Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

KoOkaDva

Grobar
Учлањен(а)
27.06.2022
Порука
664
Reaction score
5.333
Локација
Nis
Sanicanin je morao da igra jer nema ko drugi. Ilic kartoni, Medina povredjen (rovit). Lose smo poceli, nakon Duljajevog: Jebem vas u usta dali smo dva brza gola ali na kraju nedovoljno... U krizi smo, to je evidentno, ali ovi momci su pokazali da imaju sjajan karakter i verujem da on moze biti i presudan u derbiju. Nema nam druge nego podrska ekipi, gazi cigane.
 

Mille

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2019
Порука
259
Reaction score
2.204
Локација
Beograd
Izgledamo kao lažna opozicija u politici. Gomila ,,spavača" koji se aktiviraju po potrebi. Nerealno sve ovo izgleda.
Apsolutno suština svega. Nije zabeleženo u istoriji sporta da neki klub ima kvislinge u upravi, na tribinama, po potrebi na klupi i među igračima a nekada i sve to zajedno.
Potpuno nadrealno, teatar apsurda...
Jedino ne razmem zašto nas jednostavno ne ugase i ne obrišu iz Apr-a, osim ako im nije cilj da se iživljavaju. Nemojte makar mi ovde, molim vas, da se ponašamo kao da smo slepi i da sad analiziramo kvalitet igrača i nekakvu postavku igre. Nemojte da se ponižavamo. I ovako se osećam dovoljno bedno što više ne postoji bukvalno niko ko bi izdajnicima kluba prebio noge. Nije bilo tako davno kada je onaj ološ Trajković makar najuren isti dan, a ovoga će verovatno staviti za kapitena na sledećoj utakmici.
Užasno mi je da to sebi priznam, odrastao sam na našem Jugu, ali Partizan više ne postoji. Možemo samo da sačekamo oslobođenje u zemlji, a kad god se to desi, jer ničija nije do zore, da svi zalegnemo da obnovimo naš fudbalski klub.
 

-Sale-

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
693
Reaction score
1.950
Sanicanin nikad nije trebao biti doveden pod broj 1.
Onda nije trebao da igra od trenutka kada su svi videli da veze njegov mozak sa nogama nema, pod 2.
Pod 3. kada se videlo da sabotira ekipu pravljenjem picvajza non stop, trebao je biti sklonjen iz ekipe.
4. ako se to nije uradilo do sada, posle Nisa je morao otici u zaborav.
I na kraju pod 5. on vise ne sme biti clan Partizana!
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.772
Reaction score
55.484
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Razumem vruće glave ali koga bi ste vi stavili umesto Saninčanina? Osim panja, a ni njega nismo u stanju da platimo..
Pod jedan nije trebao biti doveden. Doveden je kad je oteran Banjak u sklopu akcije stranci ne osećaju klub. Onda je pokazao da za ovaj klub nije i dalje je tu. To što je prva zamena je problem njegovog “šefa”
Taj Medina je rovit ne znam od čega i ne znam koji kurac je doveden, uostalom može nekad malo van kutije da se razmišlja, mogao je neke kartone da odradi Šćekić na štoperu jer on svakako više zadnjeg veznog ne može da igra na ozbiljnom nivou, a pozadi smo kanta.
Na kraju mi i da nam je Kostakurta pozadi nazad izgledamo kao taktički nepismena banda koja je zna da trči i branimo se redovno s 4 igrača iako kao imamo i 2 zadnja vezna. Skontali su to i ovi balvani iz domaće lige i više niko ni ne igra bunker nego nas svi napadaju. Ono što dobijamo dobijamo na kvalitete pojedinaca napred.
 

majonez

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
577
Reaction score
810
Sanicanin je igrac manje,nisu ni drugi daleko od njega.Sveta,Antic...Neverovatno da mi trckaramo ko djacici,ne mozemo loptu 5 minuta da uzmemo.Sta je vise u pitanju znanje ili nemanje kondicije!?
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
Ako je Stanojević (opravdano) dobio ogromne kritike zbog vađenja Jojića u 35. minutu onomad, Igoru dupla kritika zbog ovog vađenja #4 i Meniga populistički.

Odbijam da poverujem u tezu da de Medina nije spreman, a ako stvarno misli da je #4 bolji od njega onda nek se ne čudi ovom ishodu.

Kad ti cele sezone ne možeš da rešiš kompleksnu taktičku zamisao zvanu "dijagonala na beka" i kad te svaka ekipa tako rani onda je ovo logičan ishod.

Sutra doduše možete potencijalno popraviti ovaj problem ili ga barem sanirati. Barem imamo to.
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.250
Reaction score
3.675
Grubo je možda reći, ali samo glup čovjek može držati Saničanina u prvoj postavi.

Duljaj je odavno pokazao da nije za trenera, a očigledno mu i inteligencija nije jača strana, kad jednom Saničaninu daje priliku.
 

Grobar92

Grobarčina
Учлањен(а)
01.08.2011
Порука
1.397
Reaction score
3.245
Локација
Tamo gde su Grobari
Pod jedan nije trebao biti doveden. Doveden je kad je oteran Banjak u sklopu akcije stranci ne osećaju klub. Onda je pokazao da za ovaj klub nije i dalje je tu. To što je prva zamena je problem njegovog “šefa”
Taj Medina je rovit ne znam od čega i ne znam koji kurac je doveden, uostalom može nekad malo van kutije da se razmišlja, mogao je neke kartone da odradi Šćekić na štoperu jer on svakako više zadnjeg veznog ne može da igra na ozbiljnom nivou, a pozadi smo kanta.
Na kraju mi i da nam je Kostakurta pozadi nazad izgledamo kao taktički nepismena banda koja je zna da trči i branimo se redovno s 4 igrača iako kao imamo i 2 zadnja vezna. Skontali su to i ovi balvani iz domaće lige i više niko ni ne igra bunker nego nas svi napadaju. Ono što dobijamo dobijamo na kvalitete pojedinaca napred.
Slažem se, ali koga je trebao da stavi umesto njega?
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.436
Reaction score
11.842
Локација
Beograd
Bilo koga ako već ne može da se krene sa igračem manje a onaj Medina je neupotrebljiv onda prekomandovati neko dete iz omladinaca pa neka se uči. Makar ćemo znati zašto kiksira. Uostalom tako su i Milenković i Pavlović postali igrači. Ovaj prodaje utakmice kao na buvljaku ispod cene. Ne bi mu više ni dozvolio da ruča na Teleoptiku, a ne da trenira sa ekipom.
 

mladen107

Grobar
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
354
Reaction score
1.387
Локација
Novi Sad
Bilo koga, volontera iz druge lige... omladinca, sta god... 3 gola svejedno necemo primiti... stopera bar u srbiji imas koliko hoces a i igrali bi i za dzabe da se promovisu... ono dodavanje golmanu (lose) danas na dva metra od gola ne mozes videti ni u trecoj ligi...
 

ALEKSANDAR K.

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
44
Reaction score
103
Локација
Glasgow
Duljaja volim iskreno kao igrača koji je ginuo za Partizan i uvijek će mi ostati kao jedan od najboljih defanzivnih veznih Partizana ikada..Duljaj nije trener jer ekipa je rukopis trenera,a naša ekipa izgleda nemoćno čak i protiv ekipa iz donjeg ligaškog doma..prije par dana sam napisao post i rekao da nije više stvar u igračima i treneru..ova Uprava ako ne ode a ne uđe Uprava koja nije politički određena mi nemamo šta tražiti..sad da bilo ko nešto analizira našu igru,igrače stvarno je bespredmetno,
oni su limitirani ali nisu sami došli u Partizan..kompletna odgovornost je na onima koji nisu uspjeli da obezbjede sredstva za bolje igrače i doveli ove momke koje poštujem sve,ali nemaju kvalitet za Partizan...o Duljaju kao treneru stvarno ne bih komentarisao...
Samo se nadam da će kad tad ljudi poput Vazure,Zeke,Bjeke otići zauvjek iz Partizana..do tada teško se možemo bojim danima nadati..Pred svitanje je najcrnje..Uprava ne napolje iz Partizana,napolje iz Srbije da vas moje oči nikad ne vide ...
.Napred Partizan !
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.254
Reaction score
2.944
Izbori sutra neizvesni isto toliko koliko i to da l ce kurva da bude sampion..
Ja ne znam sta se lozite da ce nesto da se promeni ..
 

SouthSide007

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
53
Reaction score
120
Локација
Novi Sad
Gotovo je ovo prvensstvo, a bas sam se nadao! Jbg, nismo stigli da se pojacamo, a mogli smo da smo zadrzali prednost. Jos jedna bacena sezona.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.754
Reaction score
6.287
U sustini nebitna utakmica. I na plus 6 press derbi bi napisao isto. Menjam titulu (koju ni na plus 10 ne bi videli) za pobedu u derbiiju. Udjite u besmrtne I popisajte se jednom po kurvi a ne po nama. Vise I ne secam kad smo ih posldnji put pobedili.
Sanicanin ide Trajkovićevim stopama. Jadan je da ne zasluzuje komentar. Mada ni ostali stoperi nisu mnogo bolji.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.088
Reaction score
15.810
Локација
Храм фудбала
Трајковић је за Саничанина Играчина.
Ако ништа због оне изјаве и истог става на терену, овога кад видим видим му страх и несигурности и због тога сви и праве будалу од њега на терену, а он им још при томе максимално помогне.
 

mileta51

Početnik
Учлањен(а)
26.07.2016
Порука
53
Reaction score
122
zlezda&srbija ne sme da stane samo napreDNO :angry-smiley-002:

9

I svako ko sutra zaokruzi stranku psihopatskog pedera i njegove satelite, a smeta se bar za simpatizer Partizana ne jedna nego obe ruke da mu se osuse.

Jebe nas sve konstantno u mozak 10+ godina pa mamu vam jebem kakvi i da ste pacenjici, idioti ili da imate neku licnu korist od njega recicete dosta je bilo.
Generalno pitanje je koliko mi uopste mozemo uticati na to ko ce biti na vlasti. pickousti ce vjerovatno biti tu dok to zapadu bude odgovaralo,ali bez obzira na to svako od nas ima moralnu obavezu da sutra zaokruzi opoziciju na listi.
 
Top