Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.070
Reaction score
3.988
Локација
Beograd
Odlično je ovo.
Ako Bog da biće i još bolje.

Uglavnom ponoviću, stvarno liči na Markov Partizan. Ako ne damo do poluvremena, nema frke, jurnjave, ništa, polako na tenane, uterćamo ga već :D .

Zahid odličan, ali odličan.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.080
Reaction score
14.361
Локација
Kipar
A svinjura sinoc sedi u lozi I gleda kako Partizan skoluje njiva ligase drugog razreda kvaliteta. I pitaju se on I psiho - da li ce da nam se posreci da do zime zaborave Sabah i bruku protiv Nordsjelanda. Ili bar da omeksaju pa da lakse progutaju jednog sretu stetu.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Igramo sve sigurnije i bolje iz utakmice u utakmicu i to može biti samo dobro. Ne mučimo se više toliko kao pre (iako smo na poluvreme otišli sa 0:0) ali nekako stvarno delujemo strpljivo i mislim da smo se baš nakupili samopouzdanja nakon onih preokreta zbog kojih plačipičke ciganske i dalje pene na svoja balava usta. Stvaramo dosta šansi pa iako i dalje realizacija nije na najvišem nivou - nekako zabijamo golove taman koliko treba za pobede. Vezni red sa Zahidom i Nathom je prava priča plus Belić koji je sve korisniji u ofanzivnom delu tima. Saldanja nije dao gol ali takođe opet je bio koristan kao i u Kruševcu prošlo kolo... njegova asistencija broj 2 u ligi uz 6 golova. Šta reći za Zahida... čovek je odigrao ukupno 5 utakmica ali je samo jednu počeo od starta (ovu sinoć) a već ima 3 gola na svom kontu i to sva 3 u momentima koja su bila itekako bitna za Partizan. Natho je došao do svojih 5 golova u ligi... penali 3/4 za sad plus 4 asistencije. Iako ni Napredak pa ni Mladost nisu neki reper ali čak i odbrana nam deluje nekako bolje i uigranije s obzirom da imamo dva mlada igrača na tako bitnim pozicijama u timu. Bekovi i dalje škripe po meni iako su i oni malo pristojniji u odnosu na pre. Vezni red nam je sad srce tima: Kanute - Belić - Natho - Zahid... krila mogu i bolje... posebno Menig koji sinoć nije igrao i manje iskusniji Severina... Kalulu se ustalio u prvi tim i baš se trudi... deluje bolje i on ali verujem da može još bolje. Posle one blamaže u Danskoj kako smo mislili da će biti - ovo za sad je odlično. Jasno da smo rasterećeniji jer nemamo Evropu i nadam se da ćemo to što više iskoristiti. Sada sledi pauza pa idu sve teži i teži mečevi počev od Subotice i Spartaka.

I samo da ispravim samog sebe... pogrešio sam kada sam pisao pre utakmice da smo igrali 2:2 u januaru na našem stadionu u okviru prvenstva... jesmo igrali 2:2 ustvari ali to je bio prijateljski meč. Tako da mi protiv Mladosti na svom terenu imamo skoro perfektan učinak... sve pobede uz samo jedan remi. Izvinjavam se na grešci.
 

Borac NBGD

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
574
Reaction score
3.084
Eto docekasmo i tu desetku u klubu napokon ..jedva cekam sledecu tekmu da ih gledam sto do skoro nisam mogao reci , jer sam znao da me ceka mucenje i bunarenje.

Cika Rale verovatno onaj talijan sto je dosao ??
 
Последња измена:

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.872
Reaction score
13.639
Осим ако нас опет не ударе изнутра преко неисплаћених зарада и тиме поремете тим може чудо да се деси до краја сезоне. Не сумњам да би нас наместили и да изгубимо евро-лиценцу за наредну сезону ако изгурамо до краја. Зато би што хитнији долазак управе која би могла макар тај финансијски апсолутни минимум да избалансира била кључна ствар ове сезоне.
Веровао сам да екипа има квалитет за овакав моменат али нисам веровао да Дуљај то може да изгура. Изгледа да није на вези само са тренером Фонсеком већ да је можда укључио још неког у испомоћ...
 

Haris_Brkić

Grobarčina
Учлањен(а)
29.07.2022
Порука
1.026
Reaction score
7.668
I meni ovaj stil igre našeg Partizana podseća na onaj Tumbin iz sredine 90tih..
Sa kim god da se savetuje,za sada to sve ide na bolje i zaslužuje podršku.

„Prvenstveno dobrom igrom smo imali punu kontrolu nad utakmicom sa puno šansi. Kada prekoputa sebe imate tim koji je dobar u odbrani, onda morate da budete strpljivi da biste postigli gol. Tako je i bilo i u drugom poluvremenu smo postigli dva.“

Šef je izjavio da si mu pre utakmice prišao i rekao da si spreman. Da li to znači da si sada u željenoj formi?

,,Sada se osećam zaista i dobro i spremno, a tih odigranih 82 minuta na jučerašnjem meču su za mene bili veoma važni kako bih svoje telo približio najboljoj mogućoj formi."
Kako li će biti kada brat bude u najboljoj formi?
 
Последња измена:

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.239
Reaction score
2.807
Moram reci i jednu stvar koja mi se nije svidjela juce. Ne sumnjam da je i strucni stab primjetio, ali eto da kazem kako smo juce sanse ovima napravili mi sami. Prvo, mislmi da je neki od stopera bukvalno dodao nekom njihovom i onda nije bilo veselo, a potom i neke kontre smo se pogubljeno vracali...
 

Alex B

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
448
Reaction score
2.542
Локација
Novi Beograd
U tišini, bez pompe, iz zemlje koja je najmanje poznata po fudbalu, bez ikakavih očekivanja, mi smo doveli najbolje pojačanje u poslednjih X godina.

S kakvom smirenošću, lakoćom i genijalnošću čovek igra, uz ogromno razumevanje fudbala.

Po mom mišljenju, on je definicija "profesionalnog fudbalera", koji nema potrebe nekim nadljudskim zalaganjem da nadoknađuje utisak o sebi i osvaja srca navijača (što nije loše samo po sebi), već radi ono što mu je posao.

Već sad je nadmašio one hajlajtse, koje smo gledali kad smo se pitali "ko je ovaj".

Bravo, Zahide!
 

KoOkaDva

Grobar
Учлањен(а)
27.06.2022
Порука
659
Reaction score
5.286
Локација
Nis
Cini mi se da se opet pokazuje ono sto sam vec pisao, fenomenalan odnos igraca sa Duljajem, moze da se diskutuje o njegovim trenerskim (ne)kvalitetima ali mislim da je ova konekcija jako vazna.
Ovo sto kolega iznad pise o neisplacenim platama mislim (nadam se) da se nece odraziti na igru upravo zbog pomenute konekcije i hemije u ekipi. Mozda sam lud ali videcemo.
Prvo sto su svi igraci dosli upravo na njegov nagovor (Kanute je bukvalno izjavio da ga je smarao svaki dan :buhaha ), zatim primer sa Nikolicem kad ga je Duljaj pustio da ide na svadbu pre meca sa Imt-om (Taki mu vratio pobedonosnim golom), juce je dao apsolutnu slobodu Nathu da odluci da li zeli da igra (i on mu je vratio golom), siguran sam da ima jos primera ali ovo je na keca sto se secam.
Kako god, lepo je dok ova serija pobeda traje i nek potraje sto duze...
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
870
Reaction score
1.930
Локација
Kuci
Ja uglavnom pisem da kritikujem, i mislio sam za Duljaja da je teska neznalica.
U napadu mi bas ovo lepo izgleda, uzivanje je gledati. Morao je nesto da nauci iz Sahtjora za tolike godine, bar sto se tice napada.

Ono sto mi se ni najmanje ne svidja, igra u odbrani, vracanje kad protivnik krene u kontru.

Ali realno nasa odbrana je kriminal, to su sve osrednji ili ispodprosecni igraci.

Kanute i dalje daje lopte protivniku u noge, bar 3-4 puta.
Belic me podseca na FM onako kad igracu sve ocene idu gore, sve se zeleni od napretka, ko je igrao zna o cemu pricam.

Zahid, sta reci, za ovu ligu je Cavi Iniesta sto bi reko Andjus.

Menig i Severina se ne vracaju nazad, Kalulu bar trci gore dole ako nista drugo.

Mislim da kad bi pustili Duljaja 2-3 prelazna roka, da se dovedu nekoliko igraca nazad prevashodno, da bi primali manje golova, i samim tim lakse dobijali utakmice, da ne jurimo minus od jednog ili dva gola uvek.

Sve u svemu, ja se ne nadam tituli , i dalje mislim da je kladionicarski 1.18 kvota da cigani uzimaju to. Uvek gledam nase dvoriste, i ako mi se svidja kako mi delujemo, kako igramo, zabole me za ostatak sveta.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.872
Reaction score
13.639
U tišini, bez pompe, iz zemlje koja je najmanje poznata po fudbalu, bez ikakavih očekivanja, mi smo doveli najbolje pojačanje u poslednjih X godina.

S kakvom smirenošću, lakoćom i genijalnošću čovek igra, uz ogromno razumevanje fudbala.

Po mom mišljenju, on je definicija "profesionalnog fudbalera", koji nema potrebe nekim nadljudskim zalaganjem da nadoknađuje utisak o sebi i osvaja srca navijača (što nije loše samo po sebi), već radi ono što mu je posao.

Već sad je nadmašio one hajlajtse, koje smo gledali kad smo se pitali "ko je ovaj".

Bravo, Zahide!

Захид јесте пакистанског порекла али је одрастао и фудбалски се школовао у Норвешкој, а то је битна разлика. Норвешки фудбал је по схватању игре и филозофији, тренажним процесима итд одавно одмакао од нашег. Надам се да неће јурити богатије лиге пре него што овде проведе макар 3 сезоне.... Осим његовог сувог фудбалског квалитета његов карактер је једнако битна врлина, има то нешто капитенско у себи и много ме радује што видим да је са Натхом кликнуо одмах.
 
Последња измена:

Borac NBGD

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
574
Reaction score
3.084
Ja i dalje ne mogu da se slozim da Duljaj ima uticaja na napadacku igru jer ovo je iskljucivo do kvaliteta Tatka i Zahida. . . Hvala bogu Daču ne gledam vec neko vreme a nadam se i da necu više ..
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
Belic me podseca na FM onako kad igracu sve ocene idu gore, sve se zeleni od napretka, ko je igrao zna o cemu pricam.
Bukvalno i moj utisak, otkad je došao u klub, a posebno ove sezone, sada i dribla, dodaje odlično, u napadu je efikasan, asistira, ne libi se da ide napred uopšte, nije više nikakav "krljač", pametno pravi faulove uglavnom, mada sa tim možda i najviše problema i dalje ima, neverovatan je napredak, tu verujem da ima i do Duljaja i Nađa, jer su jebiga bili veznjaci i znaju šta da mu kažu i kako da ga nauče, barem bi u teoriji tako trebalo da bude, napredak ne dolazi baš sam od sebe, pogotovo ovoliki, a, čini mi se da je Belić otkad je došao i mentalno dobar igrač da se radi sa njim, baš zato što "grize" i vidi se da ima velik motiv čim mu je data šansa.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.446
Reaction score
2.214
Mic po mic bodovna razlika se povecala za nasi djelatima od prosle sezone. Ajde Igore budi mangup i sa ovom ekipom zadrzi ovu bodovnu razliku do kraja sampionata. Ako bog da sa novom upravom od narednog semptemvra da igramo ligu sampiona i da mlatimo pare a ne praznu slamu kako ove godine.
 
Top