандари су се максимално потрудили да се поставе бахато и безобразно. Међутим, све је то небитно када се утакмица заврши са победом Партизана. На крају крајева, свакако је боље и овако него да сам гледао код куће или у некој кладионици. Има своју драж када одеш негде ван Београда због Партизана, колико год то близу или далеко било.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Uvek sam više voleo gostovanja dok sam išao na utakmice... iako je uvek najlepše u Hramu. Ali ta putovanja sa braćom grobarskom i bliža i dalja i sela ali i inostrane metropole... adrenalin ti prosto radi gde god si uz Partizan.

Što se utakmice sinoć tiče... pobeda je najvažnija. Iako nisam bio zadovoljan većim delom utakmice igrom... uglavnom sporo i stihijski sa povremenim ozbiljnijim napadima i ponekom šansom dok sa druge strane strepim čim ovi pređu pola jer kakvi smo pozadi uvaliće nam gol i amaterska ekipa. Svaka čast Nikoliću za asistenciju i Zahidu za gol. Izvukoše nas. Bodovi se pišu... sledi derbi.
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.489
Reaction score
13.444
Локација
tamo daleko...
Ја бих лично више волео да њему видим леђа и да буде најурен и ухапшен и осуђен на 30 година робије него победу у дербију, титулу у фудбалу која би само замаскирала све мутне радње тог бандита.
Gmazura nije ni prvo ni poslednje govno na celu kluba, doduse jeste najvece.

Nista ne moze da zameni pobedu u derbiju. Nista! Mamu im gurbetsku jebem. Nema vece srece nego jebati te moralne nakaze pobedom u derbiju. Pobeda u derbiju nista ne maskira, ona daje srecu nama navijacima. Pobeda u derbiju nema veze sa tim da li ce taj smrad biti uhapsen. Prazan Jug nece imati uticaj na to, ali ce imati uticaj na navijanje.

Za pobedu u derbiju, bitno je da gori JNA, da grmi sa svih strana. Ne razumem nikako bojkot derbija. Kao neki princip. Jedini princip za koji Jug treba da se bori je trpanje muda u usta naprednim neimarima sa severa cmare.
 

Batallion

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
320
Reaction score
2.041
Локација
Beograd
Nakon zavrsenog i posecenog ovogodisnjeg Oktobarfesta vracam se u nasu realnost. Nisam nedelju dana pisao, a za to vreme kroz iglene usi uzesmo 6 bodova, sto matematicki znaci da ciganima bezimo za sada 4 boda. Iako nam je to odgovaralo, cele nedelje jebem majku onome ko je zakazao Pancevo za petak jer sam sve kalkulacije pravio da se u subotu zaputim direktno iz Minhena u Pancevo. Elem, konstatovano je vec, da nam je igra nikakva ali dobijamo. Ne znam na koju foru okrecemo ove utakmice, ali ih okrecemo. Ovo u Pancevu je jos jedan dokaz kako se VAR zloupotrebljava. U direktnom prenosu nemas ponovljeni snimak, a kamera koliko volis. Oni izaberu bas onu na kojoj se nista ne vidi...Medjutim,nije ni vazno dobili smo i to je to. Dolazi derbi! Za mene pobeda je imperativ svih imperativa! Lepa je prilika da svi pokazemo na delu kakvi smo! Od igraca, preko trenera do nas navijaca. Duljaj ima na raspolaganju ceo tim koji je sam selektirao. Mozda nisu prosli pripreme ali u ovom delu sezone to vise nije nikakav alibi. Video je sta ko moze i sta ko ne moze i sada mora da slozi kockice na nacin da cigane dobijemo i ubacimo ih u mod svakodnevnog pisanja saopstenja. Navijace Partizana cekam da se izjasne idu li ili ne idu na derbi! Sto se mene tice,ja sam davno odlucio da bojkot ima svrhe ako se isprati ozbiljnim akcijama za vreme istog. Akcija je bila jedna, svi smo je podrzali,mnogi od nas su se odazvali i nesto sto je trebala biti prekretnica je ona tekma na krovu. Na toj utakmici sve akcije su izostale... ja cu na derbi otici, ne zato sto sam derbi navijac ne zato sto bezimo ciganima 4 boda ili zato sto cu sada nekome da teram kontru, vec zato sto moj istok na ulazu O ne dam ciganima. Presedan da krenu da se baskare po istoku i zapadu JNA bio bi opasniji od svega sto smo do sada videli. Ako odluka juga bude da jug ostane prazan,molim navijace Partizana da to ispostuju i da ne kupuju karte koliko god da budu jeftinije od istoka i zapada! Vidimo se na derbiju! Napred Partizan!
 

Џими

Početnik
Учлањен(а)
10.03.2023
Порука
17
Reaction score
121
Локација
Novi Sad
Не мешам се у рад и одлуке јужне трибине јер на то немам право као њен тек повремени посетилац. Разумем и поштујем принцип да, ако већ тераш неку причу, то радиш до краја. Исто тако бих разумео и да се одступи од тога на овој једној утакмици због вишег циља, а то је спречавање циганског оргијања у светињи. Тако да нисам паметан... Али надам се да момци са југа читају овај форум и да су размислили о следећем сценарију: шта ако 500-600 цигана (не мора више) преко неких небитних људи (девојака, клинаца, итд) купи карте за југ и направе коп на југу на дербију, оскрнаве трибину итд? Да се не лажемо, они су организационо способни за такву акцију. Ајде, можда драмим без потребе, вероватно ће наши стојати испред југа и гледати ко улази и да ли се групишу, али сигуран сам да нисам једини овде коме је ово пало на памет.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.505
Reaction score
29.249
Локација
Novi Sad
Danas bi trebalo da bude konačna odluka tribine za derbi.

Te priče da će neko da upadne na Jug su smešne, momci i ako bojkotuju neće sigurno tako nešto dozvoliti + Istok i Zapad će biti pun Grobara pa ni tu nema mesta da se cigani baškare nešto i ne znam šta urade....
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.695
Reaction score
22.629
Локација
Beograd
Apsolutno glupa i jeziva priča da se ne ide na derbi od strane organizovanih, dajem sebi za pravo da kažem da je svaka druga odluka duboko u korist nadasve cigana, a zatim i Vazure.
Da je ovo makar nalik normalnom društvu kao kada je bio bojkot 2006. pa da se neki krugovi zamisle i kažu ovo nije u redu i ne ide tako, ali oni koji nas mrze patološki, jednostavno ne razmišljaju na taj način i nemaju minimum sramote.
Pa zašto bi im olakšavali...
 

vukMKD

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
599
Reaction score
785
Локација
Tamo gde vecno sunce sja...
treba postovati tu odluku kakva god da je.
Ne mogu da postujem odluku koja je protiv interesa kluba i ne mogu a da im ne porucim da odjebu sa bakljadama kad jurimo rezultat.

Sve ove grupe koje su vedrili i oblacili na Jugu od dolaska bolesnika na vlast su sramota za sve predhodne generacije navijaca koji su davali sebe Partizanu, za razliku od ovih koji samo uzimaju i sisaju klub.
 

-Sale-

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
691
Reaction score
1.927
Dok čekamo odluku juga, a ja se nadam prekidu bojkota, jedan kratak rezime.

Igore bravo za pobede, nije ti trebala ona zajebancija. Utisak o tebi će se znati posle derbija. Ovo ti je prekretnica karijere. Pobedi ih.

Jovanović
Stojković - Ilić - Marković - Antić
Kalulu - Natho - Belić - Zahid
Nikolić - Saldanja

Sredinu i napad poređajte kako vam volja, ali oni su najbolje što imamo.
Menig, Severina i Kanute nek uđu zadnjih 30 minuta.
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
hiperboreja
Bojkot bi pokazao svoju svrhu upravo na derbiju jer bi proizveo koliki toliki odjek, ali ne sumnjam da ce juznjaci ponoviti utakmicu sa realom, gde nisu navijali prvo poluvreme, ali drugo jesu(bojkotujemo utakmice, ali samo kada smo domacini i to izuzev derbija)
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.870
Reaction score
13.629
У најмању руку ће нас осакатити неједнаким критеријумом суђења. То је сигурно, а да ли ће бити неко веће касапљење од тога зависи од нас колико ћемо им дозволити таквих ситуација.

Иначе, ја очекујем неко изненађење, неких 3-5-1-1
................Јовановић
Аранђел-Илић-Марковић
..................Кануте
Калулу-Белић-Натхо-Северина
...................Захид
.................Салдања
Или да почнемо стандардно (што не би било паметно), а да у неком моменту меча пређемо на ово. Ако баш мора Северина онда бих га пре лево него десно.
 
Top