Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.870
Reaction score
13.628
Ma to vise nije ni bitno .. ko ih jebe nek umru od muke
Ма треба све ово да се истакне баш зато што смо победили. Било је навлачења за цигане као и увек. Фаул пред онај слободњак који је Јовановић извадио из гола није ни постојао. Гол који су нам дали је нерегуларан и нико од њих није трепнуо на то.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.440
Reaction score
40.905
Локација
Žrnov
Onakvo pišanje po njima sa tribina nije odavno viđeno. Usudila bih se da kažem i da ne pamtim da je bilo veće useravanje sakupljača sekundarnih sirovina.
Ja sam otišla mrtva bolesna, dugo sam se dvoumila da li i da odem, ali sam morala. I eto, otišla mrtva tamo i - ne nisam vaskrsla - povampirila sam se :p

Sad imam temperaturu, na poslu sam, i sejem zlo po ciganima :devilish:
 

majonez

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
574
Reaction score
801
Auuuu...kakva noc!Jos lepsi dan!Ovo se trazi od igraca Partizana.Publika je bila cista 10!Bolji su od juga,ne moraju da se vracaju ovi za koje sam mislio da su neka druga prica ali sam se prevario_Ostojini i ko zna ciji jos.Hvala ti Partizane!
 

Borac NBGD

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
574
Reaction score
3.084
Ma bitno je,gde je var,sumnjiva situacija?! Ali ne,nema dilema..svuda u svetu se gleda kad je sumnjivo,jedino kad mezimica igra,onda ne
Pa to se zna . Ili postoji samo jedan ugao iz koga se nista ne vidi i bude procenite sami .
Jebali smo ih i to je najbitnije.
Kako je krenulo vraticemo ih na zensku odbojku mater im jebem
 

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.141
Reaction score
4.575
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA

napadaj

Grobar
Учлањен(а)
14.05.2018
Порука
517
Reaction score
2.415
Локација
Srbija
Navijači sa Istoka su dali domaći zadatak u navijanju bebačima sa juga (ako se ikad više i vrate na jug) a i ciganima/sendvičarima sa severa. Stara garda je ta "Stoka sa Istoka"

Bilo je onoga što je najbolje, a to je odgovaranje na pesme sa severa, umesto samo pevanja naših pesama kao po unapred određenoj listi.

Kratke pesme, skandiranja, glasno i odsečno, sve kako treba.

Ovi su sa severa izašli neverovatno frustrirani, jebo im pas majku. :D
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.440
Reaction score
40.905
Локација
Žrnov
Auuuu...kakva noc!Jos lepsi dan!Ovo se trazi od igraca Partizana.Publika je bila cista 10!Bolji su od juga,ne moraju da se vracaju ovi za koje sam mislio da su neka druga prica ali sam se prevario_Ostojini i ko zna ciji jos.Hvala ti Partizane!
Pošteni da budemo, dosta momaka ja Juga je bilo sinoć na istoku, doduše inkognito, tj bez obeležja grupe.
Da li su druga priča, bolja lošija, ne znam. Znam da odolevaju i dalje i da ih murija ganja.

Sve smo uradili mnogo pametno! Bili smo, možda ne malobrojniji, ali sigurno slabije organizovani navijački, Pustimo ih da oni povedu neku - pa ih presečemo i prekrojimo :p

Zato sam i rekla da ovakva naša navijačka dominacija odavno nije viđena.
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.175
Reaction score
18.450
Локација
U Kinšasi
Minakoviću da se najebem majke milosne, u poslednjem napadu cigani dva puta bukvalno leže na lopti i iz tog sranja se dogodi šansa Kataija sam glavom kao duh. Neverovatno je da se govno u svakom derbiju naskače po našem šesnaestercu.
Imali smo i sreće juče, da smo malo fizički spremniji, organizovaniji i čvršći pozadi moglo je biti kako je Barak prognozirao - 4:0.
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.869
Reaction score
10.924
Ако сутра добијемо Реала биће проглашено ванредно стање у држави. Без обзира на то, носите маске јер цигани смрде.
#поливај


Погледајте прилог 24692
Јел може неко да скине ову ружну опортунистичку њушку, да не квари слику сјајних момака који су се попишали по државној мезимици.

Каква недеља људи моји! Кошарка и фудбал као некада, још кад би вечерас и Реал пао... Уживајмо, све што можемо у стању окупације да тражимо је да их изломимо и добијемо у дербију. Сиши већинска Смрдијо!

Едит: Нисам видео да га је колега исекао. Хвала.
 
Последња измена:
Top