Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

KoOkaDva

Grobar
Учлањен(а)
27.06.2022
Порука
659
Reaction score
5.286
Локација
Nis
Sad opet krecu razne spekulacije, insajederi sa proverenim informacijama itd. Ja nakon ovog derbija i generalno ove polusezone sam miran, znam da i ako svinjura rasporda pola tima Duljaj ce naci mozda i jos bolje igrace.
Samo poverenje i podrska ekipi i strucnom stabu, vazura umri!
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.950
Локација
Žrnov
Bilo bi lepo da ima ovaj intervju u video formatu... da čujemo..

Ja sam prva bila zagovornik ovih crno-belih beba, kao klupske škole fudbala, za decu koja nisu dovoljno kvalitetna za selekciju, ali žele da igraju u crno-belom. Pa ako će negde da plaćaju članarinu, onda neka je plaćaju u klubu.
Ali ovo je skandal!
Duljaj ili ima nameru da ide, ili su neke promene na vidiku. Ne vidim treću opciju.
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.452
Reaction score
4.810
Kao što neko reče, ovaj tim nema upravu, nema navijače. Imaju samo trenera i sebe.
Verujem da ćemo za mesec dana ostati bez nekih igrača. Prodaće na primer Belića i Ilića, neko će otići u stilu Asana i Dijabatea. Tako bi bilo i da imamo 15 bodova prednosti.
Tako će biti sve dok ne padne vlast, a sa njima i njihovi vojnici u upravi kluba, u savezu, u sudijskoj organizaciji...
Treba da budemo zahvalni Bogu što je FKP još uvek uopšte živ i da se molimo da preživi do pada ove vlasti. Sve ostalo je nevažno.
Da li je neko iznenađen? Hipoteka na stadion mora da se aktivira, a kako je aktivirati ako se plasiramo u evropu i dobijemo od nje novac?
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.090
Reaction score
5.049
Локација
vezenemam
Sad opet krecu razne spekulacije, insajederi sa proverenim informacijama itd. Ja nakon ovog derbija i generalno ove polusezone sam miran, znam da i ako svinjura rasporda pola tima Duljaj ce naci mozda i jos bolje igrace.
Samo poverenje i podrska ekipi i strucnom stabu, vazura umri!
Blago tebi...Šta piješ, duvaš ili ubrizgavaš, da podeliš malo sa braćom?:D

I da bude kako kažeš, reset ekipe na svakih 6 meseci je pravi put do 5.mestuspeha u ligi i blamuspeha u Evropi.
 
Учлањен(а)
20.07.2019
Порука
327
Reaction score
1.289
Локација
Београд
Дуго ме није било на форуму. Идем редовно утакмице, али не стижем да пипем своје утиске на форуму. Хвала Богу да сам уживо присуствовао великој победи у среду!
 

Borac NBGD

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
574
Reaction score
3.084

KoOkaDva

Grobar
Учлањен(а)
27.06.2022
Порука
659
Reaction score
5.286
Локација
Nis
Blago tebi...Šta piješ, duvaš ili ubrizgavaš, da podeliš malo sa braćom?:D

I da bude kako kažeš, reset ekipe na svakih 6 meseci je pravi put do 5.mestuspeha u ligi i blamuspeha u Evropi.
Jos imam alkohola u krvi od derbija :D .
Brate, kad vidim iskrenu emociju i Grobarstinu kod trenera i igraca ne mogu nista drugo nego da ih podrzavam.
I ja bih bio najsrecniji da smo stabilan klub sa sistemom, da nema reseta na svakih 6 meseci ali znamo ko nam je u upravi...
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.630
Reaction score
8.790
Локација
"preko bare"
Ako dozvolimo da izgubimo stadion treba svi da izvrsimo kolektivno samoubistvo . Jer smo sve ovo vreme nemi posmatraci
Mi smo odavno trebali da izvršimo samoubistvo, šta smo sve dozvolili da se dogodi.
Ljudi kao da se sada bude iz zimskog sna, pa se čude kako se uprava ne brine o klubu i kako će rasprodati tim.
Ja stvarno ne vidim kako će se nešto promijeniti u bliskoj budućnosti. Možda da još jače bojkotujemo, vidite kako to daje rezultate.
 

Borac NBGD

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
574
Reaction score
3.084
Mi smo odavno trebali da izvršimo samoubistvo, šta smo sve dozvolili da se dogodi.
Ljudi kao da se sada bude iz zimskog sna, pa se čude kako se uprava ne brine o klubu i kako će rasprodati tim.
Ja stvarno ne vidim kako će se nešto promijeniti u bliskoj budućnosti. Možda da još jače bojkotujemo, vidite kako to daje rezultate.
Evo Duki nam vec objasnjava kako ne mozemo zadržati Saldanju.. klasicno opipavanje pulsa
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.749
Reaction score
29.604
Локација
Beograd
zvezda se još nije ni ohladila otkako ju je Duki u derbiju upokojio sa igračima za koje je zaslužan što su uopšte u Partizanu, a evo već ponovo odnekud izniču pljuvači tog čoveka...
Sramota me je vaše sramote!
Gde vi živite?
Šta znate o Partizanu?
Šta znate o uslovima pod kojima taj Partizan još uvek postoji?
Koliko puta ste bili na nekoj utakmici Partizana otkako je Duki njegov trener?
Ako ste bili, jeste li primetili koliko podršku Partizanovih navijača on ima?

Virtuelni svet, mreže, forumi, pičke materine - to NIJE isto što i stvarni, REALNI svet.
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.248
Reaction score
2.900
Pa toliko o nasoj ligi,i nasem klubu…kao autobuska smo stanica..ne znam ni sto vise pratim fudbal u srbiji..ima li smisla
 

Batallion

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
320
Reaction score
2.043
Локација
Beograd
Obećao sam sebi da ću nakon derbija govoriti o trenerskim kvalitetima Igora Duljaja i evo da napisem koju o tome. Igore, hvala ti sto si preuzeo tim i sto si nam omogućio da se konačno malo poradujemo i na fudbalskim terenima. Hvala ti sto si ujedinio tim, sto se momci bore bez pardona i sto ginu za crno-beli dres. Hvala ti za onaj pogled u njihovim ocima "željan krvi"! Hvala ti za sve preokrete ove polusezone i naravno hvala ti na toj jesenjoj tituli koju smo mogli da osvojimo jedino pobedom u derbiju. Hvala ti za dobijeni derbi! Hvala ti i za poraze i kikseve posle kojih su isplivala ciganska gamad sa saopstenjima i ostalim bljuvotinama. Ti jesi trener za FK Partizan!
Sto se tice daljeg rada, molim te da uradis sve da sacuvas tim, pobedis i drugi i treci derbi! Mi na tribinama cemo režati na svaki pokusaj kradje, kao sto smo to radili u sezoni Marka Nikolica, jedino se nadam da ce nas od starta druge polusezone biti znatno vise nego tada!
Za kraj, ja sam o Duljaju pisao razne stvari, ali one nisu bile vezane za fudbal vec za upravu kluba. Fudbalski gledano, Igor Duljaj je na dobrom putu da postane i trenerska legenda naseg kluba. Bice jebeno tesko i najteze do sada u istoriji, ali ako se tim sacuva, sve je moguce! Napred Partizan!!!!
 

Elric

Početnik
Учлањен(а)
19.02.2022
Порука
58
Reaction score
1.347
Vidim da se uveliko krenulo sa špekulisanjem o dolascima, odlascima i tome slično, pa da razjasnimo jednu stvar samo. Jedinu težinu ima reč koju napiše Zoki Ivković. Znači sve ostale portale, insajdere, novine nema potrebe ni da se kače a kamoli da se komentarišu i shvataju za ozbiljno. Ponavljam, Zoki Ivković = prvi, tačan, istinit, dok svi ostali, pa i najpopularniji instagram "insajderi" kopiraju njegove tekstove (pametniji) ili samo nagađaju (gluplji). Uskoro će tek početi špekulacije, nemojte se zamarati bilo čime, pratite samo šta on napiše (za Telegraf) i to je to.

Pisaću uskoro i duži post o polusezoni, planovima za dalje, situaciji u klubu, ovo sad samo na brzinu jer godinama gledam kako se na forumu ide od euforije do očajanja i depresije zbog raznih kretenskih članaka "novinara" kojima je i posao da zaluđuju navijače željne ekskluzive. Ide prelazni rok, on će biti kao i do sada prvi koji će objavljivati sve tačne informacije, ja neću da glumim insajdera ali ću biti tu za neka pitanja i pojašnjenja. Neka to bude to do početka prelaznog roka, okačeno je danas par Zokijevih tekstova, sve je objasnio, i šta se traži, i kakva će biti strategija oko prodaje.
 

Nikola9875

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
364
Reaction score
1.558
Локација
Novi Sad
Sem što je dobro informisan, primetno je da Zoki ima i kvalitetan smisao za humor.
Veli gore u tekstu:
“Krenućemo od prodaje gde su prvi na spisku Kvinsi Menig i Siniša Saničanin. Obojici fudbalera ugovor ističe narednog juna i praktično je poslednja šansa da crno-beli nešto zarade na njihovoj prodaji
:buhaha:buhaha:buhaha
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.874
Reaction score
13.643
Тешко да и Зоки може да испрати динамику нашег одлучивања јер "прелазни рок је жива ствар" тако да оно што напише данас већ сутра може комплетно да се промени. Нпр данас напише да Салдања није на продају, а сутра док он устане, док попије кафу, док се информише Салдања већ може да буде на промоцији у неком клубу.... Наш најдугорочнији план може да досегне до 24 часа....и то је упитно.......све преко тога је "жива ствар договора".... Изненадићу се ако не буде одлазака бар једног важног шрафа тима на зиму и ако оду само они прекобројни.....
 
Последња измена:
Top