Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Nema druge nego da ja počnem da mračim pred derbi, a svi vi koji ste ovde duže vreme znate dobro šta se onda desi. Tim nam nije ni za drugu srpsku ligu. Ima cigani da nas razbiju samo tako...
 

Samuraj

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
1.107
Reaction score
270
Трајковић је за Саничанина Играчина.
Ако ништа због оне изјаве и истог става на терену, овога кад видим видим му страх и несигурности и због тога сви и праве будалу од њега на терену, а он им још при томе максимално помогне.
Ako nije ubaceni element da odradjuje utakmice na ovaj nacin...
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.428
Reaction score
11.750
Локација
Beograd
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.763
Reaction score
55.374
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
"Sveta Marković je igrao maltene povređen, Severina sa dva treninga posle pauze od mesec dana, mali Stjepanović igrao je kao bonus i nismo imali mnogo varijanti što se tiče izmena. Kvinsi Menig igrao je pod velikim bolom, primio je i injekcije, videlo se da nije još spreman"
Da mi je znati gde ovoliki igrači stignu da se povrede ispali iz Evrope u sezoni godišnjih, imaš pauze zbog reprezentacije, rekao bi čovek da Miša Pilates nije baš najvičniji svom poslu.
 

mileta51

Početnik
Учлањен(а)
26.07.2016
Порука
51
Reaction score
120
"Sveta Marković je igrao maltene povređen, Severina sa dva treninga posle pauze od mesec dana, mali Stjepanović igrao je kao bonus i nismo imali mnogo varijanti što se tiče izmena. Kvinsi Menig igrao je pod velikim bolom, primio je i injekcije, videlo se da nije još spreman"
Da mi je znati gde ovoliki igrači stignu da se povrede ispali iz Evrope u sezoni godišnjih, imaš pauze zbog reprezentacije, rekao bi čovek da Miša Pilates nije baš najvičniji svom poslu.
Ako se ne varam svim trenerima posle odlaska Nikolica on je bio kondicioni.Covjek je Banja Koviljaca jbt.
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
808
Reaction score
4.287
Локација
Beograd
Imamo jednog zdravog i nesuspendovanog stopera, i naravno da je taj stoper onaj sto na svakoj utakmici pokloni po gol. Ako nemaju pare da dovedu novog stopera na zimu, nek ubace Simica iz mladjih kategorija, ako vec moramo da trpimo ovakve greske nek to budu greske klinca koji je talentovan i stice iskustvo, a ne ove imitacije stopera.
 

Haris_Brkić

Grobarčina
Учлањен(а)
29.07.2022
Порука
1.026
Reaction score
7.667
Odgovor na to ti može dati i pristup svakog tima iz ove njiva lige "na nož" protiv nas i sudijski kriterijum gde je sve dozvoljeno ako je na našu štetu.
Ne mogu ni da izbrojim koliko više puta se ponavlja da kada naš igrac na sredini, pri otvaranju kontre, ostvari prednost u odnosu na nekog od njivaligaskih seljobera, a da ga dotični ne uhvati sa obe ruke sa ledja dovoljno dugo da ne može da odigra dalje. Pri tom,žuti karton je sudijama Udbal lige misaona imenica,kada im često ovakav potez i ne bude prekršaj.
I zašto onda svako nas ne bi napadao u nasoj prvoj trećini..i zašto jebeno ne bi napadali, kada znaju da mogu izbatinati svaki pokušaj kontre protivnika bez ozbiljnih posledica.
Pri tom je svaka prekomerna grubost na terenunod ,od koje vrlom picoustom vodji ciganskog polusveta zaigra klitoris od radosti, siguran znak deliocima (ne)pravde na njivama smrdskog Udbala da se prave autistični.
Svaka čast svakome ko ima herca da preko svega ovoga piša po igračima koji se pored svega toga bore. Pricate o taktici,a nemamo osnovno elementarno pravo sportskog meča o bar jasno definisanim pravilima. Pa nama su večeras poništiti gol jer je igračeva senka bila u ofsajdu...bilo bi smešno da nije jadno,iskreno.
Za mene dileme nema..moj Partizan krvari,krvarim i ja sa njim na tribini. Pa ili ćemo preživeti zajedno,ili zajedno umreti..

P.S. Ko sutra, od ovde prisutnih, odluči da zaokruži br.1, želim mu sve isto što i nakazi kojoj se poklonio/la.

SMRT FAŠIZMU!
ŽIVEO PARTIZAN!!!
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.175
Reaction score
18.454
Локација
U Kinšasi
Saničanin je specijalac, to je pokazao i prošle sezone. Niko ne može da me ubedi da je ovakvo brukanje posledica nekog nedostatka kvaliteta u odnosu na protivnika. Jednostavno smo probušeni iznutra, kao i mnogo puta proteklih godina.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.872
Reaction score
13.639
Четворка Аранђел-Илић-Марковић-Антић вероватно је тешко и међу 3 најбоље последње линије у лиги али смо са њима у лиги и уз садејство са осталим играчима просули укупно 0 (НУЛА) бодова и иако је неуиграност те четворке била главни фактор испадања из Европе на почетку, њихова каснија уиграност је значајно допринела невероватном низу у лиги. Катаклизма креће од кад Филиповић, а нарочито Саничанин упадају у првих 11. ТСЦ нас је убио по нашој десној страни, код другог гола који је пао после корнера Филиповић је чувао ваздух, а код трећег је промашио лопту главом......висио је човек целу утакмицу.

О авантурама Саничанина је тек сувишно трошити речи. Зашто је Дуљај осведочену киксару и шепртљу Саничанина који је одавно требао да буде далеко од Хумске 1 поред Медине гурао у последња два меча.....то је питање за њега. Сигуран сам да је неко "стручно" објашњење у питању типа - Медина је дешњак, Саничанин је левак бла бла..... Надам се да Саничанин више никада неће закорачити на терен као играч ФК Партизан. Доста је било његових бравура....и превише....

Пад форме целог тима у последњих неколико мечева је очигледан али је тотално лудило мозга како се изузетно стабилна дефанзива преко ноћи претворила у бунар без дна.
Одиграш једва нерешено са тимом којег си прегазио као плитак поток пре мало више од месец дана.....шта рећи.....

Кад све на ово додамо стандарДНО суђење чији главни критеријум стоји под називом "рано циганско пролеће" онда све ово постаје логично.

На зиму без промене управе, пар играча и стручног штаба нас чека реприза прошлогодишњег пролећа.....
 
Последња измена:

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.749
Reaction score
29.594
Локација
Beograd
Дуки, брате мој, не замери, нисам могао вечерас да будем уз ФК, морао сам да забележим победу кошаркашица над Ц.звездом...
Долазим у среду да Ц.звезду победимо заједно!
Смрт фашизму - живео Партизан!

 

Sava93

Početnik
Учлањен(а)
23.02.2023
Порука
160
Reaction score
497
Локација
Ruma
S nama može da igra bilo koja ekipa koja je voljna da trči i da se nadmeće. Znači pređi polovinu i garant ćeš ako ništa drugo ući u šansu, a ako si priseban i dati gol, pogotovo ako nema Belića od starta. Jer mnogo smo spori i praktično sa bokova nemamo gotovo nikakav otpor. Saničanin naravno kada god nam je bilo ključno taj dečko je odradjivao posao na našu štetu. Ja stvarno ne razumem što na štoperu nije mogao da odigra recimo Filipović (kada je već Medina "povredjen"), koji čini mi se i ima iskustva na tom polju. Svako normalan bi to uradio, jer očigledno već godinama gore spomenuti pravi katastrofalne greške. Ali ono kada vidim internet večeras skontam da je izgleda sve potaman, cigani se lože, njima lep raspored na tabeli, mi smo u svetu košarke i milina. Znaju trenutno vladajuće strukture kako da manipulišu masom. Čak su i nas koji već gledamo godinama istu predstavu ponovo napalili da možemo do titule, da je Duljaj onaj pravi, a zapravo čovek nestručan i vodi se nekim emocijama. Sve u svemu tako je, kako je, u nedelju se zna šta prvo, a za sve ostalo neka nam je bog u pomoći...
 

grtalica

Grobar
Учлањен(а)
25.06.2022
Порука
237
Reaction score
1.632
Локација
Canada
Grubo je možda reći, ali samo glup čovjek može držati Saničanina u prvoj postavi.

Duljaj je odavno pokazao da nije za trenera, a očigledno mu i inteligencija nije jača strana, kad jednom Saničaninu daje priliku.

Saničanin je specijalac, to je pokazao i prošle sezone. Niko ne može da me ubedi da je ovakvo brukanje posledica nekog nedostatka kvaliteta u odnosu na protivnika. Jednostavno smo probušeni iznutra, kao i mnogo puta proteklih godina.
Plus doticni saboter ima crvene kopačke.Samo zbog njih on bi bio napušen iz Partizana.
 

Van Der Berg

Grobar
Учлањен(а)
03.05.2023
Порука
470
Reaction score
2.604
Da smo pozadi havarija to se vec odavno zna, ali mi se cini da jos veci problemi u posljednje vrijeme nastaju kad na terenu nema Kanutea. U odnosu na ove sto ga zamijene, on je pozadi Makelele a naprijed Zidan. Nema cvrstine, nema pismenog prvog pasa pa onda Zahid i cak Saldanja moraju da se vracaju skroz nazad po loptu. Prvih 27 minuta, kad se to redovno desavalo, a naprijed ostajo samo Menig, nasa igra je bila tragikomedija.

Nek nam je Bog na pomoci na derbiju.
 
Top