Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.329
Reaction score
37.521
Jbg, ukusi, ja ga lično nisam gotivio kao igrača, što ne znači da nije bio dobar za naše uslove.

@Čik
Koju stativu? Prebacio ceo stadion, još uvek traže loptu u obližnjem jezeru. :D
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.175
Reaction score
18.454
Локација
U Kinšasi
Ne znam, nikakav poseban kvalitet, pogotovo kad se uzme u obzir sa kakvim igračima je igrao. Ilić, Nađ, Duljaj, Delibašić svi za klasu bolji.
 

Elric

Početnik
Учлањен(а)
19.02.2022
Порука
58
Reaction score
1.347
Moram da pohvalim ovu akciju, kao neko ko je poslednjih nedelju dana pokušavao da izgura tu ideju, iako prvobitno nije nailazilo na razumevanja na kraju smo ipak uspeli da izguramo besplatan ulaz. Jednostavno, nema šta da se razmišlja, nama je svaka utakmica finale, na trećini smo prvenstva i moramo kako znamo i umemo da izguramo do zimske pauze pa onda da se konsolidujemo, prođemo pripreme, zbijemo redove, pojačamo i na proleće nastavimo gde smo stali.

Ako se do zime održi prednost od 6 bodova to gotovo sigurno znači prvo mesto pred plej of a to je od presudne važnosti iz dva razloga - prvo, prednost domaćeg terena u odlučujućem derbiju, drugo, prvo mesto ukoliko bi imali isti broj bodova sa drugoplasiranim!

I zato svaka čast svima koji su shvatili koliki je značaj utakmica koje su pred nama, jug je na svoj način iskazao podršku, verujte mi da je igračima i Duljaju neverovatno mnogo značila podrška na treningu, kada su svi protiv tebe, kada čitaš razne gluposti po medijima gde svi već najavaljuju da će cigani sigurno biti šampioni, dođe 200 navijača da te podrži pred izuzetno teško gostovanje. Tako se stvara zajedništvo, mi verujemo u njih, oni veruju u nas i držimo se zajedno.

Sada je red da se i istok i zapad solidno napune, da se igrači i trener nagrade za sjajne rezultate, pisao sam već da je atmosfera na stadionu promenjena, da je izuzetno pozitivna, pa i na društvenim mrežama, što je u mnogo uspešnijim sezonama bila nemoguća misija, sada je vreme da se ta atmosfera održi i omasovi. Prva prilika je već u nedelju, besplatan ulaz, neće biti kiše, ako nas bude puno neće biti ni toliko hladno, da se napravi prava engleska atmosfera, sa aplauzima, hukom, povremenim skandiranjima i da pregazimo taj Čukarički koji odmara igrače u Evropi da bi igrali protiv nas!
 

Sava93

Početnik
Учлањен(а)
23.02.2023
Порука
159
Reaction score
496
Локација
Ruma
Moram da pohvalim ovu akciju, kao neko ko je poslednjih nedelju dana pokušavao da izgura tu ideju, iako prvobitno nije nailazilo na razumevanja na kraju smo ipak uspeli da izguramo besplatan ulaz. Jednostavno, nema šta da se razmišlja, nama je svaka utakmica finale, na trećini smo prvenstva i moramo kako znamo i umemo da izguramo do zimske pauze pa onda da se konsolidujemo, prođemo pripreme, zbijemo redove, pojačamo i na proleće nastavimo gde smo stali.

Ako se do zime održi prednost od 6 bodova to gotovo sigurno znači prvo mesto pred plej of a to je od presudne važnosti iz dva razloga - prvo, prednost domaćeg terena u odlučujućem derbiju, drugo, prvo mesto ukoliko bi imali isti broj bodova sa drugoplasiranim!

I zato svaka čast svima koji su shvatili koliki je značaj utakmica koje su pred nama, jug je na svoj način iskazao podršku, verujte mi da je igračima i Duljaju neverovatno mnogo značila podrška na treningu, kada su svi protiv tebe, kada čitaš razne gluposti po medijima gde svi već najavaljuju da će cigani sigurno biti šampioni, dođe 200 navijača da te podrži pred izuzetno teško gostovanje. Tako se stvara zajedništvo, mi verujemo u njih, oni veruju u nas i držimo se zajedno.

Sada je red da se i istok i zapad solidno napune, da se igrači i trener nagrade za sjajne rezultate, pisao sam već da je atmosfera na stadionu promenjena, da je izuzetno pozitivna, pa i na društvenim mrežama, što je u mnogo uspešnijim sezonama bila nemoguća misija, sada je vreme da se ta atmosfera održi i omasovi. Prva prilika je već u nedelju, besplatan ulaz, neće biti kiše, ako nas bude puno neće biti ni toliko hladno, da se napravi prava engleska atmosfera, sa aplauzima, hukom, povremenim skandiranjima i da pregazimo taj Čukarički koji odmara igrače u Evropi da bi igrali protiv nas!
Nažalost mi se svake zime nadamo toj konsolidaciji redova, dopuni igračkog kadra, pa i dobrim pripremama, a na kraju izadjemo sa nekom pobeguljom (nije primao plate ili slično), pa ni jednim pravim pojačanjem. Naravno ne kapne ni neka plata, pa ni atmosfera u ekipi ne bude onakva kakva je bila. Doduše ako ne budu prodavali očekujem da ćemo igrati bolje nakon zime, jer ćemo biti uigraniji. Mada ako dotični odnese pobedu na izborima, ostane ova uprava, biće to već vidjen scenario sa Stanojem, Petrićem itd.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.915
Reaction score
21.626

Gyoura

Početnik
Учлањен(а)
23.05.2023
Порука
46
Reaction score
231
Superliga? Baš nas briga!

Izrašće ova generacija momaka u junake! Biće to, svačim izazvano, vojska koja je sprema da ide samo napred, da brani svetinju, da se bori sve vreme, i da u toj borbi trpi udarce!

Videli smo prethodnih dana lepu sliku sa treninga kada su Grobari, samo onako kako oni to umeju, došli, iznenadili i nagradili igrače podrškom za sve ono što rade u ovo ludo vreme… vreme bojkota, vreme provokacija i neretko uvreda koje trpi trener, vreme kada funkcionišemo, kao nikada do sada, uz pomoć štapa i uz pomoć kanapa!

Vidimo podršku na gostujućim terenima, neizostavnu podršku Grobara kojima je stalo da prestane urušavanje kluba, kojima je dosta amaterizma i poniženja koje se trpi već dugo vremena! Ta ljubav i vernost ne može da bude neprimećena.

I samo onako kako mi to umemo, pokazujemo da smo jači od svih nedaća i od svih oluja i bura koje šibaju Humsku!

Prvo mesto u ligi koja je sve osim super, borba za svaki bod, svaki gol, svakako zaslužuje respekt! I znamo mi, kada bi nas pustili, kada bi se bavili sobom samo malo više nego što se bave, i udaraju po nama, ovakvo stanje, onaj sportski deo bio bi isto ovakav kako sada tabela pokazuje!

Ali nije tako, i zna se zašto nije! Krenuće oni jako i žestoko! Plaši me ono što sledi kada se konačno završi evropski brodolom kakav se davno više neće desiti!
Pa znate li uopšte ko igra, kada igra, i sa kime igra evropska takmičenja? Liga šampiona? Da, znamo! Liga Evrope? Liga nacija? Možda poneko zna, većina ne zna… da, istina je, mi u svim tim takmičenjima imamo direktne predstavnike za koje, zbog rezultata kakve imaju, se verovatno i tako malo zna!

A Superliga ko Superliga, ista meta, isto odstojanje kao prošle, isto kao i pre dve godine! Drugi razred, niža klasa!

Nema džentlmenskog ni međ’ trenerima! Čast izuzecima!
Jer, da li su izjave poput “svi čestitaju kada jednima “otkinemo” bod” a drugima bez komentara! Da li takve izjave pristaju uz ime Superliga?! Da li su takve izjave nepristrasne?!
A istina je sasvim drugačija! Jer kada se igra “sklanjalica” u odbrani protiv “jednih”, kada se odmaraju najbolji igrači protiv istih tih “jednih”, onda mu sasvim normalno dođe da se čestita za hrabrost i smelosti da se nedodirljivima oduzme bod, ili možda svake prestupne čak tri!

Višegodišnji projekat izgleda (ne) daje rezultate baš onako kako je i pripremljen… sa verom u sopstvene laži i uz veliku količinu manipulacije što se zbog svega toga i završi marširanjem u svlačionicu, skandaloznim uvredama igrača koje nisu, ne, apsolutno nisu nasilje, ali na kraju i bledim rezultatima na terenima gde se prava istina ne može sakriti!

I da završimo o Superligi onako u super tonu! Da završimo sa manirima?! A i ne možemo završiti a da ne čestitamo komšijama rekord nepobedivosti koji je do sada držao samo “Frankov” Real! Svaka čast!

Ponos nam ne mogu uzeti, viteštvo neće nestati, bodrićemo ga makar igrao na mesecu sve do dana kada će on, kao i uvek do sada, vratiti pobedama i radošću!

Samo napred Partizan!
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.090
Reaction score
5.049
Локација
vezenemam
Problem sa golmanima za sutra - dva bolesna, jedan kažnjen:

Duljaj, na finjaka:clap
"Čukarički je imao težak meč protiv Fiornetine, imaju određen broj igrača koji su iz nekog razloga nisu igrali protiv Fiorentine i verujem da će biti sasvim drugačiji protiv nas..."
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.445
Reaction score
2.213
Podrska momcima i trenera je vise nego potrebna ne samo sto je igrom zasluzuju nego i to sto nam je cukarica stari duznik. Ta dva poraza nas je odalecila od direknog plasmana u evro kupovima to se ne sme zaboraviti. Mora se to vratiti sa debelom kamatom, ne samo bez direknog plasmana u liga evrope ili konfederacije nego i bez nekoliko miliona evrika. Za pare i toliko mi nije krivo opapao bi onaj vepar u upravi ali za plasman mi e do dan danas krivo. Velika podrska momcima i Duljaja nadam se pobedom i vracanje duga sa kamatom.
 

part

A_Grobar
Учлањен(а)
24.10.2019
Порука
276
Reaction score
1.769
Локација
Beograd
Možda bi trebalo prekinuti sezonu, naredba!? Kako oni nama košarku sabotiraju kad vičemo ACAB, 1312...?!

Ako čerga prestigne po "nepobedivosti doma" real, onda smo Jangeri na potezu...
a zna se da minimum sa našim parolama:
rušenje kremlina i raskid Babovićeve veze sa rospijama iz rupčage?!
 
Top