Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
810
Reaction score
4.297
Локација
Beograd

da1981

Grobar
Учлањен(а)
28.05.2009
Порука
347
Reaction score
214
Локација
Odakle Bog izvodi korner
Biće zeznuto sa IMT, ako Filipovic bude igrom levog beka, ko igra stopira nadam se da nece onaj levat sto ga Jasmina spomenu :). Sto se tice zamene za Natha , dali da Goh počne pošto je spreman samo 30 minuta ili Nikolic, pitanje je.
Prošli put smo ih jedva ih pobedili 3:2, igraju moderan fudbal plus par naših bivših igrača im je pristiglo.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.758
Reaction score
29.640
Локација
Beograd
Prošli put smo ih jedva ih pobedili 3:2, igraju moderan fudbal plus par naših bivših igrača im je pristiglo.
Prošli put je to bila utakmica koju ću pamtiti do kraja života, i nadam se da ćemo ovaj put uspeti da ih pobedimo bez da ulazimo u predinfarktna stanja...
Ali mislim da će biti mnogo teško...iz raznih razloga...
Ko im je to došao od naših bivših igrača?
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.459
Reaction score
41.096
Локација
Žrnov
Golman Stevanović aut do kraja polusezone zbog koksakija.
 

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.212
Reaction score
7.049
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Koksaki baš jebena stvar, želim ćelavom što brži oporavak.
Imao sam taj virus pre jedno 12,13 godina, skoro godinu dana sam bio bez ikakve fizičke aktivnosti.
Neke jebene aritmije i u fazi mirovanja, baš jake glavobolje.
Pretpostavljam da on ima neki lakši oblik, pa će samim tim kraće odsustvovati, kako je i objavljeno.
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
810
Reaction score
4.297
Локација
Beograd
Da je prvi trening odradio u ponedeljak verovatno bi bilo tako, ovako sa 2 treninga sa ekipom na poziciji gde je uigranost vrlo bitna pitanje je, mada bih ja voleo da vidim na delu vec u subotu.


Ova varijanta koju je @Trba98 okacio ima dosta smisla, Stjepa-Ovusu kao tandem su mi predefanzivani, ali dosta zavisi od toga kako Kastiljo izgleda na treninzima i kako strucni stab ceni njegove kvalitete, posto nam je on najveca nepoznanica po tom pitanju. Ako je procena da nije dovoljno dobar, onda verovatno pocinje Stjepa i Ovusu ce imati nesto ofanzivniju ulogu. Eventualno trece resenje moze da bude i Bazdar iza spica i Zahid u ulozi sa meca u Ivanjici.
 
Top